Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcuların zevk aldığı ufak sapıklıklar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2018 Street Triple R
    Güzel hatunların yanından geçerken korna çalmak veya aragaz çekmek.
    Yeterince güzelse yürümek, olduysa arkaya alıp takılmak, olmadıysa yola devam etmek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaşım teoride hepimiz birer hayvan olduğumuza göre, ben diğer hayvanlara sevgi göstermek zorunda mıyım? kaldı ki bu hayvanlar ile vahşi ortamda karşılaşsan seni tereddüt etmeden parçalayıp mideye indirecek. nehir kenarında bir timsah ile karşılaştığın zaman gidip başını okşamazsın herhalde değil mi?

eziyet edelim demiyorum ama küçük şakaları da yapmak benim hakkım tamam mi?

son not: her şeyi ben bilirim, benim düşüncelerim doğrudur mantalitesini de terk edin. dışarıdan irrite edici (ridiculous) görünüyorsunuz.

Mesela bir küçük pandik

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Bir gün benim köpeklerimin yanından geçerken de yapsa birisi keşke iki taraf içinde adrenalin dolu anlar yaşanır :D

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Ben motorun üstünde kalkıp kollarımı iki yana açmaya bayılıyorum. Ha sapıklık sayılmayabilir, ama virajda gaz açıp teker sardırmak sayılabilir. :D
    Kızıl pars bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Edit..edit

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaş kandil gecesi neden konuyu özellikle bu başlıkta açmış acaba

Motosikleti
    mondial znu 125
    Yas kac senin?
    * kenarda yatan bir köpek gördüğüm zaman arka fireni kitleyecek kadar frene abanıyorum. arka lastik "viciyyykkk" diye ses çıkarıyor. bu durumda köpek ya korkup kaçıyor, ya da son sür'at üzerime saldırıyor. seri bir şekilde kaçıyorum.

* ne kadar medeni olsam da Türk olduğum icin yolda bir arkadaşımı görsem direkt motoru üzerine kırıyorum. genlerde var çünkü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Kesinlikle dehsete dustum desem cok olmaz. Zaten cok fazla abazan keko ve tacizcinin olduguna artik eminim. Kadinlara hitab sekillerine amaclwrina bak. Biri hayvanlari korkutmaktan zevk alir biri kadinlari!! Demek kultur baska bisey...
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlar düşündürücü.. her kafasında kask gördüğümüze selam vermemeliyiz belkide

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle dehsete dustum desem cok olmaz. Zaten cok fazla abazan keko ve tacizcinin olduguna artik eminim. Kadinlara hitab sekillerine amaclwrina bak. Biri hayvanlari korkutmaktan zevk alir biri kadinlari!! Demek kultur baska bisey...
    aralarında olmak korkutucu gerçekten, iyiki erkeğim diyor insan.

Motosikleti
    mondial znu 125
    1.si klavye delikanliligi falan valla bilmem. Ben soyleyim boyleyimde demeyecegim cunku degilim. ancak zamaninda mahallede lastik yakan, hiz yapqn, kizlara artislik yapan cok apaci kafasi yarmisligimiz oldu. Mahalleden mahalleye degisir biz acimadik!en kral agir abisi yeri geldi tatti kafasinda kirilan zopayi, sallamayi sirf bu huzursuzluk hobileri yuzunden. Siddet magandalik dogru degil hatta nefret ederim ama bazilarina mustehak oluyor ve son caren oluyor ne yazikki. Bigun siz de denk gelebilirsiniz benden demesi oyle cok guvenmeyin youtube a cok dusuyor...

İkincisi cidden hayvanlarla yarisa girerek kultur ve egitim seviyenizi belli etmissiniz uzuldum.
    yorumlar düşündürücü.. her kafasında kask gördüğümüze selam vermemeliyiz belkide
    vay arkadaş, herkes ciddi, herkes cool. dayak da atıyorlar yahu.
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçiliğimi'de yaparım yeri geldiğinde.. efendi gibi de sürerim.. kimse'de dövemez, karışamaz'da.. sadece forumdan birbirlerine sataşırlar.. yerse ;)
    gardaşım teoride hepimiz birer hayvan olduğumuza göre, ben diğer hayvanlara sevgi göstermek zorunda mıyım? kaldı ki bu hayvanlar ile vahşi ortamda karşılaşsan seni tereddüt etmeden parçalayıp mideye indirecek. nehir kenarında bir timsah ile karşılaştığın zaman gidip başını okşamazsın herhalde değil mi?

son not: her şeyi ben bilirim, benim düşüncelerim doğrudur mantalitesini de terk edin. dışarıdan irrite edici (ridiculous) görünüyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Gercekten oyle. Dunyanin her yerinde var ancak burada resmen yasam tarzi haline getirmisler. Ve bizim toplumsal yapimiza orf ve adetlerimize de aykiri nereden tutsan elinse kaliyor
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçiliğimi'de yaparım yeri geldiğinde.. efendi gibi de sürerim.. kimse'de dövemez, karışamaz'da.. sadece forumdan birbirlerine sataşırlar.. yerse ;)

aralarında olmak korkutucu gerçekten, iyiki erkeğim diyor insan.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    He ya 2 senedir motordayım dağa hiç denk gelmediler sanırım belli bir alanda oluyor

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığım işle ilgili yüm gün cumartesi pazar dahil ergenlerle uğraşıyorum. Ciddi manada saygısız, seviyesiz bir gençlik yetişiyor.Bence şehir içinde yanlayan, saçma sapan hareketler yapan her şahısın karakteri ve eğitim durumu dip seviyedir.
    Saygıdan bahsedene bakın hele )

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum, sayelerinde kazada geçiriyorduk az kalsın ama dertleri bölgelerini korumak, iç güdüsel birşey. Tabiki saldırıya uğradığında kendini korursun ama kenarda yatan köpekle uğraşmanın, rahatsız etmenin alemi yok. Kendimizi hayvanlarla bir tutup "onlarda bize saldırıyor" mantığı çok yanlış.
    yeri geliyor, en yakınımıza bile eşek şakası yapıyorsak, pekala sokakta uyuyan bir köpeğe de eşek şakası tatbik edebilirim. kimse buna mâni olamaz.

ayrıca, bölgesini korumak istiyorsa oraya kırmızı şeritli bant çeksin, yoksa ben nerden bileyim onun bölgesi burası, şunun bölgesi burası. apansızın saldırıyorlar yahu!!!
    Sacma ) hayvanlarin dili yok sev onlari sen yemek ver

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Depodan benzin kokluyom kafa bi milyon
    zekeriyaimam bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Uzun yokuşlu manisa-izmir yolunda yokuşa hızlı çıkmaya çalışan arabaların önüne geçerek yavaşlatmak ve sonra bir daha hızlanamadıklarını görmek.
    shruikan bunu beğendi.

OOO benim konum :D
    -Şehir merkezlerinde ortalama herkese korna basıp elimi kaldırıp selam veririm Özellikle kızlara onlarda bana selam veriyor elini kaldırıp ama kaskın içindeyim kim olduğumu bilmiyolar hahahahaha :AD:S:AD
    -LEŞin ötesi bir araba var dedemin skoda hahahahahhaa ( dışı pas tutmuş )Onunkaykende aynısını yapıyorum kornaya basıp Takı melbise giymiş böyle Şık host yada bankacı falan görürsem kornaya basıp ona bakıp selam veririm oda verir genelde rezil olsun ibne hahshdahjdahjsdajkasdjkh
    -Köpeklere havlarım egzoz yaparım ki beni kovalasın falan diye atraksiyon olsun.
    -Yolda giderken bağara bağara şarkı söylerim (bazen kulaklıkla)
    -Işıklarda motorun üstünde arasıra dans ederim herkes bana bakar kaskın içindeyim nasıl olsa tanıyan yok ahshdahsdhah

-trafikteysem aralardan gidersen sürekli kornaya basarım hiç durmadan trafikten çıkana kadar bastımda ne oldu parmaklarımmı yoruldu ? :D Hayır beni fark ettiler.
    sheriff87 bunu beğendi.

Hokahey cok eglendirdin bizi eyvallah

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Sinirlendiğim ve küfrü hakedenlere Hokahey diye seslenirim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bordo klavyeli. döversin tabi canım.
    Napiyim 15 yaşında bebeyle sidik mi yarıştırayım. Karşımda yaparsan alırım altıma. Onu yapacak göt herkeste yoktur da korkacak kaybedecek bişeyim yok. Dünkü çolçocuğa laf mı yetiştircem şimdi. Adam olsan yapmazsın zaten öyle çakallık çukallık
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama onlar da bazen grup halinde saldırıyorlar. biz bir şey diyor muyuz?
    yazdığınızdan anladığım kadarıyla grup halinde saldırana değil kenarda yatan bir köpek gördüğüm zaman yapıyorum demişsiniz. yapmayın hayvan sonuçta ağzı var dili yok. sizi biri bu şekilde rahatsız etse tepkiniz ne olurdu onu düşünün.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Ya adam alt tarafı frene basıp ses çıkarmış ne gereksiz duyar kasıyosunuz. Buna kızan elemanlar bütün gün motorunun egzozunu kulağımızda patlatır. Mahalleye girince sokaktaki hayvanlar korkudan kaçıcak delik arar.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoluk çocuk. Benim gözümün önünde biri yapsa döverim net
    He he oldu güzelim.

Motorcuların zevk aldığı ufak sapıklıklarda motorsiklet sürüyor diye kendini halkın sesi, adaletin kılıcı, özgürlüğün yılmaz koruyucusu ilan etmesi işte çok basit.

Tl,dr: Kendi işinize bakın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)