Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanta demiri ve Topcase konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar,

XtremeMax 150 kullanıcıısıyım tipine gitmediğini bilsem de artçı eşyaları taşımak ve uzun yolda ıvır zıvır doldurmak için bir topcase ve çanta demiri alayım diyorum. İlk defa çanta taktıracağım motosiklete bugüne kadar depo üstü çanta bile kullanmışlığım yoktur.

Aşağıdaki ürünleri almayı düşünüyorum.

Çantada %90 bu olacak diyorum Maxem SL-40 Kargo yerli malı, sırt dayaması yanında geliyor bu bence büyük artı çünkü zaten artçım için çanta taktırıyorum şekli şemali ve fiyatıda diğer etkenler.

Çanta demiri hakkında hiç bir fikrim yok aldığımda uyar mı sağlam mı? Başka alternatifte bulamadım.

Birde bunların montajını aldığımda benim yapmam için nelere ihtiyacım olur yapamazsın diyorsanız nerede yaptırırım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sırf atrçı yaslansın diye bile alınır. durduğun kabahat. hemen al

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Çanta güzel, bende bundan var bir de 45 litreliği var. Günlük yoğunluğuma göre küçüğü yada büyüğü kullanırım diye almıştım. Küçüğü hiç kullanmadım. Uygun fiyattan verebilirim. İlgilenirsen özel mesaj atabilirsin.
    (Yeni CBF aldım, yan çanta alacağım. O yüzden bu kullanılmadan atıl duruma düştü.)
    Büyük olan da aynı (sırt dayama ve taşıma demirli), artçım "çanta yokken binmem" diyor.

Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta güzel, bende bundan var bir de 45 litreliği var. Günlük yoğunluğuma göre küçüğü yada büyüğü kullanırım diye almıştım. Küçüğü hiç kullanmadım. Uygun fiyattan verebilirim. İlgilenirsen özel mesaj atabilirsin.
    (Yeni CBF aldım, yan çanta alacağım. O yüzden bu kullanılmadan atıl duruma düştü.)
    Büyük olan da aynı (sırt dayama ve taşıma demirli), artçım "çanta yokken binmem" diyor.
    ÖM attım hocam.

Birde bu çanta demiri işini birisi açıklayabilirmi montaj hakkında XtremeMax için birşey bulamadım.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    İnternette 100TL'ye mondial xtreme max için çanta demiri buldum ama incelemek lazım. Çanta demirleri genellikle artçının tutunacağı parçaların vidalandığı yere yada selenin altında bir yere vidalanıyor. Selenin altında, yada arkada vidalamak için uygun yerler var mı sizin motorda?

Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette 100TL'ye mondial xtreme max için çanta demiri buldum ama incelemek lazım. Çanta demirleri genellikle artçının tutunacağı parçaların vidalandığı yere yada selenin altında bir yere vidalanıyor. Selenin altında, yada arkada vidalamak için uygun yerler var mı sizin motorda?
    Selenin artçı kısmında tutma kısımları var fakat vidalanacak bi nokta göremiyorum.

Demir bu:

Selede şu şekilde:

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Kendi motorunda seleyi söküp tutamakların fotosunu atarsan daha net fikir verirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler