Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Did zincir ve esjot disli seti.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Arkadaşlar merhaba

Zincir disli seti almak istiyorum marka olarak DID ve ESJOT .fiyat baktığımda hasanpasadaki ikma kilerci motorlu araçları aradim 730 tl gibi bir fiyat çekti.enduro market sitesinde gördüm orayı aradım aynı sete 500 tl dedi .şimdi bu enduro market 230 tl ucuza satıyor enduro marketteki fiyat normalmi.endura marketten alışveriş yapan varsa yada ürün çakma olabilirmi dusuncelerinizi yazarsanız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Distribütör listesinde Türkiye'den firma gözükmüyor, en iyisi adamlara aşağıdaki linkten sormak, buradaki distribütörü aramak.

http://www.didchain.com/contact.html
    fz6_fazer bunu beğendi.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Ben kendi motoruma N11 üzerinden Motobakkal'dan Ön JT dişli, arka Esjot dişli ve DID VX2 Zincir set aldım toplam 595 TL'ye. Fakat şuan 700 küsür TL'ye satılıyor.
    Aslında bana 595 TL bile biraz fazla gibi gelmişti. ?

Enduromarket sorunsuz bir firma. DID zincir aldım sıkıntısız geldi. Etrafımda da iyi yorumlar yapılan bir yer.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı fazer 600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Zincir disli seti almak istiyorum marka olarak DID ve ESJOT .fiyat baktığımda hasanpasadaki ikma kilerci motorlu araçları aradim 730 tl gibi bir fiyat çekti.enduro market sitesinde gördüm orayı aradım aynı sete 500 tl dedi .şimdi bu enduro market 230 tl ucuza satıyor enduro marketteki fiyat normalmi.endura marketten alışveriş yapan varsa yada ürün çakma olabilirmi dusuncelerinizi yazarsanız.
    Bu markaların resmi distribütörleri bildiğim kadarıyla KMA ( Kilerci Motorlu Araçlar ) zincir ve dişli değişimini bende yapacaktım. 2 ay önce fiyat sordum. Çok uygundu, sonra sizin dediğiniz rakamlara geldik Değiştirmediğime pişman oldum. Sebebi artan kur ve motosiklet sektöründe yeni gelen yedek parça, aksesuar vb. vergiler. Bir örnek arka fren balata bitmişti. EBC Double HH serisi aldım 135 TL ' ye bu balata 2 ay önce 90 TL idi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)