Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Markalı T shirt istiyorum?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150

Beyler bayanlar ben bu yukarda boy abinin gibi ve etrafta asılı olan t shirtlerden istiyorum nerelerde bulurum hep öyle marka t shirtler giymek istiyorum nike adidas puma hikaye bunlardan nerde bulurum ben benim için fiyat miyat öğrenir misiniz?
    msn den görüşerek sizin hesabınıza havale yaparım ben gönderirsiniz.
    Honda cbr 900 ü olanlara hava atarım biraz
    Üniverstede havam olur
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Kankacım şu sol köşedeki vale tshortünden bende var mesela;17 YTL ye aldım 2-3 ay önce.Motosiklet aksesuarları satan yerlerde bulabilirsin sanırım.Ben bile Denizli gibi bi memlekette bulabiliosam sen heryerde bulursun

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    www.intoko.com.tr sitesinde Motosiklet Aksesuarları bölümüne bir bak, bol t-shirt seçeneği vardı hatırladığım kadarıyla.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    @crazy_devil
    burda sade motomax var motosiklet mağzası olarak
    @olcan138
    Ben bulamadım acaba sen bulup linkleri koyar mısın

Daha beni aydınlatıcı bişey bulamadım
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Keeway Superlight 150

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende daha mutlu bir dünya istiyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    @olcan138
    teşekkürler ben burdan nasıl alışveriş yapçam ya
    @mete_han
    Yoktur senden daha mutlusu bebişinin doğum günü, utanmıyomusun he kızına alıntı şiir göndermeye

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Telefon eder, posta-kargo ücreti konusunda görüşürsün, havaleyle parayı gönderir,t-shirtü alırsın.

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Teşekkürler olcan

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    İşi bileceksiniz arkadaşlar...İşte seçenekler:

A1)Google imagesearch'den en az 800x600 ebatlarında bilimum aradığınız Yamaha, Honda, Kawasaki gibi markaların logolarını bulup PCnize indireceksiniz.

A2) Sonra da markaların sitelerine girip tişört örneklerine bakacak hatta onların da resimlerini bilgisayara çekeceksiniz.
    A3) Sonra istediğiniz resmi/resimleri Paintshop yazılımında yaratacaksınız.
    A4) Hepsiburada.com'dan 20 YTL'ye 10 adetlik foto transfer kagıdı alıyorsunuz.
    A5) Paintshop'da yaptığınız resimleri inkjet (mürekkep püskürtmeli) yazıcınızdan bastıracaksınız.
    A6) Baskıyı kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi tişört, polar, sweatşörtünüze ütü ile transfer edeceksiniz...

Böylece kimsenin sahip olmadığı süper görünümlü, herkesin gıpta ile bakacağı tişörtleriniz olacak. Maliyeti mi ? 10 adet tişörtte adet maliyeti 10 YTL gibi bişi...

Ha, yok ben beceremem uğraşamam derseniz, o zaman:

B1) Beşiktaşa A3'den sonra elinizde USB diske veya CD'ye kaydedilmiş resim ile gideceksiniz orada tişört de var, baskı imkanı da...

Veya benim çok param var diyorsanız:

C1) Markaların sitelerine girip Türkiye'de imal edilmiş, markalı tişörtleri fahiş fiyata alıp tekrar Türkiye'ye ithal edeceksiniz...

Seçim sizin ))

Selamlar

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı wiseguy adlı üyeden alıntı

A1)Google imagesearch'den en az 800x600 ebatlarında bilimum aradığınız Yamaha, Honda, Kawasaki gibi markaların logolarını bulup PCnize indireceksiniz.

A2) Sonra da markaların sitelerine girip tişört örneklerine bakacak hatta onların da resimlerini bilgisayara çekeceksiniz.
    A5) Paintshop'da yaptığınız resimleri inkjet (mürekkep püskürtmeli) yazıcınızdan bastıracaksınız.
    A6) Baskıyı kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi tişört, polar, sweatşörtünüze ütü ile transfer edeceksiniz...

Böylece kimsenin sahip olmadığı süper görünümlü, herkesin gıpta ile bakacağı tişörtleriniz olacak. Maliyeti mi ? 10 adet tişörtte adet maliyeti 10 YTL gibi bişi...

B1) Beşiktaşa A3'den sonra elinizde USB diske veya CD'ye kaydedilmiş resim ile gideceksiniz orada tişört de var, baskı imkanı da...

C1) Markaların sitelerine girip Türkiye'de imal edilmiş, markalı tişörtleri fahiş fiyata alıp tekrar Türkiye'ye ithal edeceksiniz...

Seçim sizin ))

Selamlar
    Foto transfer kağıdı nasıl bişey link verebilir misin?
    Ayrıca bu yöntemleri paylaştığın için çok teşekkür ederim

MOTORAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Selam Arkadaşlar.. Motorsiklet Magazamızda bu tshirtlerden var.. İsterseniz ayrdımcı olurum.. İNTOKO ADRESİNDEKİ TSHİRTLERİN İLANLARINI DA BEN VERDİM.. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM..

Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Bir şey değil

İşte bahsettiğim ürün...

(siyah tişörtler için) http://www.hepsiburada.com/productde...ofisavrC9406-5

(beyaz tişörtler için) http://www.hepsiburada.com/ProductDe...ofisavrC9405-5

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    transfer kağıdını renkli fotokopicilerden bulabilirsin (a3 büyüklüğündeki bi transfer kağıdının sayfası 2ytl civarında) ancak transfer baskıyı t-shirt için tavsiye etmiyorum çünkü ilk yıkamada ciddi ölçüde boyalar silinecektir biz geçen sene antalya grubu olarak denemiştik ve herkes ilk yıkamaya kadar giyebildi şimdi ise atlet niyetine giyiliyor ;)en güzeli bu işi profesyonelce yapan bi baskıcıya gidip kalıp çıkartarak serigraf baskı asla kolay kolay silinmez kalıcı olur ;)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Seçim sizin ))

Selamlar
    wiseguy bu tür kagıtlara iyi baskı yapabilen senin tavsiye edebilecegin bir yazıcı var mı ??

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bir şey değil

İşte bahsettiğim ürün...

(siyah tişörtler için) http://www.hepsiburada.com/productde...ofisavrC9406-5

(beyaz tişörtler için) http://www.hepsiburada.com/ProductDe...ofisavrC9405-5
    ELINT bak burda linkleri var

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    bizim kullandıgımız makine buydu:
    http://www.epson.com.tr/product/prin...c82/styc82.htm
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Alıntı fromalanya adlı üyeden alıntı
    bizim kullandıgımız makine buydu:
    http://www.epson.com.tr/product/prin...c82/styc82.htm
    Fromalanya nickli arkadaşımızın dediği gibi, bu tişörtlere dikkat edilmezse zamanla soluyor. O yüzden dikkat edilmesi gereken hususlar:

1. Ne yazıcı kullandığınızın önemi yok, önemli olan orjinal mürekkep kullanmanız. Doldurma mürekkeplerin ne olduğunu bilemediğimizden çabucak akıyorlar. Oysa HP'nin veya Epsonun orjinal mürekkebi yıllarca kalıyor (ben ilk 3 sene önce yaptım ve hala sağlam).

2. Diğer penyeler gibi yüksek sıcaklıkta yıkanmamalı. Sıcak hem elastiki materyali bozabilir, hem de boyanın yapısını bozar.

Benim diğer taraftan en çok tavsiye ettiğim ve gittigidiyor'da zaman zaman satışa sunduklarım tek renk, elyaflı plotter kesimleri olanlardır. hem çok uzun süre kalır, hem de solmaz.

Ayrıca, piyasada tekstilciye/kalıpçıya bulaşmadan uygulanan 3 yöntem var:

1. bahsettiğim transfer baskı.
    2. bahsettiğim elyafi tek renk baskı.
    3. filmografi baskı (daha şık görünse de, çabuk yıpranıyor)

Çok yakında kendi çizimlerim olan yeni BMW, MRacing (BMW), Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Hyosung dizaynlarımla karşınıza çıkacağım...Alakadar olanlar MSN'den veya özelimden msg. atabilir.

İşte örneklerin bazıları:

Ayrıca özel talep üzerine isim soyad, kan grubu, grup adı, plaka no, özel mottolar v.b. bilgiler yazılabiliyor.

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Fromalanya nickli arkadaşımızın dediği gibi, bu tişörtlere dikkat edilmezse zamanla soluyor. O yüzden dikkat edilmesi gereken hususlar:

1. Ne yazıcı kullandığınızın önemi yok, önemli olan orjinal mürekkep kullanmanız. Doldurma mürekkeplerin ne olduğunu bilemediğimizden çabucak akıyorlar. Oysa HP'nin veya Epsonun orjinal mürekkebi yıllarca kalıyor (ben ilk 3 sene önce yaptım ve hala sağlam).

2. Diğer penyeler gibi yüksek sıcaklıkta yıkanmamalı. Sıcak hem elastiki materyali bozabilir, hem de boyanın yapısını bozar.

Benim diğer taraftan en çok tavsiye ettiğim ve gittigidiyor'da zaman zaman satışa sunduklarım tek renk, elyaflı plotter kesimleri olanlardır. hem çok uzun süre kalır, hem de solmaz.

Ayrıca, piyasada tekstilciye/kalıpçıya bulaşmadan uygulanan 3 yöntem var:

1. bahsettiğim transfer baskı.
    2. bahsettiğim elyafi tek renk baskı.
    3. filmografi baskı (daha şık görünse de, çabuk yıpranıyor)

Çok yakında kendi çizimlerim olan yeni BMW, MRacing (BMW), Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Hyosung dizaynlarımla karşınıza çıkacağım...Alakadar olanlar MSN'den veya özelimden msg. atabilir.

İşte örneklerin bazıları:

Ayrıca özel talep üzerine isim soyad, kan grubu, grup adı, plaka no, özel mottolar v.b. bilgiler yazılabiliyor.
    Abi ben seni ekledim açık değilsin ben t shirtlerden yapıcam msnden konuşarak bi el atta bende yapıp yapıp giyeyim

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    wiseguy ekledım kabul et canım msn yi hade güzelim üzme bizi
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler