Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu mont nasıldır alayım mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Burdaki mont fiyatlarını düşününce fiyatı çok iyi geldi. Orjinal mi değil mi bilmiyorum ama kaliteli gibi gözüküyor sizce alayım mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-2016-motorcycle-jackets-net-people-ride-a-motorcycle-jacket-coat-motorcycle-jacket/32691753352.html?spm=2114.13010208.99999999.264.iT HmiW

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

https://tr.aliexpress.com/item/Free-....264.iT%20HmiW

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hocam ben aldim ayni model ayni rengi replika dainese bu.Aliexpressten degil direk Turkiye den aldim getirmis olan 1-2 kisi var sahibinden de arat dainese spr diye gorursun.Aliexpressten alma bosuna,Burdan alinca da ayni paraya geliyor.460 ₺ ye almistim ben.Fena mont degildi

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Ben 2,5 sene once aliexpresten aldim siyahini o zamanin dolar kuru ile yaklasik 180 tl ye geldi sadece fermuarini degisip kaliteli bir fermuar taktirdim o gun bugundur giyiyorum. Orjinal deri degil korumalari gayet basarli kaliplari cok kucuk xl giyiyorsan en az xxl alman lazim.. ben xl giyiyorum xxl bana suan zor oluyor cinlilerde kalip avrupadan farkli..

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben aldim ayni model ayni rengi replika dainese bu.Aliexpressten degil direk Turkiye den aldim getirmis olan 1-2 kisi var sahibinden de arat dainese spr diye gorursun.Aliexpressten alma bosuna,Burdan alinca da ayni paraya geliyor.460 ₺ ye almistim ben.Fena mont degildi
    Teşekkür ederim yorum için. Peki hocam fotoğrafı varsa paylaşabilir misiniz ? Aynı resimde görüldüğü gibi geldi mi ? Geçenlerde Venom mont aldım beğenmeyip iade ettim. o parayı sizce hakediyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2,5 sene once aliexpresten aldim siyahini o zamanin dolar kuru ile yaklasik 180 tl ye geldi sadece fermuarini degisip kaliteli bir fermuar taktirdim o gun bugundur giyiyorum. Orjinal deri degil korumalari gayet basarli kaliplari cok kucuk xl giyiyorsan en az xxl alman lazim.. ben xl giyiyorum xxl bana suan zor oluyor cinlilerde kalip avrupadan farkli..
    Hocam fotoğraf varsa paylaşmanız mümkün mü

AhmeT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alma,Git sertifikalı Gerçekten koruyacak birşey al.
    Salurbey bunu beğendi.
    Kontrol edemediğiniz güç güç değildir

Hayati önem arz eden sırtlık giymeyi unutmayın

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı AhmeT16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma,Git sertifikalı Gerçekten koruyacak birşey al.
    ahmet'i dinleyin beyler,sözlerini hepimizden çok ciddiye alın.

ayrıca bende çok defalar yazdım,önceliğiniz sertifikalı ve dünyaca kabul edilmiş güvenlik standartlarına sahip olan ürünleri tercih edin, ekipman markaları arasında ciddi fiyat farkları var ama aynı standartları ve sertifikalara sahip ürünler,peki fiyat farkı nasıl açıklıyoruz,marka değeri ve biraz daha kaliteli malzeme ama iki üründe aynı testlerden geçmiş ve sertifikalara sahip.

örnek, dainese kevlar kot ve tech90 kevlar kot. ikiside aynı seviye güvenlik sertifikalarına sahip ama dainese 600-700 tl , tech90 250-350. Bu ve bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.
    Emron ve mertrichards bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)