Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmurluk ve Sırt Çantası Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Uzun turlara çıkmaya başlayacağım fakat yağmurluk ve sırt çantasına ihtiyacım var tavsiyesi olan varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki z 250sl
    yağmurluk columbia'dan bakabilirsin. biraz tuzlu gelebilir ama güzelliğini görürsün.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    decathlondan aldım yağmurluk 10 numara 5 yıldız valla bütün kış kullandım yağmur yağmasada giyiyorum rüzgarı engellediği için fiyatıda çok uygun alt üst 90-100 lira arası bişeye gelmişti

Motosikleti
    R25
    Üstüne tanımam abi hem devlet destekli, hemde reflektörlü dikkat çekici

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yağmurluk tek tavsiyem decathlon dan tribort alman. Alt üst 220 tlye filan geliyor. Sivildede giyersin. Terleme yapmaz.

Şuan bütün kuryelerin üstündede görürsün.

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    decathlondan aldım yağmurluk 10 numara 5 yıldız valla bütün kış kullandım yağmur yağmasada giyiyorum rüzgarı engellediği için fiyatıda çok uygun alt üst 90-100 lira arası bişeye gelmişti
    çantayı da oradan çözebilirsin. 35-40 liradan başlıyor 20 küsür litrelik önden 2 klips'le sabitleme (bel ve göğüs) tavsiye ederim ben kullanıyorum

Motosikleti
    R25
    Abi decathıon da her fiyata var fakat ucuz etin yahnisi iyi olmuyor ileriki zamanlarda, iki defa aldım birisi lotto markaydı sanırım ikisindede pişman oldum kol bölgelerinden 5-6 yıkama sonrası su almaya başladılar. Biri 75 TL diğeri 60 TL idi gitti 135 TL, Ucuza kaçmayıp bi marka alsaydım sorun yaşamazdım. Tavsiye olarak yaz geldi malum tüm markalar indirime girdi Adidas outlet mağazalarına bakabilirsin yada boyner internet sitesinden columbia nike, north of vs ..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Decathlondan çanta aldım 30 tlye ucuz etin yahnisi oluyo hem sırt çantasını gönlünce dolduramassın ağırlık yapar sert metal şeylerde varsa düşme anında canını yakar

Motosikleti
    R25
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Decathlondan çanta aldım 30 tlye ucuz etin yahnisi oluyo hem sırt çantasını gönlünce dolduramassın ağırlık yapar sert metal şeylerde varsa düşme anında canını yakar

Örnek
    30 TL lik çanta ile 100 TL lik arasında pek fark olmaz zaten sonuçta kullanım amacı aynı, konuyu açan abimiz belki su geçirmez çanta istiyorsa ucuz Etin yahnisini o Zaman yersin, senin 30 TL lik çantan ne işe yarar ortaya çıkar..

Çantayı kask bölmeli alabilirsiniz internette güzel modeller var ve iş görür gibi

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    pişman oldum kol bölgelerinden 5-6 yıkama sonrası su almaya başladılar.
    Yağmurluklar biraz hassas ekipmanlar.
    Çok yıkamaya, sık yıkamaya gelmez.
    Kullanma talimatında genelde makiende yıkmayın, duşta elde yıkayın vs yazar.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurluklar biraz hassas ekipmanlar.
    Çok yıkamaya, sık yıkamaya gelmez.
    Kullanma talimatında genelde makiende yıkmayın, duşta elde yıkayın vs yazar.
    Abi kışın o kadar kirli suyu ve araçlardan gelen çamuru yedikten sonra elde yıkasana temizleneceğini sanmıyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Motosiklet için aldığım en iyi ürünlerden birisi bu işmont'un Alt yağmurluğu , yalnız ne artmış fiyat ben aldığımda 21 tl idi , şimdi 35 tl olmuş.Sürekli çantamda duruyor yağmur başlayınca pantolonun üstüne giyiyorum.Manisa-İstanbul arasında gözgözü görmeyecek bir sağanağa yakalandım zerre su geçirmedi.Üstte ise prosev yazlık mont oluyor oda su geçirmiyor (en azından ilk bir saat için)

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    decatlon tribord yağmurluk tavsiye ederim.
    hem estetik hem de sağlam. 5 saat durmadan yağmur altına sürerim dersen üstüne balıkçı yağmurluğu tavsiye ederim.

aslında sadece balıkçı da olurdu ama çok çirkin durduğu için sadece acil durumlarda kullanıyorum.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kışın o kadar kirli suyu ve araçlardan gelen çamuru yedikten sonra elde yıkasana temizleneceğini sanmıyorum
    O konuda haklısın.
    Çok para verip pahalı birşey alsan da sık yıkamaya gelmez, eskir demek istemiştim.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Yagmurluk held splash aldim ama hic kullanmadim fazlasiyla yer kapliyor cok buyuk. Canta ixon kullaniyorum gecen ay hudsonderiden aldim kask haznesi var memnunum.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Decathlona git kardeşim istediğin ürünü hem sağlam hem ucuz bulursun

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    4Riders Monsoon alt üst yağmurluğu bu sene kış boyunca kullandım. Hem su almıyor hem de rüzgarın etkisini epey azaltıyor. Ben çok memnunum, alt üst takımı 150-160 TL gibi bir rakama alabilirsin.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Uzun turlarda sırt çantasını sırtınızda taşımayı düşünmeyiniz; yorulursunuz. Ya artçı selesine yatırıp ahtapotlarla bağlayınız ya da arka çanta kullanınız.

Türkiye'nin yazında yağmurluk konusunda çok emin değilim... Oto yıkamadan geçer gibi yağmurlardan geçtim, rüzgarda kurudu gitti, uzun yolda ...

Kamp için diyorsanız, o ayrı ...

Motosikleti
    Artık Yok...
    tribord zaten denizcilik dünyasında bilinen bir marka aslında yağmurluklarıda yelkenciler için yapılan yağmurluklardan ama etkisi motorla aynı.. neticede yelkencilerde rüzgara karşı yüksek süratlerde bol dalga su karşısında direnç gösteriyorlar motordada buna benzer.. haliyle uygun..

özellikle insanlar yönelmiyor ama iş güvenlik malzemeleri her zaman hem ucuz hemde motor dünyasına çok uygun sağlam dayanıklı ürünlerdir..

bende yds nin botu var burnu plastik korumalı s1,s2 her tür koruma standartı var çelik ara taban falan komik fiyata almışdım 40 -45 tl öyle bir şeye hala kışlarıda giyiyorum bir iç kaliteli ergonomik jel taban aldım on numara oldu.. diğer markalar bu standartlarda ayakkabıları motorcu ayakkabası diye bin tl ye 2 bin tl ye satıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)