Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Geliştirmeye çalıştığım kanalımı nasıl buldunuz ?

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Çok iyi

3 33.33%
  • İdare eder

0 0%
  • Çalışmaya devam

3 33.33%
  • Kötü

3 33.33%

YOUTUBE KANALIMA BEKLİYORUM .. JUST RİDE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor DD150
    Forumumun değerli sakinleri ,

YouTube kanalıma hepinizi bekliyorum, sizler sayesinde daha güzel videolar çekmek için bana eleştirileriniz yol gösterecektir.

Tek amacım saçmalamadan,küfür kullanmadan,saygı çerçevesi içerisinde birşeyler anlatabilmektir.

Allah izin verirse forumumuzun adıda videolarda daha çok geçecektir.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum. Hayırlı geceler.

https://youtu.be/PVm3uALy35Y Buradan abone olabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Benden sana bir tavsiye. Bu işlerin çok afedersin suyu çıktı. Emeğine ve vaktine yazık. Karı kız kullanmıyosan, 15 yaşında çocukların hoşuna gidecek küfürlerin yoksa, araba aynası kırmayıp, kaza videosu atmayacaksan hiç bulaşma Herkes izlenme, abone umrumda değil der ama bir süre sonra yeni videolar gelmez, kanal unutulur gider..

Kazasız sürüşler dilerim..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Forum takipçi kasma mekanı mı!Kanal açan reklamını yapmaya buraya geliyor.Hatta sırf instagram,youtube kanalının reklamını yapmak için üye olanlar var.Burayı kirletmeyin bari.
    Mengu16 bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Oldum.. hayirli olsun.. ;)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence konu sadece motosiklet olmamalı. bu adamın hiç mi özel hayatı yok hep motor üstünde mi geçer tüm film ? artık farklılaşılması lazım
    Mengu16 bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kardeş regal raptorun bölge bayisimisin hepsi regal bunların..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baya beklersin gibi gorunuyor buradan.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150
    Teşekkürler. Dediğiniz gibi hiçbir zaman olmayacağım bu sekılde brnım ıcın iyi amacım yeni çevreler edinebilmek yeni insanlarla tanışabilmek para için yapmadığım için sıkıntı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya beklersin gibi gorunuyor buradan.
    Neyi beklicem baya ? Beklenecek birşey yok bazı şeyleri saklama amaçlı hatıra amaçlı yapıyorum ben. Para kazanmak gibi derdim yok. Ot gibi yaşamamak için birleyler yapmaya üretmeye çalışıyorum. Yapabiliyorsanız sizde yapım izleeriz destekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş regal raptorun bölge bayisimisin hepsi regal bunların..
    motosikletin regal raptor olduğu için olabilirmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence konu sadece motosiklet olmamalı. bu adamın hiç mi özel hayatı yok hep motor üstünde mi geçer tüm film ? artık farklılaşılması lazım
    Özel hayatımı youtube da insanlara paylaşacak değişim ya ! Onu farklı kanallar yapsın ve oralardan izlesin insanlar bende konu kısıtlı ama ben bu tür şeyler hapmak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum takipçi kasma mekanı mı!Kanal açan reklamını yapmaya buraya geliyor.Hatta sırf instagram,youtube kanalının reklamını yapmak için üye olanlar var.Burayı kirletmeyin bari.
    Ortaya birşey üretiliyor , farklı malzemeler çıkıyor. Bunlarında forumda işlenmesi gerek bence foruma konu okuor bana sorarsan. Ticari beklentim yok para kazanma derdim yok yanlış anlamayın sadece ortaya birşey koyduğum için belki ilgisini çekecek arkadaşlarım vardır diye paylaşıyorum , illakide oluypr. Bende almadan önce binlerce kere beilki videolar izledim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Ortaya birşey koyamayıp , üretici olamayıp , herkes ve herşey hakkında kötü yorumlarda ve su-i zanda bulunanlara
    İnceden bir sitem olsun.

Motosikleti
    falcon flash 100
    önce size akıl verecek yol gösterecek kapasitede değilim yazdıklarımı sohbet babında kabul edin. kameranın bağlanış yeri bence kask değil göğüsünüz olmalı başınızı sağa sola hızlı çeviriyorsunuz izleyenlerin başı dönüyor. ilk videonuzda benzin alma sahnenizde hem hızlı sağa sola çevirmişsiniz hemde hızlandırmışsınız seyretmek mümkün olmamış. kamera başta olduğu için daha çok asfalt gözükmüş bunu gerçi 3. sünde düzeltmiş siniz. cevre olarak sıkışık trafik görüntüleri var bu her yerde olan ve insanları rahatsız eden durum. biraz daha ferah ve cevre görüntüsüne dikkat ederseniz daha iyi olur. her geçen gün daha iyi olacağına eminim. bende (falcon flash 100 cc adı altında ) deneme için beş görüntü yükledim. ilk ikisinde dışardan çekim vardı sonra motosiklete bağladım çok sarsıntılıydı. son iki görüntüyü de göğüsüme bağlayarak çektim. bende sizin gibi güzel görüntü çekmek için uğraşıyorum. bu işler deneme yanılmayla olur moral bozmak yok.
    ubasaroglu bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce size akıl verecek yol gösterecek kapasitede değilim yazdıklarımı sohbet babında kabul edin. kameranın bağlanış yeri bence kask değil göğüsünüz olmalı başınızı sağa sola hızlı çeviriyorsunuz izleyenlerin başı dönüyor. ilk videonuzda benzin alma sahnenizde hem hızlı sağa sola çevirmişsiniz hemde hızlandırmışsınız seyretmek mümkün olmamış. kamera başta olduğu için daha çok asfalt gözükmüş bunu gerçi 3. sünde düzeltmiş siniz. cevre olarak sıkışık trafik görüntüleri var bu her yerde olan ve insanları rahatsız eden durum. biraz daha ferah ve cevre görüntüsüne dikkat ederseniz daha iyi olur. her geçen gün daha iyi olacağına eminim. bende (falcon flash 100 cc adı altında ) deneme için beş görüntü yükledim. ilk ikisinde dışardan çekim vardı sonra motosiklete bağladım çok sarsıntılıydı. son iki görüntüyü de göğüsüme bağlayarak çektim. bende sizin gibi güzel görüntü çekmek için uğraşıyorum. bu işler deneme yanılmayla olur moral bozmak yok.
    Abicim çok teşekkürler allah razı olsun bu güzel ve yapıcı eleştiri için. Keşke herkes böyle olsa.
    Dediğiniz gibi deneme yanılmayla olacak ama biryerdende başlamak gerek inşallah bende oyle yaptım hemde hatıra olarak saklayacağım.
    Kamera mevzusu için ise suan göğüsüme takacak aparatım yok. Bende oyle yapmak çok istiyorum hem tam ortadan çekmiş olurum hem saraıntı olmaz. Bakalım göğüs bandı alıca deneyeceğim. Motora direk takınca acayip saraıntı oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler