Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mobylette bionik 52

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı Akşamlar Herkeze..
    Şimdi arkadaşlar bende mobylette bionik 52 var ama hiç anlamam motordan bu öyle kenarda duruyordu kullanasım geldi ve kullanmaya başladım ama bazı sıkıntıları var ör. bazen hemen çalışıyo ve hızlıca kalkıp gidiyo bazende çalışıyo gaza hafif dokunduğunda istop ediyor.. karbüratör'ünde pislik vardır dediler motorcuya bıraktım temizledim dedi verdi motoru ama başında değildim yinede bu sorun devam ediyor bunun sebebi ne olabilir?
    Ve bunda 49cc lik motor varmış bizim yokuşu zor çıkarıyo beni buna 100cc lik motor takmak istiyorum sizin bildiğiniz bir site varsa linkini atarmısınız sipariş etmem için.. Teşekkürler.. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    kontrol et jikle çekili kalmış olmasın.
    *benzin kirlidir yada sulu karışım gelmiştir karbüratöre, yandaki karbratör tahliye vidasını gevşetip biraz benzini akıt.
    *hava ayarı isteyebilir, karbratörün ününde altta küçük sarı bir hava ayarı vidası vardır fakat çok hassas ayar istedigi icin
    *Karburator temizletmisim diyorsun fakat beklemediysen kaziklanmista olabilirsin.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    O motorun benzinine yağ atıyorsun değil mi her seferinde.. Bende 78 model vardı bi mobilet kitlemiştim öyle.. Çift silindirli yaparsın hatta 4 silindire kadar yolu var modifiye ile..Ama su gibi içer..Dediğin gibi rampalarda zorlanır...2 beygirlik motor sonuçta..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

al böyle güzelde bir yazı buldum..

https://zozimotor.com/mobilet/
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı stewen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar bende mobylette bionik 52 var ama hiç anlamam motordan bu öyle kenarda duruyordu kullanasım geldi ve kullanmaya başladım ama bazı sıkıntıları var ör. bazen hemen çalışıyo ve hızlıca kalkıp gidiyo bazende çalışıyo gaza hafif dokunduğunda istop ediyor.. karbüratör'ünde pislik vardır dediler motorcuya bıraktım temizledim dedi verdi motoru ama başında değildim yinede bu sorun devam ediyor bunun sebebi ne olabilir?
    Ve bunda 49cc lik motor varmış bizim yokuşu zor çıkarıyo beni buna 100cc lik motor takmak istiyorum sizin bildiğiniz bir site varsa linkini atarmısınız sipariş etmem için.. Teşekkürler.. :D
    Sebebi motorcunun temizlememiş olması olabilir.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı stewen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nacizane tavsiyem motorun orjinalliğini bozmayın veya orjinal olmayan kısımları var ise mümkünse orjinal parça ile değiştirin. gittikçe azalan ve klasikleşen makineler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler