Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorum Yağ Akıtıyor (Ss Eklendi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taktın sen. Alacaksın bu motoru gelir gelmez
    Bir aksilik olmazsa ilk gelen partiden alirim tek dal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağ tahliye civatasının aşırı sıkılmasından dolayı civatanın hasarlı olabileceği ifade edilmiş. Fakat bajaj marka savunucusu olarak değerlendirilmiş. Bence motordan değil servis hatasından kaynaklanan bir sorun olabilir. Hemen markaya yüklenmemek lazım. Büyük markalar dahil hiç bir servis eline aldığı motoru adam gibi bilmiyor.
    Benim motorumun tek tek bütün civatalarının sıkma tork değeri elimdeki service manuel de var. 20 nm tork ile sıkılacak olan yağ tahliye civatasının hayvan gibi asılarak en az 40 nm tork ile sıkıldığını gözlerimle gördüm.

Ne demişler; Al birini, vur ötekine...

Son olarak : Hint malı motor alacaksam; TVS bakarım. ikinci sırada Hero olur.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan ile iletişime geçmek faydasız. motosikletin kaç tekeri olduğunu bilmeyen kızlar ile görüşüyorsunuz

Evet, Ekrem ATA bey yardımcı olacaktır.
    Bana yardimci olmamisligi vardir zamaninda. Allah tan satmis da kurtulmusum. Bir ara 2017 sini alayim diye dusunmustum. Evlerden irak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Yedek parça fiyatları uçtu sıfır fiyatları uçtu kronik sorunlar bitmiyor
    Bir daha mı BAJAJ tevbe

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    arkadas hangi ilde bilmiyorum ama cok iyi servisler var. onlardan birine gitse cozumu illa bulunur gibime geliyor. yani neticede burda yazmakla o motor duzelmiyecek hangi marka olursa olsun. bunlarin cozumu her zaman servis.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur mu hiç? Ucuz olan her zaman iyidir. En ucuz neyse en iyi odur.

Hiç sevmiyor olmama rağmen, bir arkadaşın ısrarı ile bir gün bim markete gittik. Bizim arkadaş pinti, bim ucuz. Tencere tava yani. Mangal yakacağız, işte tavuk aldık, köfte aldık, tatlı aldık, ekmek aldık, içecek aldık. Çıktık pikniğe, arkadaş tavuğu açtım, bariz kokuyor, köfteyi açtım et etten başka her şeye benziyor, dedim hacı sen yak mangalı, ben kasaba gidiyorum. Bunları yiyip gecemi hastanede rezil edemem. Gittim, bimden daha pahalıya ürün satan kasaba, tavuk aldım, köfte aldım. Pastaneden tatlı, kuruyemişçiden içecek aldım. gidip afiyetle yedim. Sırf en ucuz bim satıyor diye kokmuş tavuk yemeye gerek yok.
    ne kadar onyargili bos beles bir soylem. bir kere bim'de satilan urunler farkli farkli firmalardan geliyor. icinde iyisi oldugu gibi kotusu de olabilir ama kokmasi zaten normal degil cunku bozulmus demektir. tuketim tarihine bakip goturdun mu geri? kasarli koftesi cok guzel mesela. emin marka doneri de cok guzel mesela. onyargidan ibaret bir yazi. her ucuz urun kotu olmak zorunda olmadigi gibi her pahali urun de iyi demek degildir!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas hangi ilde bilmiyorum ama cok iyi servisler var. onlardan birine gitse cozumu illa bulunur gibime geliyor. yani neticede burda yazmakla o motor duzelmiyecek hangi marka olursa olsun. bunlarin cozumu her zaman servis.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

ne kadar onyargili bos beles bir soylem. bir kere bim'de satilan urunler farkli farkli firmalardan geliyor. icinde iyisi oldugu gibi kotusu de olabilir ama kokmasi zaten normal degil cunku bozulmus demektir. tuketim tarihine bakip goturdun mu geri? kasarli koftesi cok guzel mesela. emin marka doneri de cok guzel mesela. onyargidan ibaret bir yazi. her ucuz urun kotu olmak zorunda olmadigi gibi her pahali urun de iyi demek degildir!
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor daha 8 binde

1-Sanzıman değişti

2-Motor açıldı

3-Motoru aldığın ikinci günü korna bozuldu

4-Ön kısımdaki titreşim

5-Defalarca yazılım atmama rağmen stop etme sorunu

6-Km saati resetlemesi

7-Motor boğulması

8-Performans kaybı

9- Arka frene sert basınca arka takımdan sert sesler gelmesi

10- Stop etme sorunundan dolay çok büyük tehlikeler atlattım

11- Farları yetersiz

12- Aynalar omuzu gösteriyor

13- Lastikler berbat

14- Sağ ayaklı koyma yerinde titreşim fazla

15- Motor civarından yağ akıttığın

16- Motordan conta araçlardan yağ akıttığın

17- Sanzımandan sesler geldi

18- Sanzıman vites boşa atıyor

19- Koruma demirlerinde vidaları düşmesi 2 defa düştü titreşimler

20- Kafa kısmında vidaları gevşemeyin her hafta sıkıyorum

21- Km saatinin saat ayarladığınızda geri kalması

22- Soğuk havalarda motorun zor çalışması

23- Artçı selesi sert

24-Malzeme kalitesi kötü yakından baktığımda bir çok yerinde fabrikasyondan kaynaklı çapak kaynak görüyorum

25- Motorum yakıştırmalar iyi değil dökülebiliyor

26- Benzin hortumu çıktı benzin akıtıyor az kalsın motorum ve ben benzinde uyuyorduk

27- Fren disklerin paslanmaz

28- Yağmurda frenler çok yetersiz

29- Motor soğuk iken titreşimi fazla

30- Zincir ses yapıyor

Daha motor 8 binde efendiler 8 binde 22 aylık

BAJAJ PULSAR 200NS VE BİTMEYEN SORUNLARINI OKUDUNUZ ARKADAŞLAR

Hiç sorunum yoktur diyeni inanmam arkadaşlar

Olmaz olsun bajaj
    Bajaj mı bir daha tevbe
    Baştan aşağı sorunlu bir motor

metaxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shenke Galaxy 150, Seyhan 250
    Merhaba Başıma bela bir Kanuni Seyhan 250 var. Vitesliye geçiş için aldım. Herşeyini kontrol ettim ve yaptırdım Hatta motoru sıfırlattım. Sonrası mı.... Nerden geldiğini anlamadığım akıntılar başladı. Bir karbüratör akıtır bir yağ keçesi . Şu an ortaya karışık. Karbüratör damlatıyor Zincirin ordan , keçeye gelip yağı alıyor ve yere akıyor. Ortalık yağ içinde Kaç ustaya gittiysem çözemediler. Çengelköy de otururken ordaki ustam kafa göz yarıp bişiler yapıyordu. Göktürk e taşındım durum feci. Kimse sorunu çözemiyor. En son bi açık araziye götürüp kibriti çakmayı planlıyorum.... Yokmu eyüp tarafında ben yaparım anlarım diyen usta?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)