Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 honda msx 125 hakkında sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar siteye yeni üye oldum herkese öncelikle kazasız sürüşler dilerim.
    motor ehliyetini geçen yıl bulunsun diye alıp aslında motor almayı dusunmeyen bir adamdım.
    taki 125 i görene kadar. Hani üstüne oturur ben bunu kullanırım deyip bir cesaret gelir ya bu motorda bunu
    hissettim birde çok fazla hızlı olmamasıda benim için avantaj. Amacım kısa mesafelerde keyif yapmak..

Henüz 2017 modeller gelmemiş bayiye. Hondanın resmi sitesinde 2017 güncellenmesinde abs eklendi ve vites
    geçişleri iyileştirildi diye yazı var ama bayiden kimse bunu onaylamıyor. Hangi bilgi doğru anlamadım ?

birde yurt dısında bu motoru modifiye edenleri gördüm. Mesela arka şase kısmını uzatıp ön farları da 4lü led seklınde falan yapmıslar
    bir an kendi motorumu böyle hayal ettim de.. Bu şekilde yapılabilir mi Türkiye de ?
    ektede görseli mevcut.

teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    böyle modifikasyonlar için izinler falan gerekiyor galiba, trafiğe çıkaracaksan tabi. yok, sen öyle "evde, kendimiz" modunda takılacaksan kimse karışmaz tabi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Fazla dillendirmiyorlar ancak msx lerde bir genel bir sıkıntı var. Benzin pompası galiba orjinalden farklı bir şeyle garantiden değişti ama çözemediler sanırım. Yeni bir dizaynla tekrar deneyecekler diye hatırlıyorum yabancı sitelerden. Ama çok oldu ben araştıralı belki çözülmüştür şimdiye kadar??

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    O modifikasyonları bilmem, ama msx125 muhtemelen elektrikli motorlar kadar yakıyordur Arkadaşta vardı, beraber geziyorduk, o küçücük bir depoyu bitirene kadar ben iki depodan fazla yakıyordum. Güzel motordur kendisi. Kalitelidirde. Sadece ufak olduğu için, ortalama ve üzerinde kalıba sahip arkadaşların altında biraz sırıtabilir. Ama böyle ele alınıp sevilesi de bir tipi vardır.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    brocks egsoz 4 bin tl

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brocks egsoz 4 bin tl
    diğer modifiyelerlede bir msx daha oh mis...

Motosikleti
    Msx Sf 17
    Yeni gelenlerin görsellerini facebook grubunda bir yerde gördüm, eğer doğru gördüysem yeni tasarımları çok iğrenç olmuş.

Bahsettiğin modifikasyonlar çok para. En basiti, güzel bir sinyalli stop 500 lira bugünkü kur ile, çamurluk iptali 100 lira, manet 100 lira vs.

Benim sf 500km de şuan, daha çok erken tabi ama bir sorun-problem yok, gayet memnunum.

Motosikleti
    MSX125 SF
    Alıntı ozansway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar siteye yeni üye oldum herkese öncelikle kazasız sürüşler dilerim.
    motor ehliyetini geçen yıl bulunsun diye alıp aslında motor almayı dusunmeyen bir adamdım.
    taki 125 i görene kadar. Hani üstüne oturur ben bunu kullanırım deyip bir cesaret gelir ya bu motorda bunu
    hissettim birde çok fazla hızlı olmamasıda benim için avantaj. Amacım kısa mesafelerde keyif yapmak..

Henüz 2017 modeller gelmemiş bayiye. Hondanın resmi sitesinde 2017 güncellenmesinde abs eklendi ve vites
    geçişleri iyileştirildi diye yazı var ama bayiden kimse bunu onaylamıyor. Hangi bilgi doğru anlamadım ?

birde yurt dısında bu motoru modifiye edenleri gördüm. Mesela arka şase kısmını uzatıp ön farları da 4lü led seklınde falan yapmıslar
    bir an kendi motorumu böyle hayal ettim de.. Bu şekilde yapılabilir mi Türkiye de ?
    ektede görseli mevcut.

teşekkürler http://i.imgsafe.org/3d8ed09.jpg

http://i.imgsafe.org/2f5a717.jpg

http://www.hondaprokevin.com/picture...retched-tn.jpg
    Modifiye meselesini bilmiyorum, ne tür kurallara tabi, ne şekilde yapılır edilir. Ama 2017'de Türkiye'ye giriş yapan tüm motorlarda-Honda'dan eminim- Euro4 olması gerekiyor. Ben de yeni başlayan biri olarak MSX125 aldım, bir iki hafta oldu. Daha öncekini denemediğimden vites geçişleriyle ilgili fikrim yok, ama MSX125'in 2017 modelinde ABS var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)