Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeri Öptük / Asfalt Cazibeme Dayanamadı Tereyağı Gibi Eridi/ Tesadüfler

Motovento
    REKLAM ALANI
    mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Aman hocam bulantı,baş ağrısı korkutucu...sen yine de bir doktora görün.insanlık hali kaza olur,çok geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Yav arkadaş, ekipman konusunda o kadar hassassın çok güzel, ilk defa giymemişsin tamam da ekipman konusunda bu kadar hassas birisi bu kazadan sonra neden hastahaneye gitmemek için diretir ki? Başın dönüyor, miden bulanıyor. Daha ne bekliyorsun hastahaneye gitmek için gözlerinin kan çanağı olup ağzından köpük gelmesini mi? Geçmiş olsun!

lOğuzcanl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş, ekipman konusunda o kadar hassassın çok güzel, ilk defa giymemişsin tamam da ekipman konusunda bu kadar hassas birisi bu kazadan sonra neden hastahaneye gitmemek için diretir ki? Başın dönüyor, miden bulanıyor. Daha ne bekliyorsun hastahaneye gitmek için gözlerinin kan çanağı olup ağzından köpük gelmesini mi? Geçmiş olsun!
    Hocam en son hastaneye arkadaşın kaza haberini aldığım için gittim. Gittiğimde bir anne yana yana ağlıyordu, hemen danışmaya gidip hastamız vardı motosiklet kazası dedim. "Furkan mı?" diye sorunca iyice endişelenip "Evet Furkan" dedim. Ölüm haberini verdi. Kısa süreli bir şok yaşadım, gözlerim doldu, beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Ardından Furkan arayıp "Kanka geldiniz mi?" diye aradı. Tesadüf o ya Vefat eden kardeşimizin adı da Furkan'mış ve motosiklet kazasıymış. Ardından biraz burkuk bir sevinç yaşadım, fakat aklımın başıma gelmesi kısa sürdü. Bu seferde diğer motorcu kardeşimiz için içim parçalandı. Aılesine sabır diliyorum hala, her hastanenin yakınından geçtiğimde aklıma gelir. Ailesinin, akrabalarının haykırışları. Hastaneyi o sebepten sevmem.
    Ruh hastası, saykodeli, manyak, süpermanyak motorcu ;)

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Sen mersindemiydin yahu ) neden gelmedin bu gün ki yarışa?? eğlenirdin oralarda..

Oncelikle gecmis olsun. Okurken hem gülümsedim hemde üzüldüm tabi. Senin kadar komik kaza anlatani görmedim, neşen daimi olsun. Kendine dikkat et..değişiklik olursa hemen hastaneye git, ne olursa olsun.

Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen mersindemiydin yahu ) neden gelmedin bu gün ki yarışa?? eğlenirdin oralarda..
    Uyanamadım abi, kaçırdık yarışı

Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle gecmis olsun. Okurken hem gülümsedim hemde üzüldüm tabi. Senin kadar komik kaza anlatani görmedim, neşen daimi olsun. Kendine dikkat et..değişiklik olursa hemen hastaneye git, ne olursa olsun.
    Teşekkür ederim, yaşadıklarımızdan ders çıkarmaya çalışıyoruz Düştükten sonra yerde bende gülüyordum sizin de gülmenizi isterim
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Ruh hastası, saykodeli, manyak, süpermanyak motorcu ;)

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Abiler arkadaşlar, çocuğu olanlar bilir;
    Çocuk düşmüşse,
    Kafayı yere vurmuşsa,
    kusuyorsa "KESİNLİKLE UYUTULMAZ"
    Çok tehlikelidir, beyin sarsıntısı, beyin kanaması vb olabilir.

Dolayısı ile düştü iseniz,
    kafanızı vurdu iseniz,
    mideniz bulanıyorsa,
    "UYUYUP DİNLENEYİM" yanlış bir tercihtir.
    Ergün Er. bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Geçmiş olsun öncelikle yalnız yazıya o kadar gülücük koymuşsunuz ki asfalt hoşunuza gitmiş gibi bir hal var Ekipmansız motosiklete bi kaç kere

bindim ondada polis plakaya kasksız binmekten ceza yolladı
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Çok geçmiş olsun bazen 200 300 mt ötedeki markete vs kasksız ekipmansız bende gidiyorum üşengeçlikten yapmamak gerek ama işte.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    geçmiş olsun

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Geçmiş olsun. İnşallah bir şeyin yoktur durumun hakkında bilgi verir misin merak ettim

Motosikleti
    x-Treme Max
    İlginiz için teşekkür ederim yeniden. Sağ salim günü geçirdim, uykusuzluk ve ufak tefek ağrılar dışında bir şeyim yok gibi. Çok güzel bir deneyim oldu bana. Her zaman düştüğümüz hata şu imiş "Bir kereden bir şey olmaz"

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı lOğuzcanl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam en son hastaneye arkadaşın kaza haberini aldığım için gittim. Gittiğimde bir anne yana yana ağlıyordu, hemen danışmaya gidip hastamız vardı motosiklet kazası dedim. "Furkan mı?" diye sorunca iyice endişelenip "Evet Furkan" dedim. Ölüm haberini verdi. Kısa süreli bir şok yaşadım, gözlerim doldu, beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Ardından Furkan arayıp "Kanka geldiniz mi?" diye aradı. Tesadüf o ya Vefat eden kardeşimizin adı da Furkan'mış ve motosiklet kazasıymış. Ardından biraz burkuk bir sevinç yaşadım, fakat aklımın başıma gelmesi kısa sürdü. Bu seferde diğer motorcu kardeşimiz için içim parçalandı. Aılesine sabır diliyorum hala, her hastanenin yakınından geçtiğimde aklıma gelir. Ailesinin, akrabalarının haykırışları. Hastaneyi o sebepten sevmem.
    Kimse hastahanelere bayılmaz zaten dostum. Evet gerçekten sarsıcı bir durum yaşamışsın lakin bu düşünce çok saçma bence kusura bakma. Canının pek kıymetli olmadığını anlıyorum ben bu tutumundan. Bir arkadaşım vardı, bir hastalığı için çok uzun bir süre hap kullanmış. O hastalığı geçince hiçbir şekilde ilaç kullanmaz oldu, inada bindirdi işi. Öksürükten geberecekti bir ara mesela, yok gitmiyor doktora ilaç verecek diye. Anlamsız triplere sokmuş kendisini. Seninki de ona benziyor. Neyse, uzatmak amacıyla yazmadım. Belki senin gibi düşünen başka arkadaşlar okur da fikri değişir diye... Sağlıcakla...

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı lOğuzcanl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlığımda bir şey yok gibi gözüküyor ufak sıyrıklar ve hiç durmayan baş ağrısını mide bulantısı takip ediyor.
    Kardeşim geçmiş olsun yalnız belirtilerin ciddi ( hiç durmayan baş ağrısını mide bulantısı ) , kafa/beyin travması gibi , bir an önce tam teşekküllü bir hastaneye gidip detaylı muayeneden geçmeni tavsiye ederim.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Adam kafayı asfalta çarpmış hastaneye gitmem diyor.
    Mümkünse böyleleri motosiklet sürmesin.
    Anana babana yazık...

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Oğuzcan kardeşim ne yapmaya çalışıyorsun amacın ne? Kafayı asfalta çarpmışsın miden bulanıyor başın ağrıyor ama doktora gitmiyorsun nasıl bir örnek olmak istiyorsun burada insanlara?

Niyetin imzanı hayat tarzına yansıtmaksa tebrik ederim başarmışsın.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    adamın beyni öyle bi sarsılmış ki, farkında değil

Motosikleti
    x-Treme Max
    Yaşıyorum ustaaaaaa , Bugün de ölmedik . Bana kızanlar sonuna kadar haklılar ama napcan işte bende böyle bir inadım, bazen ben bile çözemiyorum kendimi

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bilardo sonrası kaza ...

Motosiklet sürerkenki ruh halimizin dünyamızda geçerli olan fizik kurallarının umurunda olmadığının altını çizmek gerek.

Fizik kurallarının bize şöyle seslendiğini zinhar aklımızdan çıkarmamalıyız: "Havan kime?"

Büyük geçmiş olsun...

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Dun gordugum kaza aklima geldi ve yazmak istedim. Etrafta ucusan poset vs gibi seyler varsa dikkat edin on tekere takilip sizi dusurebilir. Bilginize. (Cuval on tekere takilip dusuruyor arkadasin birini ambulansa aldilar bilinci yerindegdi)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)