Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CAFE RACER ::unsure::

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim,ben 18 yaşıma girdim ehliyetimi daha almadım alıcam.uygun bir şekilde CAFE RACER düşünüyorum.
    Bundan bir cafe racer olur diyorum yapıcaklarım.
    1)depo yu belki yeniden tasarlarım,çamurluk vb bütün karenaj boyamalarını yapıcam.
    2)arka bölgeyi kesip bi şekilde yapıtırıcam.
    3)motorun bazı yerlerini boyanırmı bilmiyorum karbüratör vb yerleri
    4)lastik,jant,cafe racer ayna,egzoz,led sinyaller,sele,klasik farı belki almam motorda var olursa yapmam sanırım,
    5)sonra hepsini monte edicem bazı stickerler yapıştırıcam ve tamamdır
    OLUR GİBİ ME GELİYO AMA SİZİN GÖRÜŞLERİNİZ

KUBA filintayı seçme sebebim ise hızlı olsun diye seçmiştim bazı arkadaşlarım yapamazsın falan dedi ama yapıcam.Hergün motoru araştırıyorum.
    Sanırım AŞIK gibi bişi oldum
    Belkide kubada hata yapmış olabilirim.Diğer seçeneklerim MONDİAL MASTİ 150=3590 TL , BOXER 150=3745 TL , HONDA TİTAN I ÇOK ARAŞTIRDIM AMA BULAMADIM ,SYM WOLF 125=BULMASI ZOR BİR MOTOR ARTIK ÜRETİLMİYO ÇÜNKÜ ,KUBA FİLİNTA 200=3518 TL(HEM UCUZ HEM HIZLI)
    Çizdigim resimleri atmak isterdim ama usb kablom bozuk

amaç bu ama kuba ya ben öle bi jant ve lastik takabilirmiyim onun hakkında bi bilgim yok ?
    VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Böyle çöp motorlarla uğraşacağına değmez. Paranı biriktir; sonra Mondial Buccaneer veya ülkemize geldiğinde Bajaj V modelini bir incele.
    Ergün Er., AsPaVa09 ve Bashwarp bunu beğendiler.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Haklısın aslında ama benim istedigim direk gidip 0 motor almak yerine kendim yapıyım custom bi motor olması

Recep demire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 Cafe Racer
    Yaparsın güzel kardeşim yapamaman için bir neden yok. Ehliyetini al, kaskını montunu yani ekipmanlarını al sonra kalan bütçeye göre motorunu al ondan sonra bi yerden başlarsın. Takıldığın yerlerde yardım edecek bir sürü insan bulursun. Saydığın motorların hepsinin de güzel cafe racer örnekleri var. O motorlardan hangisini seçeceğin sana kalmış yani. Benim kişisel düşüncem o motorlar arasında Boxer olur ama listeye Suzuki Gn 125'i de eklemeni tavsiye ederim
    AsPaVa09 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı Recep demire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaparsın güzel kardeşim yapamaman için bir neden yok. Ehliyetini al, kaskını montunu yani ekipmanlarını al sonra kalan bütçeye göre motorunu al ondan sonra bi yerden başlarsın. Takıldığın yerlerde yardım edecek bir sürü insan bulursun. Saydığın motorların hepsinin de güzel cafe racer örnekleri var. O motorlardan hangisini seçeceğin sana kalmış yani. Benim kişisel düşüncem o motorlar arasında Boxer olur ama listeye Suzuki Gn 125'i de eklemeni tavsiye ederim
    Hemen alternatif durum musait değil ise iseniz Suzuki gn125 çakmasi kanuni Seyhan 150 olabilir. Gerçi suan aynı paraya bulabilirsiniz

Motosikleti
    150-100-49cc
    Hepsi aynı Cg motoru var

En kalitelileri benim için

Kanuni Breton
    Mondial

Bu firmalar cidden kaliteli duruyor. Kubaninkiler fiyatına göre dandik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)