Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karter sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Karter yalama olan oldumu hic bugun benim basima geldi yag degistireyim dedim karter yalama oldu goturdum motorcuya dis acicaz dedi bitane farkli vide var dedi onu denedi ilk sıktı ozel farkli bi vide dedi oldu suanlik bi sorun yok sizdede oldumu hic bole bisey ne kadar guvenli oldu bilmiyorum bidahaki yag degisiminde belli olucak bakalim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bir tane bundan al yanında bulunsun.
    http://www.hepsiburada.com/loctite-s...FcQV0wodVbAFbQ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Kusura bakma duramyacam

Cartel 1 numar en büüyk cehennemden çıkan çılgın türk 25 yaşıdna 100 binlik arba kusura bkama ya tutamadım kendimi

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma duramyacam

http://www.estanbul.com/attachments/...cartel-2-1.jpg

Cartel 1 numar en büüyk cehennemden çıkan çılgın türk 25 yaşıdna 100 binlik arba kusura bkama ya tutamadım kendimi
    nerden geldi bu para en iyisi sorma anlamazsın kafan almaz sorma yaşadığım yeri tanımıyon sorma

işin şakası blok çok sıcakken daha kolay yalama oluyor benim aşıma gelmedi fakat civatanın elinle boşuğunu aldıktan sonra çeyrek tur kadar sıkmak yeter zorlamaya gerek yok

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane bundan al yanında bulunsun.
    http://www.hepsiburada.com/loctite-s...FcQV0wodVbAFbQ
    Ise yariyormu sicakda erime yapmazmi suanlik baska vida takti servis sorun yok gibi yag degistirirken sokerken belli olur bidahakine

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ise yariyormu sicakda erime yapmazmi suanlik baska vida takti servis sorun yok gibi yag degistirirken sokerken belli olur bidahakine
    Yağı değiştirmek için o vidayı söktüğün zaman yağı iyice boşalt deliği olabildiğince temizle ve kurula, o vidayı geri takmadan önce vidanın dibine çok abartmadan sür 15-20 dakika sonra vidayı takıp fazla abanmadan sık, yeni yağı da en az 1 saat sonra koy.

Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slikon yerine teflon band olur , merak etmeyin çok büyük yağ basıncı sözkonusu değil motorlarda zaten havalanıyor.

Yinede herdaim kontrol edin yağ seviyesini temkinli kullanın ...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sorun karterde degil, ne yaptigini bilmeyende... "Torque wrench" ve "crush washer" boyle olmasin diye var. Elinizin ayarina guvenmiyorsaniz kullanmanizi tavsiye ederim.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun karterde degil, ne yaptigini bilmeyende... "Torque wrench" ve "crush washer" boyle olmasin diye var. Elinizin ayarina guvenmiyorsaniz kullanmanizi tavsiye ederim.
    Ben ne yaptigimi biliyorum gayet uzun zamandir takilma yapiyodu sıkarken cok sıkmiyorum zaten bu seferkinde gitti sorunu suanda cozduk bidahaki yag degisiminde belli olur sokerken

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    o vida dedigi muhtemelen daha sıkı dişli bir vida diş açmak için tornacıya git el klavuzu ile diş açabilir fakat ilk biraz büyütmesi lazim
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o vida dedigi muhtemelen daha sıkı dişli bir vida diş açmak için tornacıya git el klavuzu ile diş açabilir fakat ilk biraz büyütmesi lazim
    Bidahakine sokerken belli olucak bakalim yenden yapicakmi suanlik sorun gozukmuyor yeri iyice bozarsa olmaya bilir bidahakine vida actirmak gerekebilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)