Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yapıkredi Çetelem

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm,
    Yapıkredi sıfır ve ikinci el motosiklet alacaklara max 36 aya varan vadelere göre kredi veriyor.Gerekli olan evraklar
    Ücretli çalışanlar için son maaşın barkodunu istiyorlar.Sorum şu bu barkodu işe gireli 2 ay geçicek hemen hemen sigortam var ben yararlanabilirmiyim?

İkinci sorum en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için alım satım sözleşmesi istiyorlar adama parayi vermeden nasıl olacak bu?

Şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z300 satıldı/2014 X max 250 ABS
    direk ykb veya koç finansdan öğrenmen daha mantıklı değil mi?

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    mevzuyu tam anlayamadım.ama araç kredisi çektiğimde.önce araç satışını aldım.daha sonra satış sözleşmesini bankaya verip parayı sahibine verdim..senin işlemde böyle olacak..önce satış daha sonra sözleşmeyle bankaya ve daha sonra parayı sahibine

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Son maaş barkodu değil, maaş bordrosudur o. Çalıştığınız kurumun muhaaebe departmanı size maaş bordronuzu hazırlar, onaylı belge şeklinde verir. Siz de bankaya teslim edersiniz.
    MotorKafa bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Araç kredisi yerine ihtiyaç kredisi çekin prosedürü daha az.
    espresso bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Referandum öncesi kredi vs işlere girişmeyin derim..

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referandum öncesi kredi vs işlere girişmeyin derim..
    Referandumla kredinin ne alakası var ?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referandumla kredinin ne alakası var ?
    Haziran seçiminde istediklerini alamadıktan sonra "millet kaosu seçti" dediler ya hani, yada "400" verilmedikten sonra iş huzur içinde çözülmedi ya, hani her gün gencecik çocuklar ölüyor ya birilerinin koltuk sevdası için, şimdi de diyorlar ki "referandumu kaybedersek iç savaş çıkar".

Yani özünde baktığımızda referandumdan evet de çıksa hayır da çıksa, o şemsiye artık girdi bir kere.

O yüzden işin garanti değilse, maddi durumun işsiz kaldığında da krediyi ödeyebilecek kadar iyi değilse, kredi kullanma kardeşim. Sık dişini para biriktir.

Son olarak barkod değil, bordro.
    fkambay ve fazil bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran seçiminde istediklerini alamadıktan sonra "millet kaosu seçti" dediler ya hani, yada "400" verilmedikten sonra iş huzur içinde çözülmedi ya, hani her gün gencecik çocuklar ölüyor ya birilerinin koltuk sevdası için, şimdi de diyorlar ki "referandumu kaybedersek iç savaş çıkar".

Yani özünde baktığımızda referandumdan evet de çıksa hayır da çıksa, o şemsiye artık girdi bir kere.

O yüzden işin garanti değilse, maddi durumun işsiz kaldığında da krediyi ödeyebilecek kadar iyi değilse, kredi kullanma kardeşim. Sık dişini para biriktir.

Son olarak barkod değil, bordro.
    Barkod değil bordro kısmına ben de katılıyorum. Gerisine katılmıyorum dostum malesef. İç savaş falan olmayacak sonuç her ne olursa olsun. Ne kendin bu kadar tedirgin ol ne de başkasını tedirgin et.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Barkod değil bordro kısmına ben de katılıyorum. Gerisine katılmıyorum dostum malesef. İç savaş falan olmayacak sonuç her ne olursa olsun. Ne kendin bu kadar tedirgin ol ne de başkasını tedirgin et.
    Güllük gülistanlık bir memlekette yaşadığımız için tedirgin olmaya gerek yok tabi. Neyse siyasete bağlamak istemiyorum daha fazla. Görünen köy kılavuz istemez.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güllük gülistanlık bir memlekette yaşadığımız için tedirgin olmaya gerek yok tabi. Neyse siyasete bağlamak istemiyorum daha fazla. Görünen köy kılavuz istemez.
    Referandumun kredi çekmekle alakası yok. Referandum evet veya hayır çıkarsa kimse birden işinden kovulmayacak. Söyleyeceğim bu kadar.
    Ergün Er. ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Hepinize çok teşekkür ederim.Bir şey daha sorucam bu maaş bordrosudunu işe gireli daha iki ay oldu banka yinede kabul eder mi

merhaba ;son 3 ay aynı işyerinde çalışma koşulu aranmakta , e-devlet şifren varsa sadece kimlikte yeterli olmakta,

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Referandumun kredi çekmekle alakası yok. Referandum evet veya hayır çıkarsa kimse birden işinden kovulmayacak. Söyleyeceğim bu kadar.
    Sevgili arkadaşlar, iyimser olmak güzel birşey keşke gerçekler görünenler gibi olsa... Evette çıksa hayırda çıksa finansal olarak zor günler bizleri bekliyor.. En basiti Varlık fonuna devredilen kurumlar bir ülkenin çeyiz sandığı gibi düşünün.. En son elde avuçta kalmadımı çeyiz sandığı açılır ve paraya çevrilir ... Yani sevgili dostlar durumlar eldeki ziynet eşylarının paraya çevrilmesine kadar geldi..ben yerinizde olsam şu sıralar önümü görmeden borca girmezdim..

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, iyimser olmak güzel birşey keşke gerçekler görünenler gibi olsa... Evette çıksa hayırda çıksa finansal olarak zor günler bizleri bekliyor.. En basiti Varlık fonuna devredilen kurumlar bir ülkenin çeyiz sandığı gibi düşünün.. En son elde avuçta kalmadımı çeyiz sandığı açılır ve paraya çevrilir ... Yani sevgili dostlar durumlar eldeki ziynet eşylarının paraya çevrilmesine kadar geldi..ben yerinizde olsam şu sıralar önümü görmeden borca girmezdim..
    Ben de onu demek istiyorum ancak yanlış anlaşıldım. Ekonominin kötü olduğu ve her geçen gün daha kötüye gittiği aşikar ancak bunu referanduma bağlamayalım. Zaten uzun zamandır kötü yani

E devlet sifrem var.İş yerinde 3. Ayımı doldurduktan sonra e devlet ve sifremi ve kimlik alıp gitmem yeterli olur mu yani ?

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Banka senin ne kadar gelirin olduğunu görmek için maaş bordronu ister. İşyerinden bordronu al git. Fakat ihtiyaç kredisi işini görüyorsa daha mantıklı olabilir. Karşılaştır, en azından motoruna rehin koydurmamış olursun. Eğer motoru daha önce aldıysan 15 güne kadar o motor için kredi çekebilirsin. Şöyle düşün mesela birinden borç aldın yada başka bir yere vereceğin para vardı vs., o parayla motorunu alırsın, sonra 15 gün içinde çekeceğin kredi ile borcunu ödersin gibi düşün.

Son olarak her başlıkta illa politikaya bağlamayın. Adam memleket ne olacak diye sormamış. Kredi kullanımıyla ilgili bir soru sormuş. Allah akıl vermiş, herkes kendi hesabını kendi yapar.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    en iyisi bankaya gidip sormak olur

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    +olarak taşıt kredisiyle alıcağın motosiklete zorunlu kasko yaptırmak zorundasın. Alacağın modelde kasko fiyatları yüksek ise sıkıntıya düşebilirsin. İhtiyaç kredisi uygunsa ihtiyaç dene.

Kardeşim sağol doğru söylüyorsun fakat bi kaç takıldığım nokta var.
    Şimdi ben işe gireli 2 ay olcak sigorta işliyor tabi ben maaş bardrosunu alsam yinede motor kredisi verilir mi?
    Birde veb ikinci el motor alirken adamının iste kardeşim ben bankadan para cekicem sen su motoru ustume gec desem orda adami nasil inandiricam o takildi kafama honda cbr 125 alicam abus disk kilit ve alrm alcam ilk, kasko ne kadar tutar bu motorun bilgin var mi?
    İhtiyaç kredisi vericeklerini sanmiyorum ya

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)