Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 600 f

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    Merhba. Şuan cbr 250 kullanıcısıyım. Görüntü kullanış kuvvet sağlamlık ve tabiki honda ismindn dolayı cbr 600f almayı düşünüyorum.. bu fikrim sabit. Benim sorum bu motor ile uzun yol da yapacak olmam. Daha önce mevcut 250 likle zonguldak- İstanbul/bursa/İstanbul- zonguldak yaptım. 600 f ile zonguldak- Antalya yapmayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir motoru uzum süre aktif ve biraz yüksek hızda kullanmak ile hata mı yaparım veya belirli aralıklarla dinlendirerek rahatlıkla yapabilirmiyim. Nasip ise mayıs ta bir 600 f alacağım. Bu arada kullanıcı varsa satmayı düşünen talip olabilirim. Görüş ve önerileriniz her zaman çok kıymetli... teşekkürler... 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Rahat rahat yaparsın bence.Cbr 600f tam anlamıyla ss değil çok yormaz.Uzun yolada gidilir.
    kemal_hilal1 bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Temizine 20bin tl isterler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    600f ler puding oldu artık.İyice inceleyin.İnşallah pert motora denk gelmezsiniz.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı kemal_hilal1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhba. Şuan cbr 250 kullanıcısıyım. Görüntü kullanış kuvvet sağlamlık ve tabiki honda ismindn dolayı cbr 600f almayı düşünüyorum.. bu fikrim sabit. Benim sorum bu motor ile uzun yol da yapacak olmam. Daha önce mevcut 250 likle zonguldak- İstanbul/bursa/İstanbul- zonguldak yaptım. 600 f ile zonguldak- Antalya yapmayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir motoru uzum süre aktif ve biraz yüksek hızda kullanmak ile hata mı yaparım veya belirli aralıklarla dinlendirerek rahatlıkla yapabilirmiyim. Nasip ise mayıs ta bir 600 f alacağım. Bu arada kullanıcı varsa satmayı düşünen talip olabilirim. Görüş ve önerileriniz her zaman çok kıymetli... teşekkürler... ��������������������
    dinlendirerek değil de dinlenerek olsun o; zonguldak-antalya arası mesafe cbr600f'i yoracak bir yol değil.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    MTT Y2K
    0 alacaktır belki arkadaş.

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 alacaktır belki arkadaş.
    Sıfır almayı istiyorsa cbr650f bakmalı 600f sıfır yok malesef.

https://honda.com.tr/motosiklet/supe.../cbr-650f-2015
    Feel the way

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır almayı istiyorsa cbr650f bakmalı 600f sıfır yok malesef.

https://honda.com.tr/motosiklet/supe.../cbr-650f-2015
    Bilmiyordum.Güzel makina neden yapmışlar böyle birşey yav.

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyordum.Güzel makina neden yapmışlar böyle birşey yav.
    Tam olarak neden bilmiyorum ama bi kaç sene 600f üretim 650 den devam ettiler bakın bu da yeni 600f

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90853903/detay
    Feel the way

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Merhaba
    ben 2011 model 600f kullanıyorum hıc bır sıkıntı olmadan çok rahatlıkla gıdersın tavsıye ederım .

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bende cbf 600 var birbirine yakın motorları avr motorum 103 bin de kim görse daha maşallahı var 30-40 bindeki ss ler gibi motoru diyor.

burdan sunu anlıyorum motora tecavuz etmeden kullanırsan bir sıkıntı cıkarmaz .

bende temiz bitane bul ve al.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Temizini bulabilirsen hemen al.Kardeşim de 2006 modeli var heryerde beraber gidiyoruz.Race makına gibi de gider,sporturıng gibi kullanırsın sorun çıkarmaz.Geçen sene GS 1200 ve v storom 650 ile beraber Romanya Transfagarasan turu yapıp geldiler.

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dinlendirerek değil de dinlenerek olsun o; zonguldak-antalya arası mesafe cbr600f'i yoracak bir yol değil.
    aslında doğru dediniz. fakat istanbul ve bursa için büyüklerim bu seni yorar vesaire diyince gözüm korkmuştu baktımki 2,5 saat sürdü zaten en ufak bir yorgunluk ve kas ağrısı hissetmedim. umarım bunu antalya yolunda da tekrarlarım. teşekkür ederim önerileriniz için. birde cbr 600 f kullanıcılarından tavsiye öneri ve dikkat edilmesi gereken konularda bilgi alırsam memnun olacağım...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    aslında doğru dediniz. fakat istanbul ve bursa için büyüklerim bu seni yorar vesaire diyince gözüm korkmuştu baktımki 2,5 saat sürdü zaten en ufak bir yorgunluk ve kas ağrısı hissetmedim. umarım bunu antalya yolunda da tekrarlarım. teşekkür ederim önerileriniz için. birde cbr 600 f kullanıcılarından tavsiye öneri ve dikkat edilmesi gereken konularda bilgi alırsam memnun olacağım...
    Aynen siz yorulabilirsiniz, ama o insanın oturuş alışkanlığına göre değişir yorulması. Zonguldak antalya arası durmadan gitseniz bile o motor yorulmaz. tabi bağırta bağırta gitmezseniz :D Yalnız cbr600f in temizini bulmak bayağı bir zor, iyi anlayan güvendiğiniz bir usta tanıdığınız varsa alın.

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen siz yorulabilirsiniz, ama o insanın oturuş alışkanlığına göre değişir yorulması. Zonguldak antalya arası durmadan gitseniz bile o motor yorulmaz. tabi bağırta bağırta gitmezseniz :D Yalnız cbr600f in temizini bulmak bayağı bir zor, iyi anlayan güvendiğiniz bir usta tanıdığınız varsa alın.
    şimdi bağırta bağırta derken kastınız nedir mesela.kadranı 270. yani ben genelde 200 ile arada 250 ile gittiğimi düşünürsek?

Motosikleti
    Yohhh
    şimdi bağırta bağırta derken kastınız nedir mesela.kadranı 270. yani ben genelde 200 ile arada 250 ile gittiğimi düşünürsek?
    sürekli olarak 200'e dayanamazsınız zaten. Ama 270 yapan bir motoru 200 le gitmek yormaz diye tahmin ediyorum.

aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Arkadaşım her motor insanı yorar ama ciyak ciyak bağıran motor yerine kuvvetli motor keyfine keyif katar uzun süredir binicisiyim motorun uzun yollarım da oldu keyifli motordur bir çok Motora kafa tutar yani beygirin yakıtın hakkını veren motor dur dediğim gibi ben biniciyim arıyorsan da yardımcı olurum iletişime geçerseniz

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak neden bilmiyorum ama bi kaç sene 600f üretim 650 den devam ettiler bakın bu da yeni 600f

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90853903/detay
    Şasi ve yürür aksam maliyetlerini düşürmek için 3 yıl önce alındı karar. 600 lük sadece rr üretimi kaldı. O da belirli bir süre için malesef.
    ,
    l
    l

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)