Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor hırsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam beyler duyduğum ve gördüğüm kadarıyla motor hırsızlığı iyice artmış durumda.Bu durumda beni korkutuyor.Maddi durumum her hafta veya her ay motor almaya yetmez.Hırsızlıktan korunmak için ne gibi önlemler alınabilir.Motor almamın önündeki tek engel bu şuan yardım ederseniz çok sevinirim
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Ne kadar caydırıcı önlem varsa alman gerekli. Hırsıza kilit dayanmaz..

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    motorum kirmizi siyah. Siboplara kirmizi sibop kapagi getirtmistim ebay dan. dun baktim calmislar ikisinide. Baskada bisey demiyorum🙄

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Merhabalar..
    2009 yilinda A2 ehliyet almamla beraber motosiklet tutkusuna adim atmak uzereyken,şartlar geregi kapali garajli evimi satarak farkli bir muhitten garaji olmayan bir ev kiraladim ve evimin oldugu çevre guvensiz oldugu için,bir muddet bu tutkumu oteledim,daha sonra 2010 yilinda ilk motosikletimi aldim ilk zamanlar calistigim şirketin acik otoparkina koyuyordum guvenlik gorevlisini defalarca uyarmama ragmen geceleri kopekleri saliyorlar,bir defasinda şehir disina gitmem gerekti ve motoru yine fabrikaya biraktim döndugumde kopeklerin seleyi parçaladiklarini gordum tabi guvenlikci arkadas gece uyumus beyefendi,goruntuleri izledikten sonra saglam firca attim,zaten sikintili biri oldugu icin kisa zaman sonra isi birakti,daha sonra kapali otoparki olan bir yer buldum aylik fiyati uygundu,3-4ay idare etti beni,aradan 10-15gun sonra,hafta sonu ufak bir gezinti amacli motoru almaya otoparka gittm baktim motor yerinde yok otopark sahibinin oglu duruyordu tabi beni tanimadi babasini arattim geldi dedim motor nerede yaa hocam bende seni arayacaktim ee ne oldu ya hocam bayan surucu otoparktan cikmaya calisirken geri vitese takmis senin motoru duvara yapistirmis,normalde arac sokmak ve cikarmak gorevlinin isi o an tuvalete gitmis beyefendi,sonra motoru kamyonete atip tamirciye goturmusler gostergeler
    gidon,amortisor,jant,karenajlar komple degismis,bayan doktormus sig.vs ugrasmadan nakit odemis,neyse arabaya atladik dogru tamirciye,usta motoru toplamis hazir etmis,aldim motoru kisa zaman sonra kuzenime sattim..tabi otoparkciyla olan kavga dovus konusunu hic acmadan,sadede geleyim sana tavsiyem kapali garajin varsa her yonde rahat edersin sorun yasamazsin.
    Şu an musbet ve duzgun bir sitede kapali garaji olan bir evim var motosikletimde var sukur isleri yoluna koydum...

Saglicakla...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum kirmizi siyah. Siboplara kirmizi sibop kapagi getirtmistim ebay dan. dun baktim calmislar ikisinide. Baskada bisey demiyorum��
    Bende arabaya krom sibop kapakları aldım.4 üncü setten sonra yıldım almayı bıraktım.Geceleri kapalı garajda durduğu halde.Bir yere gidiyorum 10 dakikada uçuruyorlar.

Motosikleti
    salkano wolf
    Onguard zincir al kesilmiyor 😄

Motosikleti
    Tmax 530
    Kasko, kasko, kasko

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ucuz fiyata Kasko yapabileceğin motorları seçmelisiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)