Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya gy 200 e zongshan parcalari uyarmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Asya gy 200 zongshan parcalari uyarmi hic kullanan var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı gökhan aksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu çözmek için çin menşeeili bu motorun üretim kodunu bulmalısınız , araştirdiktan sonra orjini bulmuş ve ayni bloğu kullanan başka markalari tesbit edip mukayese edebilisiniz.

Örnek : Apachi Xz250Rm motoruma zamaninda parça bulamadığımda , üretim koduna ulaşıp ( zs177mm ) Zongshen imali nc250 diye adlandırılan zs177 ile kodlanan blok oldugunu ogrenip , mondialin Rx3 ile çok az farkla yurtta oldugunu ogrenip bir takim yedek malzemeyi mondialden edinmistim.

Kolay gelsin
    .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Alıntı gökhan aksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin yerinize araştirdim motor blogunuzun kodu " zs200gy2 " artik gerisi size kaldi , aliexpress vb yerlerdende yedek parca bakabilirsiniz ,şayet yurtta yok ise.
    cenkito bunu beğendi.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu çözmek için çin menşeeili bu motorun üretim kodunu bulmalısınız , araştirdiktan sonra orjini bulmuş ve ayni bloğu kullanan başka markalari tesbit edip mukayese edebilisiniz.

Örnek : Apachi Xz250Rm motoruma zamaninda parça bulamadığımda , üretim koduna ulaşıp ( zs177mm ) Zongshen imali nc250 diye adlandırılan zs177 ile kodlanan blok oldugunu ogrenip , mondialin Rx3 ile çok az farkla yurtta oldugunu ogrenip bir takim yedek malzemeyi mondialden edinmistim.

Kolay gelsin
    .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Sizin yerinize araştirdim motor blogunuzun kodu " zs200gy2 " artik gerisi size kaldi , aliexpress vb yerlerdende yedek parca bakabilirsiniz ,şayet yurtta yok ise.

Vallahi arkadaşa bundan daha güzel ve yardımcı olabilecek bir cevap olamazdı bence. Tebrik ederim.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kolay gelsin
    .

Sagolun teşekkür ederim )

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    "zs200gy a" olarak aliexpress de aratırsan zibille parça görürsün ...

Rica ederim , yardımcı olabildim ise ne mutlu bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)