Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gereksiz Uyarı ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Az önce saçma bir şekilde uyarı aldım ve diğer forum sakinlerinede sormak istiyorum.

Dün gece motosiklet üzerine açtığım kanalımın introsunu burada sizinle paylaştım bu forumunda amacı o değilmi zaten ama bana gelen uyarıda reklam yaptığım söylenmiş hayır sanki bu işten bir çıkarım varmış gibi ?

Yorumu size bırakıyorum hakszızsam siteden hesabımı silicem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Uyarı aldığın icin konu açtığından dolayı bi uyarı daha alırsan bi konu daha açacak mısın hocam ?
    vdeger ve Hakanyuce35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yok moruk sadece insanca sordum mantıklı bir cevabı varmı diye dalgaya alıcaksan hiç cevap verme daha iyi hayır çünkü motosiklet üzerine içerik üretmek isteyen bir insan olarak ve amacım sadece diğer motosiklet kullanıcıları ile paylaşımda bulunmak ama böyle saçma bir uyarı alıyorum bana çok gereksiz geldi sadece bunu belirtmek istedim.
    S.O.C

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Al bunu al al al
    Jemand bunu beğendi.

Kanal ne üzerineydi ki?

Motosikleti
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanal ne üzerineydi ki?
    Motosiklet üzerine dostum zaten bu yüzden konu açma gereği duydum
    S.O.C

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Hocam gereksiz değil. Nereden baksan Türkiye'de motovlog çeken ve ya bu tarz içerik üreten bir sürü kanal var. Şimdi bu tarz bir forum'da videonuzu yayınladığınız zaman benim gibi bir çok içeriği takip eden insanlar girip izleyecektir. Yanlış bilmiyorsam ki hiç sanmıyorum izlenme oranlarınıza, ve abone sayınıza göre reklamlar'da belli başlı ücretler alıyorsunuz. Ha derseniz ki ben youtube üzerinden reklam gelirlerini kapattım, sadece insanaların işine yarayacak içerikler üretiyorum ve bu işi hiç bir karşılık beklemeden yapıyorum. Buraya s.s alıp atın hepimiz görelim. Yanlış anlamayın belki burdan 100 tane abone çekebilirsiniz başka bir forum'dan ve ya blog'dan 100 tane derken zaten binevi reklam yapmış oluyorsunuz. Yoksa durduk yere hiç kimse videonuzu açıp izlemez. İyi forumlar.

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Herhangi bi markanın üstüne çok basarak konuşmussan o yüzden olabilir :/

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Genelde vbolgger arkadaşların burada link paylaştıklarını görüyorum. Onlarda mı siliniyor acaba?

Motosikleti
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gereksiz değil. Nereden baksan Türkiye'de motovlog çeken ve ya bu tarz içerik üreten bir sürü kanal var. Şimdi bu tarz bir forum'da videonuzu yayınladığınız zaman benim gibi bir çok içeriği takip eden insanlar girip izleyecektir. Yanlış bilmiyorsam ki hiç sanmıyorum izlenme oranlarınıza, ve abone sayınıza göre reklamlar'da belli başlı ücretler alıyorsunuz. Ha derseniz ki ben youtube üzerinden reklam gelirlerini kapattım, sadece insanaların işine yarayacak içerikler üretiyorum ve bu işi hiç bir karşılık beklemeden yapıyorum. Buraya s.s alıp atın hepimiz görelim. Yanlış anlamayın belki burdan 100 tane abone çekebilirsiniz başka bir forum'dan ve ya blog'dan 100 tane derken zaten binevi reklam yapmış oluyorsunuz. Yoksa durduk yere hiç kimse videonuzu açıp izlemez. İyi forumlar.
    Türkiyede kim motosiklet üzerine içerik üretipte kazanç sağlamış acaba merak ediyorum ayrıca ben bu içeriğ diğer motosiklet kullanıcıları ile paylaşmazsam ne anlamı var ?
    Yinede cevabınız için teşekkür ederim
    S.O.C

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı sonofcrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede kim motosiklet üzerine içerik üretipte kazanç sağlamış acaba merak ediyorum ayrıca ben bu içeriğ diğer motosiklet kullanıcıları ile paylaşmazsam ne anlamı var ?
    Dostum en basiti forum'da şu an banlı olan orhan abi vardı "barodi motovlog" diye aratırsan çıkar bir de instagramına bak google gelirinin aylık fotoğrafını paylaşmış. 230 lira mı neydi.. Askari ücretin 1400 olduğu şu zamanda eğlence amaçla video çekip 230 lira kazanmak gerçekten iyi para..
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Birazdan moderatörlerden biri gerekli cevabı verir konuyu da kitler

Motosikleti
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum en basiti forum'da şu an banlı olan orhan abi vardı "barodi motovlog" diye aratırsan çıkar bir de instagramına bak google gelirinin aylık fotoğrafını paylaşmış. 230 lira mı neydi.. Askari ücretin 1400 olduğu şu zamanda eğlence amaçla video çekip 230 lira kazanmak gerçekten iyi para..
    O parayı alamıyorsun hocam bi araştırın isterseniz :D Ayrıca keşke 3 kuruşla adam olunsa :D
    S.O.C

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    O parayı alamıyorsun hocam bi araştırın isterseniz :D Ayrıca keşke 3 kuruşla adam olunsa :D
    Ufak bir düzeltme ekleyeyim.
    Bahsettiğin Google reklamları ödemesi ise, parayı alabiliyorsun. Çek olarak alabiliyorsun en azından. Tabii kesintiler olacağını söyleyeyim.
    Dahası herhangi bir içerik üzerinden bir çok şekilde para kazanabiliyorsun. Motosiklet konusu da bunlardan birisi. Tabii içeriğin özgünse kazanırsın. Yoksa kafaya kamera takıp, "miraba arkidişler, bugün e5 üstünden kozyataana gidiyoz" tadında içeriklerle para kazanma hayali kuran blogger ve vloggerlarla dolu ortalık.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Videoların arka plan müziklerine dobra,beraber yürüdük vb. şarkıları ekle ön farı sök evde kullanılan sarı 100 lük ampul 💡 tak,sarayın önünde 3 tur atıp 2 köprüden geçtinmi,vlog açılışlarınıda eyyyy takipçilerim vb. Sekilde yaparsan hem laf eden olmaz hem bir SÜRÜ izleyicinin olur hemde paranı kazanırsın.
    Hatta ilerde iyi bir cocuk olursan sirin babayı bile görebilirsin.

Motosikleti
    Msx Sf 17
    Yönetim uygun görüp bir ceza vermiş, siz de forum ahalisinden hak-güç bulup hiaağğ ben haklıyım ben doğruyum demek için son bir çıkış kapısı aramışsınız.

Zaten hergün onlarda saçma, gereksiz ve daha önceden açılmış konular açılıyor, her vlog sahibi de gelip kendi kanalının konusunu açacaksa zaten iyice perşembe pazarına döner forum.

Şimdi üyeliğinizi silebilirsiniz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İçeriği henüz olmayan kanalın linkini neden attığınızı ben de anlamadım ama kabalık olmasın diye bişey yazmamıştım oraya.
    Intro videosundan sonra atladığım Kuzey Kore videosu ilgi çekiciydi, onun için teşekkürler.
    crxforever ve MrMud bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Turkiyede motovlog konusunda en bilindik ilk 5 vloggerdan birini samimi derecede tanıyorum hocam, ve reklamlardan abartısız aylık 500liraya yakın kazanıyor şu aralar.
    Sen kazanç sağlamıyor olabilirsin eyvallah, ama kazanmak istedikten sonra kazanilabiliyor, tabiki ciddi emek sarf etmek gerekiyor.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet ile ilgili içerikler senelerdir makale tadında bilimsel dayanakları olan yazılar ve çevirilerle oluşturuldu zaten.
    Fakat son zamanlarda ortaya çıkan vlog furyası ile oluşturulan bu videoların içeriği ; motosiklet ve sürüşden çok kişisel içerikte oluyor.
    Bu videoları çekenlerin yaş ve tecrübelerine baktığınızda da ilk motosikletini kullanan birisinin motosiklet incelemesi yapması veya tavsiye vermesi çok mantıklı olmuyor.
    Ve bir çok kanalını açan kişi, tıklanma veya takipçi sayısı için kanalının tanıtımını yaparak adeta anasayfayı kirletiyor
    Kısacası youtube kanallarına bence dünyaca doymaya başlıyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)