Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF 150 artık satılmayacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet ekonomiden şikayet edip dururken 2-3 fazla veririz diyor yinede.Benzine 1 kuruş zam gelse burada yakınan millet gelsinde fazla veririz diyor.Az farkla daha güzel görünen makina tamam ama o az farkları verdikçe değeri 5 lira olan malı 10-15 liraya itelemeye devam edecekler.
    kim kime ne iteliyor allah aşkına, dolar - euro kurundan haberin var mı? Gir bak avrupadaki fiyatlara Türkiye'de nerdeyse düşük cc de daha ucuz fiyata motor alıyorsun bu kurla hondada avrupadan. Millet böyle asıl olanı biteni görmedikçe daha cok itelerler.

Benim burda demek istedigim firmalar sana iteleme derdinde değil asıl iteleyen yüksek vergi ve kur oranı. Onlarında suçlusunu ne şu dünyada bişeyler satın alarak mutlu olmaya çalışan halka yık nede hondaya yamahaya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Neden hemen avrupayı referans alıyorsun.Bir avrupada mı satılıyor motor.Hondanın adam gibi modelleri Türkiyeye neden gelmiyor.Kurdan haberin varmı diyorsun sanki yaptıkları zamı kur bu fiyattayken yaptılar.Benimde demek istediğim firmalar iteleme derdinde.Neden mi öyle olmasa senin benim zevkimi düşünse o sizin gelsinde 2 lira fazla vereyim dediğiniz motorları getirirlerdi.Ama sana veriyorlar cbf'i al buyur bizde bu var ister al ister alma diyorlar.Sende el mecbur alıyorsun daha sonra bak bizde buda vardı şimdide bunu verebiliriz diyor sende.Getir fazla vereyim yeterki getir muhabbeti yapıyorsun.Hiçbir firma (Belli bir azınlık hariç)Zevki değil kar odaklı çalışır.Arz yaratmaya çalışıyorlar ki talep olsun.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    2013 te kur 1.6 tl iken fiyatlar farklı mıydı ?

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden hemen avrupayı referans alıyorsun.Bir avrupada mı satılıyor motor.Hondanın adam gibi modelleri Türkiyeye neden gelmiyor.Kurdan haberin varmı diyorsun sanki yaptıkları zamı kur bu fiyattayken yaptılar.Benimde demek istediğim firmalar iteleme derdinde.Neden mi öyle olmasa senin benim zevkimi düşünse o sizin gelsinde 2 lira fazla vereyim dediğiniz motorları getirirlerdi.Ama sana veriyorlar cbf'i al buyur bizde bu var ister al ister alma diyorlar.Sende el mecbur alıyorsun daha sonra bak bizde buda vardı şimdide bunu verebiliriz diyor sende.Getir fazla vereyim yeterki getir muhabbeti yapıyorsun.Hiçbir firma (Belli bir azınlık hariç)Zevki değil kar odaklı çalışır.Arz yaratmaya çalışıyorlar ki talep olsun.
    Buna bende katılıyorum firmalar senin benim zevkimden önce kara bakar. Ancak şuanki ekonomide bu motor fiyatları normal. Benim asıl dedigim firmalara isyan etmek yerine daha geniş açıyla bakmak olaya. Neyse bu konuşmanın yeri bura değil.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf150'nin artık satılmayacak olmasından ziyade;

160r ya da fotolardaki 190'lık makine gelir mi arkadaşlar?

Honda cbf150'yi beğenmeyen insanlara neden 250 naked getirmiyor anlamış değilim
    İlla cbr250mi alalım.İlla çin marka alıp düzgün servis mi arayalım.Gelirse şu 190'lığa talibim.
    Kur artınca hepsinin fiyatı artıyor sonuçta.
    160'lığı hintlinin az yüksek fiyatına satsalar da alıcı bulacaktır, su soğutmayı bile geçtim ya

Bu işin pazarlamasından anlayan arkadaşlar bi ekonomik değerlendirme yapsa keşke..

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Aynı durum ybr içinde geçerli ys125 diye bir model gelecek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durum ybr içinde geçerli ys125 diye bir model gelecek
    çok çirkin yavv.yamahanında çinlilerden farkı kalmadı

Motosikleti
    xmax 250 abs
    çok iyiydi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)