Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keşke motora binseydim yahu bu trafik nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Sabah Kadıköy'e gitmek için evden çıktım deli gibi yağmur yağıyordu. Dedim hastayım iyice üşütmeyelim iş güç var. Annemin arabasını aldım geldim. Saat 18.00 da geri donmek icin çıktım yola 1.5 saattir hala Kadıköydeyim... Abi bu ne bugün? Bişey mi var anlamadım gitti. Var mı benim gibi bu çileyi çeken şu an? Arabanın içinde vakit geçmiyor yeminle. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde İstanbul trafiği köprüler normalden daha sakin bugün . Maç için bugünlerde fazladan tedbir almak zorunda kalıyor emniyet. O çevrede bir çok yolu kapatıyor. Maçın etkisi olabilir.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Ne meraklısınız özel taşıta umarım düz vitestir ayağına kramp girmiştir. Toplu taşıma denen şey var bazılarının kendine ait yolları var daha kısa sürede varıyorsun. En kötü senaryo kafan rahat oluyo aynı sürede de varsan

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ne meraklısınız özel taşıta umarım düz vitestir ayağına kramp girmiştir. Toplu taşıma denen şey var bazılarının kendine ait yolları var daha kısa sürede varıyorsun. En kötü senaryo kafan rahat oluyo aynı sürede de varsan
    Yarın Güneşli'de bir ofise uğrayacağım sonra tekstilkentte bir evrak işim var birbirine yakın yerler sıkıyorsa gel bir toplu taşıma ile git oradan da Mecidiyeköy'e geç.
    Kış Saati uygulaması kalktığından beri sabahları buzlanma oluyor diye motosiklet kullanamıyorum , toplu taşına tam bir çile İstanbul'da.

Üstüne de inanılmaz pahalı mavi kart 185 tl , hele benim gibi aylık almıyorsanız ciddi masraf.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    toplu taşıma araçları sanki bomboş millet rahat rahat gidip geliyomuş gibi bir de arabası olanlara toplu taşıma kullan diyosunuz tövbe tövbe..
    espresso, simurgg, hhkmgl ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Basketbol allstar vardı o yüzden olabilir

Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplu taşıma araçları sanki bomboş millet rahat rahat gidip geliyomuş gibi bir de arabası olanlara toplu taşıma kullan diyosunuz tövbe tövbe..
    Toplu taşımaların hepsinde millet asabiyetten sinirden barut gibi birbirine çatıyor.

Millet ayakta gidiyor ve sıkışık gidiyor yıllar yılı her gün. Bıktı artık millet bıktı
    alpbdr bunu beğendi.

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'Ni miriklisiniz izil tişiti'
    Dostum bacağım kırık ve uzun yol yürüyemiyorum maalesef. Birde kış olduğundan bot giymek zorunda kalıyoruz iyice zorluyor. Topallamam devam ettiği için özel taşıta şu an için mecburum. Bu halde İstanbul'da birde toplu taşıma kullanmak iyice çile olacağı için kendime ait aracımla gidip geliyorum. Yargısız infaz denilen muhabbeti insanımız mükemmel bir şekilde uygulamaya devam ediyor.
    espresso bunu beğendi.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    FB-Anada maçı ve GFB Sefa töreni vardı, poliste yolu kapatmıştı, İstanbulda bu tip etkinliklerin takip edilmemesi sonucu trafikte kalınması ne yazıkki muhtemeldir.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    hala neyi bekliyorsun?

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul'da trafik sorununun çözüldüğü gün insanoğlunun ışınlanarak seyehat ettiği gündür..
    fenerbahceli ve Cihan53 bunu beğendiler.

Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da trafik sorununun çözüldüğü gün insanoğlunun ışınlanarak seyehat ettiği gündür..

Hoşuma giden yorum

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Benim gibi şu çileyi çeken var mı sorusuna ithafen; ( Pazartesi - Cuma ) Bostancı - Kağıthane Sabah akşam gidiyorum, seninki de bişi mi ;)

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    İstanbul'da toplu taşıma varmış gibi yazıyorsunuz ya, en çok ona bayılıyorum.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Revit markası hariç, herhangi bir marka yağmurluk alıp ıslanmadan sürebilirsin genç dostum. Sakın revit alma, ıslanırsın.

Bütün yollar yerin altına yapılmadığı sürece trafik sorunu çözülmez

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da ışınlanmak bile bir dert olur merak etmeyin,
    Artık makine başında ne kadar kuyruk bekleriz Allah bilir,
    Bilet parasını söylemiyorum bile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)