Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YENİ !! HERO GLAMOUR YENİLENMİŞ.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar , az önce resmı youtube kanalında denk geldım,yavaslatılmıs hızda ızleyınce detaylar begenımı kazandı ozellıkle giriş seviyesi modele ragmen stoplar gayet güzel,kadranda da yenıelemey gıtmısler , umarım ülkemize gelir .Yeni başlayan için çinli de değil pahalıda değil herolar bu yuzden maıl yazdım bakalım gelecekmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Adamlar allahtan yüksek Cc bi motora klip hazırlamamışlar, sanki milyonluk ferrari tanıtıyorlar
    Mengu16 ve essegesse bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu reklam düşük cc dahi olsa işi ciddiye aldıklarını gösteriyor. Nedense hero nun motosikletleri çirkin geliyor bana. Kim tasarlıyorsa acil upgrade etmeleri lazım.
    Remzidemir41, Mamba09 ve 06Serhat bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar allahtan yüksek Cc bi motora klip hazırlamamışlar, sanki milyonluk ferrari tanıtıyorlar
    Özellik: Sürekli Açık Ön Far

bunu değişik efektlerle uzun uzun gösteriyolar
    slyman_b bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Fena degil. En azindan cok bilindik! markalar gibi yuz yillik! motoru 6-7 bine satmiyorlar.

Motosikleti
    -
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fena degil. En azindan cok bilindik! markalar gibi yuz yillik! motoru 6-7 bine satmiyorlar.
    Aynen ,hondanin yıllardır ülkemiz tüketicisine yaptıkları malum.

Motor bloğunu da dikeltmişler

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Süslü reklamı geçelim de önce titreşim var mı yok mu onu söylesinler. İkinci olarak da fiyatını. İlki saçma sapan bir fiyattan gelmişti.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dolar 2.2 lirayken 4500 liraya satıldıysa, yenisinin mevcut dolar kuruyla fiyatlandırmış hâlinin satış olasılığını düşünemiyorum. Doğru orantılı olarak fiyatlandırılacaksa 7000 lira olur en azından bu motor.

Motosikleti
    -
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar 2.2 lirayken 4500 liraya satıldıysa, yenisinin mevcut dolar kuruyla fiyatlandırmış hâlinin satış olasılığını düşünemiyorum. Doğru orantılı olarak fiyatlandırılacaksa 7000 lira olur en azından bu motor.
    Dedıgın dogru,mantıklı fakat bu dolar hem hersey ıcın boyle olacak (aırf bu yuzden ıkı ay once aldım ceptelefonumu)

hemde doların sımdıkı halınden ulkeye gıren tum motorsıkletler ıcın gecerlı soyledıgın , mısal hondanın 5 para etmez cb ace modelıde glamourdan ucuz olmaycaktır. 5-6 yada 7 bın artık her neyse.

glamour bir i surrdum,selesı ınanılmaz rahattı,tıtresımde gayet az kabul edılebılırdı,benım acımdan yıne çinli yerine aynı paraya ama cok daha saglam ve 5 yıl garantılı olmasıylada cazip model,inşallah gelir.

mesela su motoru getırmıyorlar,sarısı cok guzel ve global sıteye gore hunk modelınden ucuz yanı burda satılmıs olsaydı 5.500 cıvarı satılacaktı ama gelmedı.

http://www.heromotocorp.com/en-in/th...gnitor-48.html

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Motosikleti
    -
    ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farklı sınıf , ama evet bu sınıfta burda ürünleri yok bunuda getırmelerı hem kendılerıne hemde tuketıcıye yarar

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok tipsiz bajaj boxer alın ikinci el mis gibi gezin communuter denince aklıma gelen klasik tipli motor

Motosikleti
    -
    su motor tipsiz , boxer tipli oylemı , ve ön arka kampana boxer alalım öylemi ?
    dyavol-77 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Orta sınıf başlangıç sınıfı baya bildiğin hintlilere kaldı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gelmeden önce Hero markasının, eskiden Honda ile olan işbirliğinden dolayı Hint markalarının içinde en iyisi olduğunu düşünüyordum. Zaten dünyanın en çok motosiklet üreten firmasıydı sanırsam. Ancak geldikten sonra gördüm ki hala yıllar önce Honda ile birlikte ürettikleri motorlarda kalmışlar. En ufak bir teknolojik gelişme göstermeyip,üzerine bir de performansı arttırmak adına motorları titreşimli hale getirmişler. Motorlarının o zamana göre tek artısı daha albenili gözükmeleri ve elektronik gösterge tablosuna sahip olmaları. En iyi modeli olan Karizma'nın bile durumu ortada. Hadi hepsini geçtim motorları sınıfının neredeyse en pahalıları durumunda. O yüzden Hero fuarlarda tanıttığı prototip modeller piyasaya sürülene kadar beni hiç mi hiç heyecanlandırmıyor. Scooter modelleri dışında hiçbir modellerini asla da alamayı düşünmüyorum.

Motosikleti
    -
    katılmasamda sana saygı duyuyorum tabıkı,ayrıca buyuk teker scooter getırseler bende musterılerı olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bu sene dolarda , euro4 te hersey bızım aleyhımıze . En azından bu yıl ötv yi devlet dususrse yada hıc almasa dıyorum ama nerde o tatlı paradan da vazgecmıyorlar haliylen.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su motor tipsiz , boxer tipli oylemı , ve ön arka kampana boxer alalım öylemi ?
    İkinci eli şuan 3 bin kampana ile disk fren arasındaki frenleme kapasitesi çok yüksek değerlikte değildir önemli olan frenleme yapmayı bilmektir
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Genelde bir ürünün böyle süslü reklamlarla gelmesi, sağlam bir kazığın yolda olduğunun habercisi oluyor. Bu tarz ürün tanıtımlarında nedense hep Sümbülzade Vehbi Efendi'nin şiiri geliyor aklıma... 😊

Motosikleti
    -
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde bir ürünün böyle süslü reklamlarla gelmesi, sağlam bir kazığın yolda olduğunun habercisi oluyor. Bu tarz ürün tanıtımlarında nedense hep Sümbülzade Vehbi Efendi'nin şiiri geliyor aklıma... ��
    yok heroda saglam bir kazık olmaz , japonlar gıbı değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Evet şimdi bulduğum bir video..

Glamour 2017 de dik motor , euro 4 ve enjeksiyonlu olarak gelecek ülkemize,zaten yakıtı çok ekonomik bir modeldi enjeksiyonlu olunca muhtemelen sezonda 6 lira cıvarında olacak olan benzin açısından oldukça yüz gülderecektir.

.03:58 den itibaren..

dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)