Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay100
    Arkadaşlar bajaj pulsar150,200 ns.
    Motor hakkında bilgi verirmisiniz sizce iyimidir sorunlumudur almalımiyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    150 lık bılmem bende 200 ns var 6 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum sadece orjınal lastıklerı cok kötü gerçi bir çok markada öyle ben sakin bir kullanıcıyım makıneyı üzmem dikkat ederim daha önceki makineleride aynışekilde kullandım çinli olanı bile anahtar değmeden onyıllarca hizmet etti
    lafı uzatmadan güzel makine. sınıfının en güçlü motoru 120 - 130 cok rahat gıdıyor

Bir defa Türkiye'nin en büyük bisiklet forumunda bir konu araştırdım bulamadım bir başlık açmıştım. Tabi benim arayış şeklim yanlışmış önceden varmış. Mod'lar mı yoksa admin'mi bilmem direk benim yazımı doğru olan başlık altına mesaj olarak yazmışlardı.
    reklam değilde adamlar iyi çalışıyorlardı........

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alacaksan 200 ü al en azından bir müddet işini görür. Uzun yola filanda gider, su soğutmalıdır üzmez adamı. 2014 modelini 20 bin kmdir sıfır problemle kullanıyorum. Lastiğini 16700 lerde değiştirdim apaçilik yapılmazsa lastikde eh iştedir. Artık kısmetse büyütmek amacıyla satarım. Yoksa uzun yıllar binilir makinadır.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Ben anlamıyorum arkadaş bu nasıl bir kolaya kaçmadır? Nasıl bir beleşçiliktir? Bir insan nasıl bu kadar üşengeç ve yüzsüz olabilir?

Herif gelmiş buraya "pulsarı anlatın bana" temalı konu açıyor lan.

Google'a "pulsar 200 NS" yazsan binlerce sayfalık inceleme-yorum yazıları videoları çıkıyor zaten. Ama beyfendinin yazı okumaya vakti yok. Cumhurbaşkanı gibi brifing istiyor. İstiyor ki biz dizilelim karşına kendisini bilgilendirelim.

Motosikleti
    Lifan Tay100
    Mustafa kardes sen yanlış anlamışsin konuyu kullananlar illa vardir.grupta tecrubeli onlarin fikrini almak amac bi forumda .onun icin var sate

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html bu kıyagımı unutma bak memlekete gıdınce hasmına hısmına anlat

Motosikleti
    pulsar 200ns
    200ns sahıbıyım yanlıs hatırlamıyorsam temmuz sonu gibi almıştım aldıgımda radyator kutusunda catlak vardı hhafıf su kacırıyordu servıse gıttım degıstırdıler dik virajda sağa yatırdım motoru ayaklıgı kırıldı 20tlye işcilik almadan degıstırdıler parçaları cok uygun sonra gösterge paneli buhar yapıyordu içten cok onemlı bı sorun degıldı ama servıse soledim servis bajaja fotografını attı bedavaya bütün paneli değiştirdiler bir buharlanma yüzünden güzel motor lastikleriyle hıc guvende hissetmiyorum arkanda bırı olmadan hız yapma arka tutmuyor frenler gayet iyidir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler