Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazlık Motosiklet Montu Bering Keers

Motovento
    REKLAM ALANI
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Merhaba arkadaşlar yeni sezon yaklaşıyor bende yazlık mont aramaya başladım. Bering Keers modelini beğendim korumalar yeterli ama çoğu yazlık motosiklet montu gibi sırt koruması yok. Bende sırt koruması arıyorum fakat iki türlü var birincisi motosiklet montuna takılan cinsten diğeride direk bele takılan cinsten hangisi daha mantıklı? motosiklet montu ve sırt koruması için maksimum 700tl ayarladım. önerilerinizi bekliyorum. iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Hocam ben Bering kullanıyorum ve memnunum ancak 4 yllık kullanıcı olarak onun yerine body armour alarak kafana göre takılsan daha iyi olmaz mı? Böylece tüm ceketler senin olur. Araba yerine taksiye binmek gibi :D

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Merhaba. Bering aero kullanıyorum. Sırt koruması olarak genelde knox kullanıyorlar. Hatta ilk alanlarda sırt koruması da içinden çıkıyormuş. Ben de bundan almayı düşünüyorum.70 tl gibi bir fiyatı vardı.

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Alıntı Yilldiray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben Bering kullanıyorum ve memnunum ancak 4 yllık kullanıcı olarak onun yerine body armour alarak kafana göre takılsan daha iyi olmaz mı? Böylece tüm ceketler senin olur. Araba yerine taksiye binmek gibi :D
    body armorlar sürtünmeye karşı dayanıksız diye biliyorum ama araştıracağım

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bering aero kullanıyorum. Sırt koruması olarak genelde knox kullanıyorlar. Hatta ilk alanlarda sırt koruması da içinden çıkıyormuş. Ben de bundan almayı düşünüyorum.70 tl gibi bir fiyatı vardı.
    bering aero'nun galiba sadece siyahı var ve yazın siyah çok çekilmez oluyor beyaz arıyorum. ben sırt koruma için 150 tl gibi bir bütçe ayırdım ve ona ce onaylı 2. seviye sırt korumaları var fakat harici mi alsam monta takılandan mı alsam karar veremiyorum hangisi kazada daha çok korur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)