Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SJ4000 Action Cam Mİkrofon Girişi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX 125 - CBR 250 - MT 25
    Sj4000 aksiyon kamerasında mikrofon girişi yok. Fakat youtube da bunun yapılabildiğini gösteren videolar mevcut. Gayet de tatmin edici sonuçlar elde edilmiş. Elektronik işlerden anlayan biri için zor birşey değil gibi görünüyor. Benim için ise bayağı zor. Bende de sj4000 var ve İzmir içi bu işlemi yapabilecek bir yer ya da kişi arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Konuyla ilgili videolar:

https://www.youtube.com/watch?v=lpamH70TR1c

https://www.youtube.com/watch?v=i8t8adSonxc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Bizim arkadaş yaptı. Edirneye gönderdi kamerayı yaptırıp geri aldı. Gayet memnun.
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

Motosikleti
    PCX 125 - CBR 250 - MT 25
    Alıntı Aquaium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkadaş yaptı. Edirneye gönderdi kamerayı yaptırıp geri aldı. Gayet memnun.
    Arkadaşınızın yaptırdığı yerin iletişim bilgilerini verebilir misiniz?
    Bir yere gitmek için motorsiklet sürülmez, motorsiklet sürmek için bir yere gidilir.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Ben bi ara kendi kamerama yapmaya niyetlendim ancak su altında da kullandığım için şöyle bir kap almak gerekti buda pahalıya geldiği için askıya kaldı proje

http://www.banggood.com/Original-Wat...html?rmmds=buy

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25

ÇÖZÜM!! USTA BULUNDU

Arkadaşlar Merhaba.Çözüm bulundu!!!(
    Sj4000 kameraya mikrafon ekleme.bunu bi çok yerde paylaştım sebeb ise gerçekten yapan usta bulamıyor oluşumuz inşallah faydalı olur)
    ben yeni yapmaya karar verdim ve piyasayı yokladım tabiki hiç bi usta yanaşmöadı pek. Sonra benim eskiden tanıdık bi ustaya gittim.dedim kanka gel oturup yapak benim hatrım için okey dedi.oturduk yaptık delmesinden jackına lehimine kadar hepsini kendi yaptı.isterseniz foto/video/o kamera ile yapılmış ses denemeside ekleyebilirim. yakın zamanda youtube kanalımı da açıp bu kamera ile video çekmeye başlayacağım zaten.Ustaya gelirsek he buarada sizleri de unutmadım çünkü bende aramıştım usta ilk başşta belki yapan vardır diye. Dedim aga böle böyle yapan usta yok ve biz motorcular bunu istiyoz eğer yaparsan ve uygun bi fiyat söylersen yazıyım adresini gelsinler yap.Tamam yaparım dedi gülümseyerek buarada yaşı genç ve arkadaş canlısı zaten.Fiyatıda uygun aldığımı düşünüyorum 30 tlye mikrafon hariç hepsini yapacak.bu fiyatı verme sebebi gelen müşterinin çok olacağını düşündüğümü söyledim. o ustanında emek hakkını düşünürsek bence çok iyi fiyat.isteyen bana mesaj atar tel no'sunuda veririm burdan direk vermeme nedenım gecelerı rahatsız edilmesin diye. ADRES!!! Yazıcıoğlu iş hanı bilmeyen yoktur heralde.
    Açık adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sok. No:41, 34710 Kadıköy/İstanbul -- Deniz Elektonik (bodrum kat) Bartu Usta. Giderseniz benden bi selam söyleyin :D merak ettikleriniz olursa yorum atın cevaplarım. Buarada mikrafonuda bi üst kattan yaka mikrafonu 5 10 tlye bulabilirsiniz bende ordan aldım. Tekeriniz düz bassın
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Selam bende sj 5000wifi aldım aynı sorun vardı , aux girişi aldım mini 2 liraya kamerayı komple söktüm çıkarttım lehimi kendim yapacaktım havyam bozuldu gittim tv tamircisine para bile almadı adam sağolsun eve gelip topladım hallettim böylece

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı RiddeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba.Çözüm bulundu!!!(
    Sj4000 kameraya mikrafon ekleme.bunu bi çok yerde paylaştım sebeb ise gerçekten yapan usta bulamıyor oluşumuz inşallah faydalı olur)
    ben yeni yapmaya karar verdim ve piyasayı yokladım tabiki hiç bi usta yanaşmöadı pek. Sonra benim eskiden tanıdık bi ustaya gittim.dedim kanka gel oturup yapak benim hatrım için okey dedi.oturduk yaptık delmesinden jackına lehimine kadar hepsini kendi yaptı.isterseniz foto/video/o kamera ile yapılmış ses denemeside ekleyebilirim. yakın zamanda youtube kanalımı da açıp bu kamera ile video çekmeye başlayacağım zaten.Ustaya gelirsek he buarada sizleri de unutmadım çünkü bende aramıştım usta ilk başşta belki yapan vardır diye. Dedim aga böle böyle yapan usta yok ve biz motorcular bunu istiyoz eğer yaparsan ve uygun bi fiyat söylersen yazıyım adresini gelsinler yap.Tamam yaparım dedi gülümseyerek buarada yaşı genç ve arkadaş canlısı zaten.Fiyatıda uygun aldığımı düşünüyorum 30 tlye mikrafon hariç hepsini yapacak.bu fiyatı verme sebebi gelen müşterinin çok olacağını düşündüğümü söyledim. o ustanında emek hakkını düşünürsek bence çok iyi fiyat.isteyen bana mesaj atar tel no'sunuda veririm burdan direk vermeme nedenım gecelerı rahatsız edilmesin diye. ADRES!!! Yazıcıoğlu iş hanı bilmeyen yoktur heralde.
    Açık adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sok. No:41, 34710 Kadıköy/İstanbul -- Deniz Elektonik (bodrum kat) Bartu Usta. Giderseniz benden bi selam söyleyin :D merak ettikleriniz olursa yorum atın cevaplarım. Buarada mikrafonuda bi üst kattan yaka mikrafonu 5 10 tlye bulabilirsiniz bende ordan aldım. Tekeriniz düz bassın
    30TL çok ucuz bu iş için. Sökecek, lehimleyecek, takacak, bir sürü emek harcayacak. Belki yarım saatte yapacak ama düzgünce yapabilmek için uzun zamanda kazandığı tecrübe ve beceriyi kullanacak. Kendim uğraşırım, elim yatkındır diyenler kendi yapabilir ama gidip yaptıracaklar bence 30 TL versin, pazarlık bile yapmasın. O minik lehimleri yapmak kolay iş değil. Her gün lehimle uğraşmıyorsanız zor iş. Lehim yaparken insanın eli titrese yandı alet.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Hocam abartma istersen. max 20-30 dk sürcek işlem için 30 tl ideal hatta fazla bile. Tamam incelik var. Ama sana yılların birikimi gerektiren is gostereyim ama gel gelelim adamlar 10 dakikada yapiyor, 5 liraya hemde. Mevzu baska 10 saat insaatta calisip gunluk 60 yevmiye alana sayginizdami kalmadi.

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    ustam ben herhanhi bi kar amacı gütmüyorum bartuyada 2 tarafa da uygun olacak fiyatı ver dedim o da elinde bisürü iş oluyor normalde uğraşmaz bu işlerle ama benım için yaptı bende fırsattan istifade sizin içinde fiyat ve yapma sözü aldım. yazıcıoğlunda 4 tamirci var hiçbiri yapmadı kadıköyde de yalan olmasın 5 kişiye daha gitmişimdir. ustalar bu iş için risk almıyo bozulabilir yapamayabilir ve ince işçilik. buarada bartunun tüm tamirleri garantili.yani yaptı çalışmadıysa götür tekrar yapar olana kadar üstüne para almaz. sadece ben benim gibi uğraşmayın diye paylaştım ihtiyacı olanlar için. hayırlı geceler

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:14 ----------

Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam abartma istersen. max 20-30 dk sürcek işlem için 30 tl ideal hatta fazla bile. Tamam incelik var. Ama sana yılların birikimi gerektiren is gostereyim ama gel gelelim adamlar 10 dakikada yapiyor, 5 liraya hemde. Mevzu baska 10 saat insaatta calisip gunluk 60 yevmiye alana sayginizdami kalmadi.
    ustam ben herhanhi bi kar amacı gütmüyorum bartuyada 2 tarafa da uygun olacak fiyatı ver dedim o da elinde bisürü iş oluyor normalde uğraşmaz bu işlerle ama benım için yaptı bende fırsattan istifade sizin içinde fiyat ve yapma sözü aldım. yazıcıoğlunda 4 tamirci var hiçbiri yapmadı kadıköyde de yalan olmasın 5 kişiye daha gitmişimdir. ustalar bu iş için risk almıyo bozulabilir yapamayabilir ve ince işçilik. buarada bartunun tüm tamirleri garantili.yani yaptı çalışmadıysa götür tekrar yapar olana kadar üstüne para almaz. sadece ben benim gibi uğraşmayın diye paylaştım ihtiyacı olanlar için. hayırlı geceler

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    sana birşey dediğimiz yok dostum. sen fikrini dile getirmişin. aynı işlem sjcam m20 ye yapılabilir mi varmı fikrin? izmirde bulmaya calisalim.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    videolarda zaten neyin ereye takılacağı belli

ilk defa yapan biri için saddece jack girişlerinin yerleri ters olabilir en fazla o kadar korkulacak birşey değil pek.
    ben 2 tane kameraya yaptım birisi kendi kameramdı çalınana kadar.

ayrıca ses performansı olarak düşük hızlarda evet eskisine nazaran çok daha iyi ama ağız kısmına alıyorsanız mikrofonu burnunuzdaki nefes sesini bile çok alıyor. tabi yüksek süratlardeki rüzgar sesi yine aynı şekilde geliyor dış ortam sesleride bir nebze iyi oluyor bu hızlarda dolayısı ile.

eski hali ile 120üstü hızlarda giderken rüzgar sesinden başka hiç birşey duyulmuyordu mesela.
    su geçirmezlik içinde sokacağınız jackın tam ölçüsünde delik açabilirseniz su geçirmez housinge sorun olmuyor ben o şekilde kullandım yazında kışında gayet iyidi. bildiğimiz playdoll oyun hamurlarından sıkıştıranda var ama araya

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Ben çat pat lehim yapıyorum, laptop anakartından şarj girişi, laptop anakartından mouse buttonları, amfi üzerinden rca çıkış, cep telefonu üzerinden şarj girişi vs değiştirmişliğim var ancak kendi malım olmadığında çekiniyorum. Kendi malımı bozsam da çöpe atarım kimse bir şey diyemez. Ancak başkasının malını bozarsam, sahibi bir şey demese de benim içim rahat etmez.
    Buna rağmen al kardeş benim kameraya yapalım, bozarsan da canın sağolsun diyecek arkadaş var ise ücret istemiyorum, gönüllü yapabiliriz.
    Karşıyaka'da yaşıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler