Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

150 km ile giden moped, mobilet vb.

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moped o kadar basıomu be
    forumda hyosung comet 250 kullananlara bi sor neden motorlarını satıyolar diye
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    benim de vardı yeşil bir peugeot
    honda innovayla yarıştığımda tam arkasındaydım!!!
    ne günlerdi bee ...
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

bi antepte bide burda var arkadaşımın dylanıyla gidiyoruz yanımızdan bir geçti biz dumur :D

ama berbat sadece 140 basıyo okadar bi viraja gelseler haşırt bi taşa değseler haşırt bide kalkmıyo o motorlar eğer bi ybr ile yarışıcak olsa ybr geçer vitesli olduğu için ama uzunyolda çogu motoru haşat ediyolar

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    kaldırmasını bilmiyorlar onu
    eksozla kalkman gerekiyor
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rolanti ayarından gazı bırakında stop eder yada karbürötörde pislik vardır dediğin gibi diğer bir ihtimal ise karbürotor arızalı olabilir mopedlerde sık arıza yapar karbürötör çekişinin kötü olması muhtemelen motor aksamıyla alakalı geel ayarlarına baktır avans platin ayarına falan onlar tamamsa piston ve sekmanı yenile

Selcuk Bence Depoda Pislik Var + Dedigin Gibi Karbürötörde Dede Olabilir + vE 1 DE mOTORUNA sEKMAN ATTİR VE EKSOZUNU TEMİZLE 15 lik karbürötör taktir ve silindirini 100 cc lik yap inan tutamazsın motorunu Bende 70 Lik Var 19*19 Turbo Taktır

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar genelde bu aletleri küçümser bir bakış açısı içindesiniz, aslında o motorları sürmek gerçekten teknik bilgi gerektirir ve bir çoğunuzun motorlarını sürmekten daha zordur, bir çoğunuz benzine % kaç yağ karıştırılacağını bile bilmessiniz, bu motorlara modifiye yapanlardan biri de benim bu motora adanadan 100 cc lik motor getirterek hızlı gidiyorum, şimdi bu siteden bir arkadaştan öğrendiğim modifiyeyi de yapmayı planlıyorum, onu da yaparsam mopedle 200 görebileceğimi tahmin ediyorum
    yap 200 yap..tabutun benden
    konyada var halen yarışanlar.discovery karamanda bunları gelip çekti bile..
    Akıllı işi değil bu işler..videoyu bulunda izleyin;adam ''bu motora kask takmayız biz''diyo mesela..sen hesap et..onu bir iş olarak görüyo

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    MOBİLYETİN 150 İLE GİTTİĞİNE İNANMAYANLAR İZLESİN

http://www.facebook.com/profile.php?...=1352020678517
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Motosikleti
    pocket bke
    size bişey solimmi ben ızmirde oturuyom motorcu ejderi tanıomuusunuz adam bi çiftler cıkarıo (mobılet) 200km vuruolar ben tek makıneyle 130 vurdum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

bence en kral modıfıyelı mopedler ızmirde izmirde hastaları cok ve cok tutulan ve bınılen bı motor

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mobiletlerlede o kadar yüksek hız ne kadar güvenli olur orası ayrı tabi ki.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    İsterse 300 Km yapsın ? Güvenliğin yok.. Apaçi Hareketler Bunlar..

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    340 km hızla giden hayabusanın yere uyguladığı basıncın yarım kilo kadar olduğunu duymuştum hız-ağırlık oranı göz önünde bulundurulduğunda bu motorlarla 150-200km yapmak ölüme parmak atmak gibi bişey olur buda iyi birşey olmasa gerek

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OguzKagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CUMONİ tam üstüne basmışsın kardeş dedikLerin doğru öLümün nerde geLiceği beLLi oLmaz bırakında yaşayaLım...
    Başkalarının hayatını tehlikeye atmadan istediğini yap buna kimse bişey diyemez.
    Sırf hız egonu tatmin edicen diye kendinin ve başkalarının hayatını tehlikeye atmak niye?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:35 ----------

Alıntı baba yorgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda zevk meseLsi be karde ya ..
    Küçücük motorların o hızlarda ölüm makinası olduğunu bile bile bu hızlara çıkanların işi zevk değil tatmin edilemez bir egodur.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bigün ailecek bi yer gidiyoruz arabayla.bunlardan birisi önümzde slalom yaparak gidiyor.bizim hız 120 civarı.bu arkadaş kaydı ve düştü.allah korudu ezmedik.
    şimdi sıçarım ben böyle zevke.benim başıma niye bela oluyosun arkadaşım...
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence mopedlerin hızını bir de şu koşullarla tekrar ölçelim :

- Sürücü motosiklet montu, kask, eldiven giymiş olsun
    - Motosikletin fabrika çıkışı bütün aksesuarları (çamurluk, sele, far, sinyal vs.) takılı olsun,
    - Sürücü motosikletin üzerine yatmadan normal şekilde otursun
    - Motorda hacim arttırmak hariç modifikasyon serbest

Bunu şundan yazıyorum; yollarda ve videolarda görüldüğü üzere çoğu moped kullanıcısı sürat yaparken motora yatar ve yükünü hafifletirler. Aslında motorların hızlı gitmesini sağlayan şey de budur. Yani zannedildiği gibi üzerlerindeki motorun gücüyle ilgili bir olay değildir ki, zaten 50 cc 3 - 4 BG gücündeki 2 zamanlı bir motor 125cc 10 Bg gücündeki bir motoru eşit koşullarda geçemez. En basitinden rüzgara karşı giden motor+sürücü toplam yüzey alanının büyüklüğü harcanan gücü büyüklüğü ile doğru orantılı olarak etkiler. Yatan bir sürücünün oturana göre bu açıdan avantajını hesap edin.

Motosikleti
    DAHA ALMADIM AMA ALCAM MOBİLET
    Arkadaslar ben mobilet alıcam ALLAH (C.C) nasıp ederse kardaL araba Pazarında 100 - 150 civarı bişeymiş oyle duydum Bu Dorumu diE size Sormak isdedim.....?

Motosikleti
    yamaha crypton r
    bu pejolar en iyi antep de gelin görün .

Motosikleti
    Kanuni Deer 152
    S.a arkadaslar benım suanda scooterım varda boyle videoları izleyince filan deliriyorum boyle bir moblyet toplamak bana ne kadara mal olur acaba ?

Motosikleti
    GSX-R 1300 Hayabusa
    mopedleri beğenmeyenleri konyaya davet ediyorum bu motorlar hakkında konuşmak kolaydır bir tarafını beğenmezsiniz sölerde sölersiniz gelin sizinle bi gezelim sonra bu motorlar hakkında daha iyi şeyler düşünceksiniz ayrıca mopedleri ölüm makinası olarak göstermenize gerek yok benim motorum şu anda 180i çok rahat yapıyo dişlilerde hiçbir oynama yok ön 11 li arka bildiğimiz puch dişlisi ve ayrıca hidrolik disk fren taktım öle yarışıyorum inanmazsanınz gelin gösterem eğe 13 35 yapacak olsam motor 200 ü geçer çünkü hiç zorlanmadan yapıyo antalyalıların ünlü ye pi.. i ilede yarıştım o finiş e geldiğinde benim motorun dumanları kabolmuştu ve bu motorumdan çok memnunu onun sayesinde hayabusa aldım

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    horrrrttttt=)
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaş mobilet 200 yapsın diye harcadığın paraya honda cbr gelir cillop gibi ne yapacaksın mobileti bi de beton gibi sert koltuğa yatmakla uğraşacaksın halbuki bak hondanın koltuğuna :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler