Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kıbrıs Motovlog #3 (Kıbrıs Tarihi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Selam herkese, 3. videom geldi.

Şu ana kadar destek olan herkese teşekkür ederim. Bunun dışında olumlu veya olumsuz eleştirileri dinlemekten mutluluk duyuyorum çünkü diğer videolar ona göre şekilleniyor, iyi seyirler

bektanist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    kıbrısta motosikelt zor bulunuyormmuş ve pahalıymış doğru mu

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıbrısta motosikelt zor bulunuyormmuş ve pahalıymış doğru mu
    Tamamen doğru.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Hocam Kıbrıs tarihi ile ilgili olarak eksik ve yanlış bilgiler veriyorunuz. Lütfen Kıbrıs'ın geçmişini okuyunuz. Yunanistan ve Türkiye daha dünkü mesele. Osmanlı bile yakın gelecekte kalmakta. Hatalı bilgileri doğrulayınız. Mevcut tarihi eserler (kale, kilise vb.) en yakın 800 ila 3000 yıl öncesine ait tarih nasıl oluyor da Türkler ve Yunanlılar tarafından denilebiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Kıbrıs tarihi ile ilgili olarak eksik ve yanlış bilgiler veriyorunuz. Lütfen Kıbrıs'ın geçmişini okuyunuz. Yunanistan ve Türkiye daha dünkü mesele. Osmanlı bile yakın gelecekte kalmakta. Hatalı bilgileri doğrulayınız. Mevcut tarihi eserler (kale, kilise vb.) en yakın 800 ila 3000 yıl öncesine ait tarih nasıl oluyor da Türkler ve Yunanlılar tarafından denilebiliyor.
    Videoda söylediğim şey şu, atlayarak dinlediysen duymamışsındır; "Kıbrıs'ın tarihi milattan öncelere dayanıyor ve bunların hepsini tek tek anlatamayacağımdan size daha çok Rum tarafı ile Türk tarafının nasıl bölündüğünü ve KKTC'nin kuruluşunu anlatacağım" dedim. Eleştiriye her zaman açığım dedim ama eleştirirken de lütfen önce iyi bir gözlemci ol, yaptığın beni karalamaya çalışmaktan başka bir şey değil.

Bunun dışında attığın fotolardaki Kuzey Güney bölünmesini anlatan kısmı okursan videoda anlattıklarımla aynı olduğunu kendi fotoğraflarından görebilirsin.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Seni neden karalayayım amacım ne olabilir karalamaktan. Evet dediğin gibi videonun 3.10 dan 3.50 lere kadar olan bölümlerinde "Üç devlet dışında kimse etkili olamamış, kimse hüküm sürmemiş, Türkler, Yunanlılar ve İngilizler, bu üçü dışında şey yok hani... " buradan ne çıkarmamı bekliyordun. İşte senin bu üçü dışında dediğin zaman dilimi senin yanlış bilgi verdiğini söylemiyor mu? Neyse ben fotoğrafları ekledim zaten destek olmak için emeğine sağlık diyelim.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni neden karalayayım amacım ne olabilir karalamaktan. Evet dediğin gibi videonun 3.10 dan 3.50 lere kadar olan bölümlerinde "Üç devlet dışında kimse etkili olamamış, kimse hüküm sürmemiş, Türkler, Yunanlılar ve İngilizler, bu üçü dışında şey yok hani... " buradan ne çıkarmamı bekliyordun. İşte senin bu üçü dışında dediğin zaman dilimi senin yanlış bilgi verdiğini söylemiyor mu? Neyse ben fotoğrafları ekledim zaten destek olmak için emeğine sağlık diyelim.
    Teşekkürler, daha net olmak gerekiyor o zaman anladım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)