Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yamaha ybr'la yapılan en uzun mesafe yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr gitmez arkadalar 2 kişi sürekli 100 km hızla yanlış bilgilendirmeyelim... he binen kişiler 40 ardan 80 kilo ise ozaman tamam....ben 80 kiloyum...tek basıma 100-105 ile rahat gidiyorum düzde....en az 150 kilo artçili sürüldügünü düşünürsek... ortalama hızınız 90-95 olacaktır maksimum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125
    ben yapmadım ama bu link deki abi yapmış tam 4300 km wayybeeee
    http://www.ybrclub.org/forum/viewthr...p?thread_id=11

Motosikleti
    Innova 125
    yanına bi pompa al iç lastik falan allah muhafaza ilk yardım çantası yedek yağ benzin bidonu buji allah arka lastiğini patlatmasın değiştirmesi tam eziyet değiştiremessen pompayla idare edersin lastikçiye kadar :D bide uzun yola çıkanlar için lastiklere sıvı döküyorlar onlardan almanı tavsiye ederim çok dikkat et yolun açık olsun gidebildiğin kadar gündüz git.

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr gitmez arkadalar 2 kişi sürekli 100 km hızla yanlış bilgilendirmeyelim... he binen kişiler 40 ardan 80 kilo ise ozaman tamam....ben 80 kiloyum...tek basıma 100-105 ile rahat gidiyorum düzde....en az 150 kilo artçili sürüldügünü düşünürsek... ortalama hızınız 90-95 olacaktır maksimum....
    Sedat abi saygılar sunuyorum bir sinooplu olarak ama burda diyosunya ;2 kişi 100 km ile gitmez sonrada diyosun artçılı olarak en fazla 90-95 diyosun abi 5 km hızı mı sorun yaptın varsın 95 le gitsin ya saygılar abi.

Empyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr nin hakkı uzun yolda 80-100 km arasıdır.Bütün kuryelerin YBR ile her gün 200-350 km arası yol yaptığını düşünürseniz cok rahatlıkla genel bir bakım yaptırıp yola cıkılabilir.Benim YBR 94.000 km 1 kere debriyaj telim koptu hepsi bu.Yanınıza almanız gereken şeyler tabikide lastik tamiri için bir iki alet edevat, gaz teli, debriyaj teli,gerisi size kalmış kullanırken mutlaka rüzgarlık ve eldiven kullanın ne olduğunu bile anlamadın eliniz uyuşuverir.100 km aralıklarla mola vermek yeterli.Kişisine göre değişir ben 300 rahat deviriyorum.Motoru zorlamayın isterseniz hacca gidin.
    EMPYRIUM

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı yoruk86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanına bi pompa al iç lastik falan allah muhafaza ilk yardım çantası yedek yağ benzin bidonu buji allah arka lastiğini patlatmasın değiştirmesi tam eziyet değiştiremessen pompayla idare edersin lastikçiye kadar :D bide uzun yola çıkanlar için lastiklere sıvı döküyorlar onlardan almanı tavsiye ederim çok dikkat et yolun açık olsun gidebildiğin kadar gündüz git.
    usta sen kime git diyosun adam 3 yıldır gitmiştir hatta bi kaçkere daha gitmiştir belki

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    2 Kişi 120 km net hızla kemere gittim geldim 150 km yol..Ybr gitmez mitmez demeyin sizin motorunuz gitmiyor.Adamlar dünya turu yaptı ybr'yle eee..

arkadaş 2 kişi 120 km net hızla gittiğini söylemiş
    bende bi ybr kullanıcısı olarak sabit hızla nasıl 120 ile gidiyorsun bana anlatırmısın?
    pek inandırıcı gelmedi ybr maksimum çıkacağı hız zaten o (modifiye yoksa eğer)
    ben maksimum olarak 117 km/h gördüm ibrede ondada motor kendini yırtıyodu
    ve toplasan 10 dakika anca koruyabildim o hızı.
    uzun yolda ybr çok yorar adamı hele 4-5 saaten sonra sanki selede kazık varmış ve batıyomuş gibi geliyor insana ama keyfe keder acelem yok diyosan çok fazla mola vererek uzun yollar katedilebilir ybr ile.
    konu eski ama eğer ybr ile yola çıkacak arkadaşlar var ise mümkünse artcı almayın daha rahat edersiniz. mesela sollama yapacağınız zaman daha seri hızlanma olur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler