Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şehir Dışından Motosiklet Getirmek Konusunda Yardım İstiyorum!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    İl dışına motosiklet almaya gidiyorum fakat malum hava şartlarından dolayı kullanarak getiremeyeceğim. Motosikleti nasıl getirtebilirim.

Motosiklet Honda Cbr 650 F,büyük sayılabilir bi makina izmir den istanbula gelicek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    cevizlibağ da "ambar" denilen taşıyıcılar var. onlar genel olarak türkiyenin her yerine bulk yükleme yapıyorlar. yani sizler gibi malı gelecek gidecek kişilerin malını topluyor yüklüyor bir kamyona götürüyor getiriyor.

bir görüşülebilir. tabi orada motoru yüklemek için de bir düzenek yapılsa fena olmaz. etrafını saracak bir kasa olabilir, yada izmirdeki motor servislerine gelen bir taşıma paleti gibi bir şey alınıp ona konulabilir.

Motosikleti
    .
    Bunu bende çok merak ediyorum.
    Kargo alırmı acaba

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Motosikletin Marka ve Model'ini belirtin lütfen.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Uygun kıyafetle sürerek getirebilirsin. Yeter ki yerde kar olmasın.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ben mersinden mt 3 getirdim istanbula kışın aynalarını söktüm bagaja attılar 150 lira bagaj ücreti ödedim esenlerde indirdik mis gibi evin önüne cektim aslanı.. yanlış hatırlamıosam mercedes travego ların bagajı yüksek ona yüklemiştik ..

aklında bulunsun kamil koç metro pamukkale gibi firmalar almıyor daha cok öz bilmem ne lük bilmem neler alıyor.. benzini iyice boşaltmanı isteyebilirler doğal olarak ben cok az bişey bırakmıştım otogardan eve götürecek kadar..

He bide muavine 20 TL ateşledim icimden geldi cok yardımcı olmuştu sagolsun...

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin Marka ve Model'ini belirtin lütfen.
    Cbr650f ambarlar hakkında gidince bilgi alıcam bakalım

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Otobüs ile getirebilirsin, 650F Yolcu otobüsünün altına sığıyor. Depoyu boşalt, 150 -200 TL para ödemen kafi gelecektir. Battaniyeye sar, güzelce bağla tamam.
    sokamarukun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun kıyafetle sürerek getirebilirsin. Yeter ki yerde kar olmasın.
    Kıyafetlerimi yine de yanıma alıcam teşekkürler öneri için .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Otobüs ile getirebilirsin, 650F Yolcu otobüsünün altına sığıyor. Depoyu boşalt, 150 -200 TL para ödemen kafi gelecektir. Battaniyeye sar, güzelce bağla tamam.
    Teşekkürler Levent bey en mantıklı uygulama bu gibi duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mersinden mt 3 getirdim istanbula kışın aynalarını söktüm bagaja attılar 150 lira bagaj ücreti ödedim esenlerde indirdik mis gibi evin önüne cektim aslanı.. yanlış hatırlamıosam mercedes travego ların bagajı yüksek ona yüklemiştik ..

aklında bulunsun kamil koç metro pamukkale gibi firmalar almıyor daha cok öz bilmem ne lük bilmem neler alıyor.. benzini iyice boşaltmanı isteyebilirler doğal olarak ben cok az bişey bırakmıştım otogardan eve götürecek kadar..

He bide muavine 20 TL ateşledim icimden geldi cok yardımcı olmuştu sagolsun...
    Teşekkür ederim bilgi paylaşımı için benim korkum sığmayacağı içindi umarım sığar da sıkıntı çekmeden getirtebilirim.
    Firma konusunda ise direk yerel firmalara gideceğim zaten kurumsalların yanına bile yaklaşamayız.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bi tavsiye.. Motoru sandıklamadan sakın yükletmeyin. ( sandık usulu ) Yoksa motorun sağına soluna ip bağlıyor, granajdan doluyor, ordan burdan çekip hasar veriyorlar. Ve hic bi hak da taleb edemezsiniz..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Ambar dedikleri nakliye işi yapan kamyonculara motoru teslim etmenizi tavsiye etmem,sabitlerken istemeden de olsa karenaja zarar verebiliyorlar,yüklerin arasına sıkıştırarak sabitlemeye çalıştıkları da oluyor.Tanıdığımız bir iki arkadasın motoru bu sekilde berbat sekilde çizildi hatta birinin deposu ezilmişti.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu şekilde otobüse bağla, üzerine de bir battaniye attın mı tamamdır. Ben getirdim,bi sorun olmadı. iyi bağlarsan 1 cm bile kayma yapmaz.

caglar48 ve aoo bunu beğendiler.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Bence trenleri de deneyin daha uygun olur.

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Bu şekilde otobüse bağla, üzerine de bir battaniye attın mı tamamdır. Ben getirdim,bi sorun olmadı. iyi bağlarsan 1 cm bile kayma yapmaz.

http://i.hizliresim.com/LZEQda.jpg
    Çok güzel oldu bu kafamda daha iyi oturdu şimdi aynaları söküp yükle diyor herkes.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Bende cok tedırgın oldum ama marmaristen istanbula getirdim hiç sıkıntı olmadı

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    su patlayan paket malzemeleriyle veya benzer biseyle motorusarin ayrica sagina soluna koyulan malzemeler devrilir vesaire cizmesin ayrica ayni otobuste sizde olun ne olur ne olmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    konusu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum.benim bi motor alma durumum var.ama 200 km öteden alıcam 0 km.antalyadayım o yüzden buraya getirince plaka taktırıcam.bugün konuştum otobüsle yollayabilirz dedi oda açıkcası yemedi tırstım.mesafede çok uzun olmadığından dedim olursa kendim sürerek getiriyim.ama şu anki derdim plakasız yola çıkıcam.trafik sigortası kolay onu hemen hallederim ama plaka dönüşte hallolucak.yolda herhangi bir çevirmede ne gibi bir sıkıntı olur ??

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konusu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum.benim bi motor alma durumum var.ama 200 km öteden alıcam 0 km.antalyadayım o yüzden buraya getirince plaka taktırıcam.bugün konuştum otobüsle yollayabilirz dedi oda açıkcası yemedi tırstım.mesafede çok uzun olmadığından dedim olursa kendim sürerek getiriyim.ama şu anki derdim plakasız yola çıkıcam.trafik sigortası kolay onu hemen hallederim ama plaka dönüşte hallolucak.yolda herhangi bir çevirmede ne gibi bir sıkıntı olur ??
    Plaka takılı değilse sadece ceza keserler ama hiç yok ise motoru trafikten men ederler yani bağlanır motorun bence hiç çıkma yola..
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka takılı değilse sadece ceza keserler ama hiç yok ise motoru trafikten men ederler yani bağlanır motorun bence hiç çıkma yola..
    plaka hiç olmucak hocam.trafik sigortası yaptırmadan plaka çıkmıyor zaten.eski motorumdaki sigortayı iptal edip bu aldığıma aktarıcam zaten onda bi sıkıntı yok.ama yola plakasız çıkıcam ki çıkarım cesaret ederim ama olağanüstühal falanda var motor rodajda olucak o yüzden max 100 km hız falan nası olucak bilemiyorum.taşıtmak en mantıklı seçenek ama 0 motoru otobüse vermeyi cesaret edemiyorum.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yeni aldım plaka başvurusu yapacağım dersen kabul edebilirler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)