Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ENDURO HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Evet doğru aklım Fazerde ve bu gün bakacağım motor satıldı planlarım alt üst oldu napacağımı şaşırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Fazer var bu fiyatlara ama tramerlerde kayıtları var bazıları yatmış bilemiyorsun işte başına ne gelmiş ne olmuş... 80 binde ankarada bir motor var gri 13000 ne bırakacak sahibinden.comda motora bakan arkadaşlar olursa yorum bekliyorum lütfen bi yardımcı olun...
    büyük makinem olsun diyorsan, fazer
    İlan No: 334800232
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34800232/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Fiyatına aldanma, bize güven bu makinalardan uzak dur.Alayım bineyim desen benzin parasından sürekli masraf açmasından miden bulanır.Ayrıca Fazer Enduro değildir.

İlla bu tarz motor bakacaksan Cbf 600 bak.Çok ucuz motorlardan uzak dur. Piyasayı bilmiyorsun sanırım havada öperler..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 600 iyidir. Fz 6 fazer, moyor gücü dışında vasıfsız bir motosiklet, özellikle korkunç frenleri... Pegaso 650 ye de aman aman derim.
    Cbf600 çiçek böcektir iyidir

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    18.000 tl ye üç dört yaşında ABS li NC 700 alınır mis gibi binilir..sen yeni başlamayacakmısın ? dört silindir 90 beygir fazer yazmışsın!!!! o motor seni üzer dostum uzak durmanı tavsiye ederim.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Motosiklet tarzları hakkında yardımcı olmak isterim.

Enduro...

[IMG][/IMG]

Enduro touring (Adventure)

[IMG][/IMG]

Sport Touring

[IMG][/IMG]

Sport

[IMG][/IMG]

Fazer gayet sport touring bir motosiklettir. Enduro ile uzaktan yakından alakası yoktur. Siz aramalarınızı Naked veya Sport touring grubunda yapmalısınız. Sizin hoşunuza giden o kısım gibi geldi. Önerilen Tenere Adventure bir motordur. Diğer Adventure'lardan çok daha DS (Dual Sport ya da Dual Purpose) motosikletlere benzer. Yani CRF 250L, WR 250R, KLX 250 gibi. DS motosikletler endurolar ile adventure'lar arasıdır.
    Darkcity2000 bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Haklısınız piyasa baya alengirli 👍🏻

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Ankarada motor bulmak okadar zorki 😭 Hondaya gelince ona bakınca beni al demiyor ve beni itiyor nedense 😳

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

NC 700 e gelince bakacağım tekrardan teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Bu gün o dediğim gri Fz6 ya baktım fazere inceledim sağı solu vs satıcı üst üste yalan söyledi motor yağ atıyor ayrıca boştayken gaza yüklendim 4 silindire sahip o beygirde ki motor ses yapıyor ve titriyor zaten aksesuar değilmeli çatlamış kırılmış yani anlayacağınız yine hayal kırıklığına uğradım.
    Benim alacağım motor güçlü olmalı en az 600 - 650 lilik 4 silindir motoru rahatlatır daha rahat güç üretir diye düşündüm heleki uzun yolda üzmez titremez dedim ama denk gelenler malesef o temizlikte değil. Ayrıca ikinci elde güven sıfır satıcılar nerdeyse herşeyi saklamaya çalışıyor ve fiyatlar sıfırlara yakın. Bu düZen bu Zihniyet ne zaman düZelirki? Üzülüyorum. 250 cc motor almak istemiyorum büyük motor tutkum var zamanı da mondial 110 kf ye bindim agrıca scooterde kullandım 150 lik artık büyük motora geçmem istiyorum.Tek istediğim güç performans dayanıklılık ve uzun ömürlülük. Race sevmiyorum çok enduroda aramıyorum ama artık baka baka gözlerim bozulacak bakalım ne olacak hepiniz iyi insanlarsınız yardımlarınız adına müteessirim ALLAH KİMSEYE KAZA BELA VERMESİN

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Bana kızmayın ama bu şahsi bir görüş honda nc 700 çok tipsiz bir motor ... hondaların çoğu öyle 😞

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Ktm ve benelli var ... düşün diyenler var. ?!?!?!???????

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Birde Kawasaki Kle 650 Versys var 20 bin civarında 2010 model 46 binde çift silindirli ? Bir tanede Fazer 8 var 21 bin tl istiyor bir vatandaş 2011 model 44 bin de buda 4 silindirli bir makine ? Ktm dukeler 390 var sıfır ben bu gidişle contayı yakarım ALLAH yardım etsin 😀

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikleti ne için kullanacaksın ve tecrübe ne kadar ona göre öneri yapalım

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Arkadaşlar evet bu enduro muhabbetine bakış açım da kendi şahsi görüşümdü yoksaki grupları biliyorum.Sport touring / Adventur grubu bakıyorum... Çok zor gibi ... Yinede Hayal et gerçekleşsin Alex De Souza 💪🏻 Hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti ne için kullanacaksın ve tecrübe ne kadar ona göre öneri yapalım
    4 yıllık tecrübem var yukarıdada yazmıştım mondial 110 kf ile başladım 150 lilik bir scooterla devam ettim şimdi en az 600 650 700 cc lik Sport tooring veya adventur grubuna bakıyorum hiç olmadı bu gruba benzeyen bir motora Kawasaki KLE 650 versys buldum 2010 model bir galeride ankarda bakacam nasıldır ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz teşekkür ederiz.
    Ayrıca seçeneklerin arasına 2005-2007 arası Kawasaki KLE 500'ü de ekleyebilirsin.
    Mümkünse lacivert olsun
    Keşke Lacivert denk gelse 😀

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıllık tecrübem var yukarıdada yazmıştım mondial 110 kf ile başladım 150 lilik bir scooterla devam ettim şimdi en az 600 650 700 cc lik Sport tooring veya adventur grubuna bakıyorum hiç olmadı bu gruba benzeyen bir motora Kawasaki KLE 650 versys buldum 2010 model bir galeride ankarda bakacam nasıldır ?
    bir tanıdık abimiz de f650gs ile versys650 arasında kalmıştı onun almaya niyeti yok daha ama bayağı araştırıyor bmw parça konusunda vazgeçmişti kawasaki daha uygun diyordu
    benim önerimse listene suzuki dl650 ile nc750 yi eklemek olur

250 cc geçiş motoru değil artık. konu enduroysa crf250l tavsiye ederim. bu motorla hard enduro yarışına katılanda , dünya turu yapanda var.
    bir yere ulaşmak için yola ihtiyacı yok. küçük cc hafif endurolar daha çok tercih ediliyor artık. az yakıyorlar , hafifler , scooter kadar kıvraklar

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Birde R 1150 GS var

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc geçiş motoru değil artık. konu enduroysa crf250l tavsiye ederim. bu motorla hard enduro yarışına katılanda , dünya turu yapanda var.
    bir yere ulaşmak için yola ihtiyacı yok. küçük cc hafif endurolar daha çok tercih ediliyor artık. az yakıyorlar , hafifler , scooter kadar kıvraklar
    Crf 250 l harf enduro da ikiye bölünür hocam ne yaptın :D

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Bence Suzuki v strom 650 veya Honda transalp işinizi görecektir ve sizi üzmezler,asfaltsa giderler,stabilize yol sa giderler,arazi ye çıkarsanız gene giderler.

Hocam hakkını veren kullanıyor merak etme . Daha dün Kaynaşlıda enduro yarışındaydı bir arkadaşım. Bizim spesiallerle gittiğimiz heryere crf250l yle gelen arkadaşlarımız var. Tecrube meselesi . Görüp yaşadığımı yazdım .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Gunde 100 demek ayda sadece işe git gel yapsan 3000 eder
    Yani sana az yakan bi motosiklet lazim
    Bence HONDA NC 700 BAK S olur X olur yakiti seni üzmez

Motosikleti
    4. motor Honda
    çift silindir titreşimi az, yakıt tüketimi ekonomik ve sizin tecrübenizde birini hem tatmin edicek hemde konfora sahip olan NC700X veya NC750X öneririrm bende.

Tenere de güzeldir tek silindir olduğundan biraz titreşim olabilir.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tanıdık abimiz de f650gs ile versys650 arasında kalmıştı onun almaya niyeti yok daha ama bayağı araştırıyor bmw parça konusunda vazgeçmişti kawasaki daha uygun diyordu
    benim önerimse listene suzuki dl650 ile nc750 yi eklemek olur
    SUZUKİ DL650 İLE NC750 'YE TEKRAR BAKACAM TEŞEKKÜRLER

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift silindir titreşimi az, yakıt tüketimi ekonomik ve sizin tecrübenizde birini hem tatmin edicek hemde konfora sahip olan NC700X veya NC750X öneririrm bende.

Tenere de güzeldir tek silindir olduğundan biraz titreşim olabilir.
    ANLADIĞIM KADARIYLA HONDA AZ YAKAN BİR MOTOR... YAMAHA TUTKUM ŞU AN İÇİN DAHA SONRAKİ MOTORUMA KALACAK SANIRIM ... TAMAM SİZLERE GÜVENİYORUM DOSTLAR YOĞUNLAŞACAĞIM MOTORLAR SİZİN BANA TAVSİYE EDECEĞİNİZ MOTORLARDAN OLACAKTIR. AMA 2.EL MOTORSİKLET FİYATLARI SAÇMA SAPAN BİR DURUMDA YAZIKK GERÇEKTEN...

Bence kafada dolanan motosikletler arasında en mantıklısı versys 650. 2 silindir ideal. Gücü ideal. yakıtı yine ideal. Kontrolü kolay frenleri iyi. Tek silindirlerden az titrer 4 silindir kadar yakıt ve bakım masrafı çıkarmaz.(bkz. 4 silindir=4 buji)

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kafada dolanan motosikletler arasında en mantıklısı versys 650. 2 silindir ideal. Gücü ideal. yakıtı yine ideal. Kontrolü kolay frenleri iyi. Tek silindirlerden az titrer 4 silindir kadar yakıt ve bakım masrafı çıkarmaz.(bkz. 4 silindir=4 buji)
    Haklısın Kawasaki daha bir başka gibi geliyor çok çirkin olmasına rağmen kalitesi ağır basıyor... Fakat pahalı kardeş ankarada ulusan motorda var bir tane sarı çok istiyor 2010 model daha önce bahsetmiştim. orda bir tanıdık falanda yok olsa da pazarlık yapsam oda yok... :( kafayı yemezsem iyi ... Şuda var Honda'nın NC750 X İ hoşuma gitti fiyatı aşıyor beni bu seferde ... afff affffffff

Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Kawasaki daha bir başka gibi geliyor çok çirkin olmasına rağmen kalitesi ağır basıyor... Fakat pahalı kardeş ankarada ulusan motorda var bir tane sarı çok istiyor 2010 model daha önce bahsetmiştim. orda bir tanıdık falanda yok olsa da pazarlık yapsam oda yok... :( kafayı yemezsem iyi ... Şuda var Honda'nın NC750 X İ hoşuma gitti fiyatı aşıyor beni bu seferde ... afff affffffff
    XT 660 R da bakabilirsin titreşimi rahatsız etmezse daha uygun fiyatlara.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)