Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Deneyimli abiler bi bakarmısınız ? ::unsure::

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abiler baştan söyleyim troll değilim.Troll demeyin.

Abiler benim cbr 250 14 kasa motorum var.Ve bazen kız arkadaşımı artçı alarak yolculuk yapıyorum.Ben 1.77 82 kiloyum kız arkadaşımda 50-55 kg 1.78 boyunda.Yalnız problem şu abiler motorda giderken benim kasıklarım sıkışıyor Ve motordan indiğimde 1-2 damla bişey akıyor hissediyorum.Bu sıkışmadan dolayı falan prostat mı oldum korkuyorum,var mı başına böyle bişey gelen.Motorumda depo yanı ped yok acaba ileri kayıyorum onun için mi sıkışıyorum yoksa cbr zayıf artçı için bile çok mu dar anlamadım.Samimiyetinize güvenip size sordum bunu lütfen dalgaya almayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Ne desem boş bir doktora gozükmenizde fayda var.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Googleye yaz bakem bu tür rahatsızlıklar için hastanede hangi bölüme gidilir gidi ver baksınlar

Tahminimce bel soğukluğu fena olabilir

İdrar yolarında enfeksiyon veya başka birşeyler olabilir

Ama motor tepesinde çılgınlar gibi böbrek bacaklar ve bel soğuk alıyorsa ve buna aldırmıyorsan sana h.işler

Sonuç motorsiklet böyle birşey olma ihtimali yok tabi apaçi gibin gezersen olabilir
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yok yanlış anladınız.Normalde böyle bi sıkıntı Yok.Bel soğukluğu olması imkansız ��.Apaçi gibi binmiyorum ki kask montum var bacaklar normal pantolon tabi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Hocam depoya yaslaniyosun anladigim kadariyla, kendini arkaya vererek otur, depoyla takimlarin arasinda bi yumruk bosluk kalsin, dizlerinle depoyu kavra, articana depoyu tutmasini ve dizleriyle senin kicini kavramasini soyle. Saglam tutuş, saglam iliski, saglam vucut.
    https://youtu.be/v-qyGTSbylo
    4till4 bunu beğendi.
    Youtube kanalim: https://m.youtube.com/channel/UCunH1ErmfU-G4UtZc3s624A

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hissettigin akintiyi bir kontrol et once. Idrar kesesinden mi kaciyo, yoksa baska birsey mi? Ona gore derdini doktora anlatirsin.

Shark* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hissettigin akintiyi bir kontrol et once. Idrar kesesinden mi kaciyo, yoksa baska birsey mi? Ona gore derdini doktora anlatirsin.
    Abi her iki türlüde üroloji bölümüne görünmesi lazım akıntı nerden olursa olsun durum vahim :D

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Üroloji-bevliye

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Prostat sıvısı.
    Fakat sıkışma sonrası gelmesi normal değil.
    Büyütülecek bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Dr. a gitsende sana diyeceği o bölgeyi fazla sıkıştırma..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kız arkadaşınla ilgili iki durum var, birincisi çok öne oturmasın ikincisi frenlerde bütün yükü sana vermesin bacaklarıyla yanlardan tutsun seni.
    Senin de yapman gereken, depoya yaslanmayıp depo ile vücut arasında boşluk bırakmak.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Oturuşunuz yanlış olabilir ama akıntı pek normal birşey değil, mutlaka doktora git.
    Bel soğukluğu sadece cinsel yolla değil, kirli tuvaletlerden de bulaşabiliyormuş. Doktorum bana söylemişti.

Bu arada doktor akıntının şeklini ve rengini görmek isteyebilir, aklında olsun ona göre hazırlıklı git.
    Çamaşırının fotoğrafını çekebilirsin ya da kirli çamaşırını uygun bir poşette götürebilirsin.
    acil şifalar.
    4till4 bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aga dediğin gibi yapıyorum ama ilk işim yan ped almak olacak.Ne kadar dikkat Ersen'de bi bakıyorum deponun dibindeyim.cbr 250 artçılı kullanım için dar bi motor mu peki ? Çünkü depoyu o kadar sıkıyorum ki iç bacak kaslarım yoruluyor.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Kız arkadaşınla fazla içli dışlı gidiyosan ondanda olabilir.

Şaka bi yana sorununun ne olduğunu bilmem ama bel soğukluğunun cinsel bir hastalık olduğunu bilirim.
    Dolayısıyla bel soğukluğunu ele önce.
    Ranay ve istanbu_gezg bunu beğendiler.
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Kardeşim şöyle izah edeyim ki 26-27 yaşındayım medeni hali bekar biri olarak söylüyorum. Bir hanımefendi ile samimi sohbetlerde bulunduğum da o anlattığın mevzudan bende de oluyor. Bence ürkme korkma. Hee birde şunu söyleyeyim yukarıda bahsedilmiş bel soğukluğu da olabilir. Bu bel soğukluğu denen illeti de yaşamış biri olarak kesinlikle bir doktora görün ben gittiğimde doktor "iyi hemen gelmişsin bazıları utanıp gelmiyor kısır kalıyorlar" demişti ;) ama bunun motosikletin sıkıştırması pek bi alakası olduğunu düşünmüyorum.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 4till4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga dediğin gibi yapıyorum ama ilk işim yan ped almak olacak.Ne kadar dikkat Ersen'de bi bakıyorum deponun dibindeyim.cbr 250 artçılı kullanım için dar bi motor mu peki ? Çünkü depoyu o kadar sıkıyorum ki iç bacak kaslarım yoruluyor.
    Artçılı her gun 200-250 km yol yaptığım zamanlar oldu. Herhangi bir sorunum olmamıştı.
    Sorun artçının seni ittirmesi, yoksa depoyu o kadar sıkmaya gerek kalmaz.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Ben demiştim artçılı sürmek eziyet.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Zor tutuyorum kendimi. Geçmiş olsun diyeyim. Uzatmayayim.Üroloji doğru adres.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ben girdigim gibi cikiyorum konudan..
    *Heka bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yok abi dediğini biliyorum,mesele o değil �� Sebebini bilmiyorum ama sen kısırlık falan giyince korktum ben bi doktora gideyim en iyisi.Birde depo yanı ped alayım en yakın zamanda sonuçları yazarım tekrar ��

Motosikleti
    gt250r
    Aman depoyu delip patlamayın
    Tamam biraz sıkışır da napıyosun eziyomusun,o sıkışmadan olduğunu düşünmüyorum,akıntıdan önce ereksiyon durumu oluyorsa gayet normal ama her yol doktora çıkıyor git bi baktır aklında kalmasın en azından.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)