Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışın motosiklet alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns150
    S.a arkadaşlar motosiklet alicam kışın alınmaz diyor eş dost akraba haksızda sayılmazlar ama ben alicam sizce aliyimmi yoksa baharı mı bekliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Cebinde para varsa yazında kışında alınır motor fakat yaz sezonu açılınca 2. el motosiklet fiyatları biraz daha artıyor o yüzden kışın belki biraz daha ucuza bulabilirsiniz. Eğer tecrübeniz yoksa ve ilk motorunuz olucaksa kış aylarında almak istiyorsanız alın fakat mümkün oldukça yağışlı havalarda kullanmayın derim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    imkan olduktan sonra niye alınmasın. tek sıkıntı gönlünce binmek için baharı beklemek malum yağmur soğuk avantajı fiyatı ve ödeme koşulları daha uygun olur.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    esas kışın alıcan,fiyatlar daha uygun ve pazarlık şansın daha yüksek oluyor

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Motosiklet kışın alınır mı bilmem ama motosiklet kışın biraz daha uygun fiyatlı alınır .

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sezon sonu diye daha hesaplı veriyorlar. Ben Kasım 2014'te almıştım, sıfır. Sezona göre daha hesaplıydı ...

Tamam, bir 1-2 ay ancak bindim, Aralık sonu gibi , şubata marta kadar yattı, kışın binmedim, ama martta alsaydım çok daha pahalıya alacaktım.

Hem hevesim gelmişken, ehliyeti alır almaz aldım kışın; 1-2 ay da olsa bindim. Martta daha tecrübeliydim...

Motosiklet kışın da alınır.

Ama kışın binip binmemek size kalmış. Ben karda kışta gaza gelip de binmeyeyim diye tamamen kaldırıyorum apartmanın alt katındaki depo gibi yere...

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    ben yaz kış yağmur çamur biniyorum,sadece çok kar yağıpta ara sokaklar falan kapanırsa ozaman mecburen binemiyorum, o süre zarfında oyuncağı elinden alınmış çocuk gibi olup,yolların açılmasını 4 gözle bekliyorum

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor kışın alınır esas. hele ki yıl sonu kasım aralık ayı gibi tam motor alma zamanıdır bana göre. hem kar kış hem de yıl sonu olması sebebi ile pazarlık miktarınız yüksek olur. ayrıca yazın ilan verilen temiz motosikletin satılması (alıcı çok olduğu için) uzun sürmediği için kışın alıcısı azalan motosiklet pazarında temiz motor bulmanız veya sıfır alırken pazarlık yapmanız daha rahat olur. yazın motor satanlar tok satıcıyı oynar pazarlık yok dencek kadar azdır.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Walla koydum motoru ilana sikildim bu ne len dedim ugrasamam arayan bir iki kisi var yok.. bahar olsa yuz kisi arardi.. yani neymis bu donemde motor satilmaz ama misss gibi ucuza alinir )

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla koydum motoru ilana sikildim bu ne len dedim ugrasamam arayan bir iki kisi var yok.. bahar olsa yuz kisi arardi.. yani neymis bu donemde motor satilmaz ama misss gibi ucuza alinir )
    motor ne merak ettim
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

akrabaların bir şey bilmiyor, aksine motor kışın alınır çünkü motor piyasası durgun olduğundan kışın biraz daha ucuza motor bulunabilir

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Tam zamanı motor almanin

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ne merak ettim
    Ninja 300- 2015
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)