Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cbr 250rr honda'dan gelen mesaj

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kaç zamandır forumda ve bir çok sitede takip ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum herkes gibi Honda CBR 250rr'ı. Burada ve bir çok yerde de gelip gelmeyeceği konusunda bilgi kirliliği mevcut, bende Honda Türkiye'ye dün akşam mail attım ve cevabı bu aksam mesaj olarak gönderdiler, üzülerek ve saçma bularak size aynen aktarıyorum;
    Sanırım bu açıklamadan sonra ülkemize gelmeyeceği konusunda git gide dahada beni üzen bir fikre kapıldım, benim gibi bekleyen varsa diye bilgilendirmek istedim teşekkürler, iyi forumlar...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    cbr250rr bu ülkeye fazla

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Yeni ürün getireceksin, yeni parçalar, bayilere yeni eğitimler... Ohooo, ölme eşeğim ölme.
    50 senedir sattığımız motorları satmaya devam edelim biz. Cbf150'de de 50TL indirim yaparız, oh mis.
    efendy06 bunu beğendi.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar suanki kasanin gelicegini bile soylemediler, bazi arkadaslar 2014te eski kasa aldi, adamlarin satis politikasi bu, ben 2014 cift fari malezyali bi sitede gorup bekledim geldigindede aldim. Kimse yeni kasa gelicek alma demez, bekleyin gelicek.
    dyavol-77 ve GP500-1st bunu beğendiler.
    Youtube kanalim: https://m.youtube.com/channel/UCunH1ErmfU-G4UtZc3s624A

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda bu segmentte kendine gol atsa mesela. Bu makineyi 250 cc deilde 300cc getirse fiyatida ona gore yuksek olsa avrupa standartlarina uysa. ABs standart olarak gelse. Cok daha guzel bir is yapmis olur. Ekonomik abs siz az yaksin az gitsinciler normal cbr 250r almaya devam eder. Benim param var 300 cc kullanicam guvenlikte olsun diyenler de bu motoru alir boylece kimse kavga etmez o geldi bu gelmedi diye
    GP500-1st bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda bu segmentte kendine gol atsa mesela. Bu makineyi 250 cc deilde 300cc getirse fiyatida ona gore yuksek olsa avrupa standartlarina uysa. ABs standart olarak gelse. Cok daha guzel bir is yapmis olur. Ekonomik abs siz az yaksin az gitsinciler normal cbr 250r almaya devam eder. Benim param var 300 cc kullanicam guvenlikte olsun diyenler de bu motoru alir boylece kimse kavga etmez o geldi bu gelmedi diye
    Mantikli olur, hemde 35hp yerine yapar 40 miss.
    Youtube kanalim: https://m.youtube.com/channel/UCunH1ErmfU-G4UtZc3s624A

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Benim anlamadığım olay şu ,bu gibi ve türk firmalarıda dahil,başında ki adamlar ya kör yada zevksiz.A modelini bütün kullanıcılar beğenirken ,illa gidip z modelini getiriyorlar.Memleket komple anormal dolu yemin ederim.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    2014 model CBR250R kullandım. Çift farlı olandan.
    Çiçek gibi makine idi.

2 sorunu var, ABS ve titreşim.
    Çift silindir ve ABS olsa ortalık yıkılır.

Ha bir de katlanır gibi duran ama aslında tam da katlanır olmayan aynaları var.

Galiba R25 epey bir zaman tercih edilecek.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    cbr 250nin yeni kasası geleceği zamanda bu tarz muhabbet olmuştu. adamlar ellerindeki malı bitirdi. sonra hop yeni kasalar geldi.
    gerçi cbr250rr'ın bu kadar muhabbetinin dönmesi benim çok komiğime gidiyor. yahu bu makine ne ki, bu kadar abartıp "gelsin alcam, gelsin bincem" tarzındasınız?

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar suanki kasanin gelicegini bile soylemediler, bazi arkadaslar 2014te eski kasa aldi, adamlarin satis politikasi bu, ben 2014 cift fari malezyali bi sitede gorup bekledim geldigindede aldim. Kimse yeni kasa gelicek alma demez, bekleyin gelicek.
    Şöyle de birşey var, sizin dediğiniz olaydan biraz farklı, şöyle; şuanki kasa eski kasanın yeni hali, yani bundan başka kasa yok, yani eski tek far kasanın üretimi olmadığından mecbur yeni kasayı getirdiler; şuanki durum farklı zaten var olan bir modelden bağımsız bir model bu, yani var olanın yanına ekstra getirirler mi? İşte bu soru işareti, inşallah getirirler.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    arkadaşim sizin anlamadıgınız honda;güzel motor getireyim vatandaş güzel motora binsin degil
    hangi motordan daha fazla kazanırım.
    honda cbr 250 rr gelse elindeki eski kasaları satamıyacak.bunlar bittikten sonra gelir sanırım
    bu motoru bekliyenlerin umudu baska bahara kaldı anlaşılan

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250nin yeni kasası geleceği zamanda bu tarz muhabbet olmuştu. adamlar ellerindeki malı bitirdi. sonra hop yeni kasalar geldi.
    gerçi cbr250rr'ın bu kadar muhabbetinin dönmesi benim çok komiğime gidiyor. yahu bu makine ne ki, bu kadar abartıp "gelsin alcam, gelsin bincem" tarzındasınız?
    Abi bu makine şu, şekil. Artık son alınan sonuçlara göre bir motosikleti sattıran birinci etken / faktör; göze hitap etmesi. Bu motor hakikaten benim gibi cruiser'cı adamı bile cezbeden bir şekle sahipse, kim bilir ss'ciler neler düşünüyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı SolidSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu makine şu, şekil. Artık son alınan sonuçlara göre bir motosikleti sattıran birinci etken / faktör; göze hitap etmesi. Bu motor hakikaten benim gibi cruiser'cı adamı bile cezbeden bir şekle sahipse, kim bilir ss'ciler neler düşünüyor.
    tipi hoşuma gitmedi ne yalan söyleyeyim

yeni suzuki modeli tip olarak devrim yapmış diyebilirim. suzuki güzel olmuş artık.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Yamaha bu mesaji begendi
    obarey bunu beğendi.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipi hoşuma gitmedi ne yalan söyleyeyim

yeni suzuki modeli tip olarak devrim yapmış diyebilirim. suzuki güzel olmuş artık.
    gsx-r 250?

gixxer'in aynısı değil mi şekil olarak?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı SolidSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsx-r 250?

gixxer'in aynısı değil mi şekil olarak?
    bilmiyorum ama beğendim sadece. evet yeni gsx-r250 yi kastetmiştim. manyak dehşet felaket bişey olmuş tipi şaka bir yana gerçekten beğendim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hıı 2 el mt 07 alırlar o paraya )

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Merak içinde olan arkadaşlara sesleniyorum.Gençler şimdi bu hondadaki satış müdürü,pazarlama müdürü,insan kaynaklarından pınar hanım salak değil.İsterlerse getirmesinler kardeşim 1900lü yıllarda değiliz onlar getirmezse kawa,yamaha,suzuki,ktm vs vs o arayı seve seve kapatır.Ülkemizde yeni modellere karşı duyulan acayip bir açlık var.Getirmezse kendisi kaybeder.Türkiyedeki pazar payından ciddi kayıp verir hondayı çok seven ,buzdolabı yapsa alırım diyen arkadaşlardan dahi kayıp verir.Alacakları karar radikal bir karar olmalı ki kullanıcıyı elinde tutabilsin.Millette salak değil ki bak şakır şakır yazmış adamlar.Satış politikasını da biliyor millet zehir gibi.Çünkü zamanında insanların gözüne soka soka uyguladılar bu politikayı.Şimdi top onlarda yapsınlar hamlelerini

Motosikleti
    2012 cbr 125
    Fake bir konu fikrimce. Mesajda ı-i, s-ş uyuşmazlığı gibi birçok karışıklık var. Birini Honda diye kaydedip kendinize mesaj atacak kadar işsiz olup insanlarla dalga geçmeyin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)