Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2008 MODEL CBR 125 (LÜTFEN LÜTFEN YARDIM)

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli Motorseverler, abilerim kardeşlerim herkese selam.Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım.Bir sorum var yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Öncelikle ben ilk kez bir motor satın alacağım(daha önce cbr 125-2013 model kullandım uzun süre. ama benim değildi).Bütçem kısıtlı. 4500 tl param var.(net param) bunun üzerine çıkamam en baştan onu söyleyim.Ayrıca motoru da okula çıkmak işte arasıra aydına fethiyeye marmarise gitmek için kullanacağım.(Muğlada öğrenciyim).2 haftadır motor arıyordum temiz 2008 model bir motor buldum.motorun kilometresi 19bindeymiş(hiç inandırıcı değil ama öyle görünüyor.)4500 liraya koyulmuş motor.Adamla konuştuk ettik 3900e ikna oldu artı yanında kaskı verecekmiş.Motorda en ufak bir sorun sıkıntı olmadığını söyledi.Bana motorun videosunu da attı(elbette motoru önce gidip göreceğim ve bir ustaya göstereceğim)Şimdi size sorum şudur değerli forum üyeleri.BU motor gerçekten temizse ve ustadan veya servisten de onay alırsam bu fiyata alınır mı?Kullanımında bir sorun sıkıntı çıkar mı?Yani beni yorar mı?Değer mi değmez mi?Son kararın elbette benim olduğunu biliyorum ama yine de siz deneyimli arkadaşların fikirlerini almak isterim tavsiyeleriniz neler olur?Zaman ayırıp cevap verecekler için şimdiden çok çok teşekkür ediyorum.Saygı ve sevgilerimle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Valla alınır ben alırdım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    150cc ve altı gitmiyor :/ bende apache var ve 180cc blok taktık yine yetmiyor. o paraya çift silindir 250cc çin malı almanı öneririm.

4000 liraya alabileceğim söylediğiniz tarzda hangi motosikletler var peki?

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    4000 bin tl çift silindir 250 cc hahahahahha. Yahu onlarda gitmiyor. Al mis gibi cbr japon hem rahat et

barismanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Km ile oyananmış olma ihtimali yüksek.
    O paraya iyi motor alınır kardeşim.
    Almadan önce işi bilen bir ustaya götür.
    Siboblarına çalışmasına hızlanmasına radyatörüne vs herşeyine bi baktır.
    Sende üzerine bin bas kontrol et ama bir de ustayı bindir üzerine ustası bassın gaza bi baksın bi yamuğu var mı diye.
    Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıcağın cbr 2013 model kulandığın cbr alakası yok resmen 2008 model ybr gibi ybr al daha iyi
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı barismanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km ile oyananmış olma ihtimali yüksek.
    O paraya iyi motor alınır kardeşim.
    Almadan önce işi bilen bir ustaya götür.
    Siboblarına çalışmasına hızlanmasına radyatörüne vs herşeyine bi baktır.
    Sende üzerine bin bas kontrol et ama bir de ustayı bindir üzerine ustası bassın gaza bi baksın bi yamuğu var mı diye.
    üstad ayırdığın zaman ve bilgilerin için çok çok teşekkür ederim bu dediklerini dikkate alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıcağın cbr 2013 model kulandığın cbr alakası yok resmen 2008 model ybr gibi ybr al daha iyi
    hocam evet onun farkındayım bi kere kasa farkı var 2013 ile 2008 arasında dünyalar kadar fark var doğrudur.Ama bi kere su sğutmalı olması, uzun yol gidilebilmesi ve ufak kasa olsa bile spor bir görünümü olması cezbedici.ybrleri hiç sevmiyorum.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bajaj pulsar 150ns bulunurmu o paraya.

modelini unuttum ama bir tane çift silindir çapır tarzı bir çinli sürdüm ve hızlanmasından etkilenmiştim. benim apache daha yavaş gibi geldi bana. ama çapırın sahibide senin apache daha serii diyordu bende adamı takmadım tabiki.

onun motor daha seri gibiydi hızlanmada.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam o fiyata ustan onayı verirse kaçırılmadan alınır tahminimce köteklide kalıyorsun bölüm nedir

Motosikleti
    ffffff
    Cbr alınabilir sonuçta Japon ybr de olabilir yeni kasa istersen bi bak derim

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj pulsar 150ns bulunurmu o paraya.

modelini unuttum ama bir tane çift silindir çapır tarzı bir çinli sürdüm ve hızlanmasından etkilenmiştim. benim apache daha yavaş gibi geldi bana. ama çapırın sahibide senin apache daha serii diyordu bende adamı takmadım tabiki.

onun motor daha seri gibiydi hızlanmada.
    mümkün değil bulunmaz çok baktım ama bulamadım minimum 5250 tlye var ve yine hava soğutmalı onlar hocam.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    paran olcak aga, para yoksa motor almıycan piskilet al motor taktır tvs apache güzel motor. serilik bakımından cbr den hızdı diyorlar ama cbr hiç sürmedim.

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o fiyata ustan onayı verirse kaçırılmadan alınır tahminimce köteklide kalıyorsun bölüm nedir
    Aynen öyle hocam 6 yıldır köteklideyim Türk Dili Ve Edebiyatı Yüksek Lisans bölümündeyim. Peki ya siz?

Motosikleti
    MTT Y2K
    Aslında tip önemli değil diyorsan o paraya alınabilecek birsürü motor var.Bajaj discover 125 ve 150 heronun motorları tvs rks yada cbr değil cbf cb125e yada ace ybr

Alıntı anıil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr alınabilir sonuçta Japon ybr de olabilir yeni kasa istersen bi bak derim
    bi link atman mümkün mü hocam.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı cnrgms adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle hocam 6 yıldır köteklideyim Türk Dili Ve Edebiyatı Yüksek Lisans bölümündeyim. Peki ya siz?
    Ben Adü'deyim Ama yatağanı sık sık ziyaret ederim :DKuşadasında yaşıyorum.Ama köteklide arkadaşlarım var

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında tip önemli değil diyorsan o paraya alınabilecek birsürü motor var.Bajaj discover 125 ve 150 heronun motorları tvs rks yada cbr değil cbf cb125e yada ace ybr
    hocam işte biraz da tipi önemsediğim için onu almak istiyorum.param olsa hiç düşünmeden cbr125 yeni kasa alırdım da işte malum öğrenciyiz elimizdeki para da belli.Ama yine de almadan önce fikir alışverişinde bulunmak istedim yani bu paraya bu alınır mı diye...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam ben ybr tavsiye ederim aslında. aydındayım bende. bu cbrlerin ağzına ettiler. doğru düzgünü kalmadı, kaldıysa da para istiyorlar baya. motor bulursan bu taraflarda gider bakarım senin için.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bende önce tip olarak seçenekler koydum karşıma ve sonra tek tek elemeye başlatım ve "Tvs Apache RTR 150 Hyper Edge" kaldı ve aldım. 18.03.2016 tarihinde aldım ve 7 ayı geçti. keşke cbf150 yada ybr yada başka bişey alsaydım demiyorum. 3250 tl paraya alabileceğim en iyi motordu.

bugün işten gelirken 124 km hızla hafif yukarı doğru rampa tırmandım. rüzgar yoktu. gerçi 180cc yaptık benim motoru belki onunda etkisi vardır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler