Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2008 MODEL CBR 125 (LÜTFEN LÜTFEN YARDIM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Dedigin motora üşenmeden baktım, o yasta bir motora o butceyi vericegine ve ikinci el kullanilmiş kask alıcagına çin degilde hintli eli yüzü düzgün bişey almanızı tavsiye ederim, kesinlikle almamalısın. Tipine bakarsak suan ki kasanın yanında pocket bıke kalır, daha kalıplı daha genc ve yorulmamiş bir motor almalısın ki rahat edesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Benden sana tavsiye sakın alma. 125 cc başlangıç motoru ve 8 yaşında. O motor en az 20 sahip degiştirmiştir ve ilk motor olarak kullanılmıştır. Ne eziyetlere maruz kalmıştır sen düşün. 3-4 senelik motosikletler bile ordan burdan sorun çıkarıyor. Japonmuş falan sen boşver hiç girme o topa.

Sana tavsiyem z-one s 180 al cbr kadar olmasa da spor duruyor makine. Sağlam da. 1-2 yaşında, servis bakımlı, 10.000 km altı bulabilirsen al.

Alternatif ara ama bana sorarsan 8 yaşında bir cbr125 alma. Yeni model kendini kanıtlamış bişey bak. Yeni kasa apacheler yakışıklı ama çok titriyor onlar da. Ybr alsan sağlam ama kurye motosikleti gibi çok silik tip.

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden sana tavsiye sakın alma. 125 cc başlangıç motoru ve 8 yaşında. O motor en az 20 sahip degiştirmiştir ve ilk motor olarak kullanılmıştır. Ne eziyetlere maruz kalmıştır sen düşün. 3-4 senelik motosikletler bile ordan burdan sorun çıkarıyor. Japonmuş falan sen boşver hiç girme o topa.

Sana tavsiyem z-one s 180 al cbr kadar olmasa da spor duruyor makine. Sağlam da. 1-2 yaşında, servis bakımlı, 10.000 km altı bulabilirsen al.

Alternatif ara ama bana sorarsan 8 yaşında bir cbr125 alma. Yeni model kendini kanıtlamış bişey bak. Yeni kasa apacheler yakışıklı ama çok titriyor onlar da. Ybr alsan sağlam ama kurye motosikleti gibi çok silik tip.
    hocam çok teşekkür ederim söylediklerinizi düşüneceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben ybr tavsiye ederim aslında. aydındayım bende. bu cbrlerin ağzına ettiler. doğru düzgünü kalmadı, kaldıysa da para istiyorlar baya. motor bulursan bu taraflarda gider bakarım senin için.
    çok çok teşekkür ederim ince düşüncen için. tamam eğer öyle birşey olursa senle iletişime geçeceğim.dediklerini de düşüneceğim sağ olasın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedigin motora üşenmeden baktım, o yasta bir motora o butceyi vericegine ve ikinci el kullanilmiş kask alıcagına çin degilde hintli eli yüzü düzgün bişey almanızı tavsiye ederim, kesinlikle almamalısın. Tipine bakarsak suan ki kasanın yanında pocket bıke kalır, daha kalıplı daha genc ve yorulmamiş bir motor almalısın ki rahat edesin.
    hocam peki bu bütçe için tavsiyeleriniz nedir?

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Bence cbf 250 hoşuma gidiyor benim şahsen

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bajaj pulsar 150ns olabilir.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar 150ns olabilir.
    evet, 150cc arasında en güçlüsü. 17 beygir gücünde işte ama oda pahalı geliyormuş. 4500 liraya sadece tekerini alır pulsar 150ns'nin

mesela yani

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler