Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En kaliteli Japon?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Kalitesinden dolayı Ktm rc 390 alacaktım. fakat 20.000 fiyat skalamı aştığı için 250 cc 2017 modellere yürüyeceğim.4 motor var bildiğim. Bana en güzeli en hızlısı lazım değil. Bana en Kalitelisi lazım.

Suzuki (2017 Gsx r250)
    Honda (2017 CBr 250RR)
    Kawasaki (2017 ZX250R
    Yamaha (2017 YZF R 25)

4lüsünden en kalitelisi nedir.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Tecrübe ve bizzat incelemelerime dayanarak şu sırayı yapabilirim..

Parça kalitesi bazında ;

1-Suzuki
    2-Kawasaki
    3-Honda
    4-Yamaha

barismanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    En kalitelisini soruyorsan Kawasaki
    Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Hocam bi' kere doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Görmedim sürmedim r25 harici. 250 rr internette araştırdım 20 bini aşar o bence o yüzden r25 hakkında konuşacağım. Şehir içi 30 km falan r25 surdum freni yok aletin! Arka fren i yi ama ön fren harbiden yetersiz. Karenjalar dandik ve çok pahalı FAKAT!! bir gidiyor usta acayip bir şey... Tahmini yenı cıkacak 250 liklerde en fiyatlısı kawasaki olacaktır..

Dipnot: Yeni 250 ccler en erken 2017 mart-mayıs gibi olacaktır daha çok var. Ben sana naked motorları öneririm. MT 7,SV650A Gibi.

Motosikleti
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bi' kere doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Görmedim sürmedim r25 harici. 250 rr internette araştırdım 20 bini aşar o bence o yüzden r25 hakkında konuşacağım. Şehir içi 30 km falan r25 surdum freni yok aletin! Arka fren i yi ama ön fren harbiden yetersiz. Karenjalar dandik ve çok pahalı FAKAT!! bir gidiyor usta acayip bir şey... Tahmini yenı cıkacak 250 liklerde en fiyatlısı kawasaki olacaktır..

Dipnot: Yeni 250 ccler en erken 2017 mart-mayıs gibi olacaktır daha çok var. Ben sana naked motorları öneririm. MT 7,SV650A Gibi.
    ne zaman çıktığı önemli değil. Altımda motorum var acelem yok. 250 lik alacağım 20 den fazla olmaz 250 rr olursa onu da elerim

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Ninja 300 30. Yıl abs 😍

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    1-Kawasaki
    2-Suzuki
    3-Honda
    4-Yamaha

Sıralama bence böyle

Motosikleti
    CBR 125 R
    rc250 al KTM al...
    r25'e hiç bakma bile çünkü gerçekten hiç güven veren bir motor değil. gidiyo mu gidiyo. ama bu gidişin bi duruşu var, dönüşü var,virajı var.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Endustri Mühendisliginde yandal yapan bir kardesiniz olarak kalite kavrami kesinlikle kisiden kisiye degismektedir.. Mesela Mercedes mi Toyata mi daha kalitelidir sorusuna.. %99 nuz mercedes diyecektir ama aslında yanlis cevaptir.. Çünkü Toyatanın Land Cruiser ı Mercedes A serisine göre hem iscilikte hem de diger her türlü şeyde daha kalitelidir...
    Yani demem o ki kalite kısaca müsteri isteklerine uygunluk olarak tanimlanabilir.. Ve sizin istek arzulariniz ucuz parca ise Honda en kaliteli motosiklettir.. Sizin istek ve arzulariniz şekil ise en kaliteli motor yamahadir. Sizin istek ve arzulariniz marka degeri yüksek olan bir motora sahip olmaksa o zamanda kawasaki öne cikacaktir.. Sizin istek ve arzulariniz daha yüksek donanımlı teknolojik anlamda gelismis bir araç ise o zamanda en kalitelisi Suzuki olacak.. Yani bunlarin hepsi kalitelidir... Öncelikleriniz sizin kalitenizi olusturmaktadir..
    Owl King bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endustri Mühendisliginde yandal yapan bir kardesiniz olarak kalite kavrami kesinlikle kisiden kisiye degismektedir.. Mesela Mercedes mi Toyata mi daha kalitelidir sorusuna.. %99 nuz mercedes diyecektir ama aslında yanlis cevaptir.. Çünkü Toyatanın Land Cruiser ı Mercedes A serisine göre hem iscilikte hem de diger her türlü şeyde daha kalitelidir...
    Yani demem o ki kalite kısaca müsteri isteklerine uygunluk olarak tanimlanabilir.. Ve sizin istek arzulariniz ucuz parca ise Honda en kaliteli motosiklettir.. Sizin istek ve arzulariniz şekil ise en kaliteli motor yamahadir. Sizin istek ve arzulariniz marka degeri yüksek olan bir motora sahip olmaksa o zamanda kawasaki öne cikacaktir.. Sizin istek ve arzulariniz daha yüksek donanımlı teknolojik anlamda gelismis bir araç ise o zamanda en kalitelisi Suzuki olacak.. Yani bunlarin hepsi kalitelidir... Öncelikleriniz sizin kalitenizi olusturmaktadir..
    Adam haklı beyler Dağılın ☺
    Owl King ve cıbırlover1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Genel olarak yanıtlayım
    Kawasakı
    Suzukı
    Honda
    Yamaha (mekanik iyi ama parça kalitesi zayıf)

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Nedenlerinizide yazsanız daha açıklayıcı olur sıralayan arkadaşlar

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    En kaliteli motor paranın yettiği motordur.
    aonal bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    asa akira

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar katiliyorum. Zevkine hitap eden ve ihtiyacini karsilayan hangisi ise en kalitelisi odur bence. Su da var marka marka karsilastirmak yerine model model karsilastirilmali bence. Sonucta her markanin iyi veya kotu oldugu urunler mutlaka oluyor.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    genel olarak: kawasaki>suzuki>yamaha>honda

250rr videolara göre o kadar da iyi değil gibi
    kawasaki 2017 de nasıl bir motor getirecek belli değil, şuanki yaramaz
    gixer 250 berbat görünüyor
    kaldı bir yamaha, onu da biliyorsunuz, eh işte

kısacası japonlarda 250 lik iyi motor yok

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    way arkadaş,Dört büyük diye ben buna derim

Salurbey bunu beğendi.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    kaliteden kastı ne?

plastik kalitesimi, mekanik kalitesimi, kabiliyet kalitesimi ?

Cok genel bir bir soru olmuş bu işin detayına ve senin isteklerine baglı olarak bu sıralamayı maksimum 24 farklı şekilde yazabiliriz

Motosikleti
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaliteden kastı ne?

plastik kalitesimi, mekanik kalitesimi, kabiliyet kalitesimi ?

Cok genel bir bir soru olmuş bu işin detayına ve senin isteklerine baglı olarak bu sıralamayı maksimum 24 farklı şekilde yazabiliriz
    kalite bakımından kalite.Malzeme kalitesi sorunsuzluk sağlamlık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)