Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1100 TL parayı nereye harcayayım ? Yerimde olsanız ne yaparsınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bak kardeşim...
    Ailen sana o parayı vermek zorundaymış gibi ailenle tartışma sakın! Ergenliği bırak.
    Ben ailemden bu yaşıma kadar okul giderlerim vs. hariç toplu halde 500 lira bile almadım lan!
    İstemeyede YÜZÜM olmadı hiç!
    Ne zaman kendi paramı kazanmaya başladım gittim motorumu aldım!

Kış aylarına giriyoruz ve Kasım ayı itibari ile motora binmek tamamiyle EZİYET olacak.
    Şuan dahi İstanbul'da içlik, eldiven, balaklava, Deri mont şeklinde geziyorum ve donuyorum... İş-Ev harici kullanmıyorum.
    Bu kadar acele etme bazı şeyler için! Hayırlısı ise olur!
    Arkanda "KEŞKE ALMASAYDIK" diyen bir aile bırakma sakın! Akıllı ol, Sana bu kadar değer verip isteklerini yerine getirmek için uğraşan ailene karşı hayırlı bir evlat ol...
    Mamba09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Genç kardeşimizi özellikle yaşı bana yakın veya daha büyük olan motor sevdalısı dostların daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Heyecanını, isteğini... Eminim onla yatıp kalkıyor ve binecegi günün hayalini kuruyordur. 1100 tl az bir para değil türkiye ortalamasına göre ve eğer maddi durumunuz az ise bazen 100 tl bile çok büyük paradır. Burda yine yapılan kırıcı yorumları okuyorum. Neden böyle yorumlar yapılıyor maksat ne ? Herkez forumda istediğini yazmakta özgür kabul ama neden heves kırıcı alay edici bir uslup kullanılıyor. Genç arkadaşım hevesle yazmış, 1100 tl si var onun için önemli bir meblağ neden hafife alınıyor!! Ben bir ust tatafta cevabimi yazmıştım hiçbir durumda aileni kırma üzme, heyecanın biraz dizginle kolay değil evet ama sabır. Bende kendi paramla aldım herseyimi fakat her kişi bu şekilde mal mulk sahibi olmak zorunda değil. Ailesinin durumu olan para ayirabilen evladina herseyin en iyisini almak ister alırsa , ben buna kesinlikle karşı değilim. Durumu yoksa veya mevcut kaynakları motoruna ayıramayacak öncelikler farkli ise onlari bunun için sıkıştırma üzme. Herşey istediğin gibi olur inslh. Forumdayim yazarsın gelişmeleri

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Kardeşim ananı babanı ikna etmişsin.
    Motoru onların almasına da ikna etmişsin.
    Üstüne bir de olan evi kiraya vermeleri ve tüm parayı 17 yaşındaki evlatlarına vermeye de ikna etmişsin.
    Baban-annen KENDİ malları hakkında bir karar vermişler ve KENDİ emeklerinin getirdiği parayı da sana vermişler. Ve sen ailenle bunun için tartıştın öyle mi?

Gidip o 1100 TL yi babana verip teşekkür etmeli, özür dilemelisin. Belki baban o parayla bi işini görür. Sana zaten o para misliyle geri gelecek bikaç ay sonra.
    Mamba09 bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana ver...
    Mengu16 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorun olacağı için ve naked da seviyorsan duke 125 abs alabilirsin, abs avantajın da olur.
    1100 TL'ye mi ???
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)