Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

600 cc makina

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Arkadaşlar merak ediyorum forumda konular açılyor 600 cc geçicem 1000 cc geçicem düşünüyorum geçip ne yapıcan şehir içinde amelelik bence 80 binlik kawa alıcan 2 binlik scooter yanından akıp geçecek. Yani sorum bu makineler pist dışında ne işe yarar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Çok genel oldu soru ss ler içindi yoksa 600 lük sm şehrin asi çocuğu biliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sağa sola şekil gösteriş yapacak

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    ortalık karışacak

O 2binlik scooter yanından geçerken ara gazı ver, gerisini o düşünsün

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    banada çok gereksiz geliyor 600 ve 1000ler.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Metropollerde 600 lük bi derece ama 1000lik alete yazık içeride 4 silindir pat çut pat çut çalışıyor sureklı yarım debrıyaj motora zarar... Naked öyle mi? Ak geç aralardan... Mesela msx abi hem tatlı,güzel hem de mütiş kompakt akşam iş çıkışı saati msx ve 100rr aynı anda yola çıksa msx çok daha çabuk ulaşır.. Yüksek cc alet uzun yol,pist,grup sürüiü vs için iyi yoksa istanbul gibi bi yerde akıl işi değil!

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Dostum zorla aldırmıyorlar ki parası ve yeterli tecrübesi varsa "adamın / kadının" canı ne isterse onu alır, zorluğu ona niye dert ediniyorsunuz bu kadar. Gereksiz görenler almazlar 600lük 1000lik olur biter..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Gösteriş merakı.
    Daha dün şahit olduğum bir diyalog.

"50binlik motor alıyorsun herkes sana bakıyor. 50bin lik araba alsan kimse bakmaz o yüzden reyzik alacam"

Bunu söyleyende 3 günlük mondial süren adam.
    sadraf, Mengu16, jimi_hendrix ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ss makine kac cc olursa olsun gidon donus acisi itibari ile herturlu trafikte zorluk ceker.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösteriş merakı.
    Daha dün şahit olduğum bir diyalog.

"50binlik motor alıyorsun herkes sana bakıyor. 50bin lik araba alsan kimse bakmaz o yüzden reyzik alacam"

Bunu söyleyende 3 günlük mondial süren adam.
    aynen öyle bende 50 binlik araba var(linea) gören herkes sat şu teneke kutusunu diyor, gidip o paraya motor alsam kimse kucağımdan inmez.

aynı şekilde iphone 7 ile şahin fiyatı aynı. şahin alsan amele/fakir, iphone alsan zengin olursun. Yav ne enteresan işlermiş
    essegesse, jimi_hendrix ve burakragaa bunu beğendiler.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Valla ben de farklı düşünüyorum. Henüz motorum bile yok fakat benim de hayalimde bi fz6 fazer alıp heryere onla gitmek, motoru da sıfırdan toplamak var. Niye bilmiyorum racing değilde sport touring motorum olsun heryere onla giderim diye düşünüyorum. Bu tabi 5-6 sene sonraki plan.
    fz6_fazer bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Biraz doyumsuzluktan bence. Adamın parası varsa istediğini alır. Şahsen benim o klasmana en yakın alacağım motor CBR 650F olur. Racing sevmiyorum pek. Ancak alırsam arkaya bir mono kapak taktırır direk eğitime giderim. Sonra pist veya hafta sonu virajlı yollara girerim. Trafiğe hiç girmemeye çalışırım.
    Ama yalan değil o ses hiç birinde de yok

ses görüntü ve otobanda hiç bir aracın senin kadar hızlı gidememesi ve ortalama arabaların dip gaz gidişi senin normal gidişin falan işte

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Benim cocukluk hayalim , bir mantik aramadan sorgulamadan alicam. Ne yakar nerden gecmez umrumda deil. Cok seviyorum, r25 imi bile bu kdr sevdiysem r6 imi veya gsxr6 heralde odama cikar beraber uyurum.

Motosikleti
    MT-25
    Onemli olan cc nin buyuklugu degil ))
    chopperrider ve sey_47 bunu beğendiler.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    sehir ici en babasi cbf dir 150de olsa 1000 de olsa ki bu 1000rr in motorunu tasir ariza sifir rahattir ssmotor istersen cigerli MAKİNA (alet bi nalet) (kizlar ona o kizlara hasta) (acil satiyorum satma beni diye agliyor) (motorum kiz gibidir baslik parasida budur) gibi ilanlari koyan insanlari bulur soru sorabilirsen anlayacaksinki pekte akli selim degiller ama gezmek tozmak icin bir tercih tir tabi asfalt larimiz bildigin fayans gibi kayiyor anlicagin amac tiki ciks ve apachi olmak helvaci sponsorlugunda yasamakta olsa apachilik bir yasam stilidir ...
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehir ici en babasi cbf dir 150de olsa 1000 de olsa ki bu 1000rr in motorunu tasir ariza sifir rahattir ssmotor istersen cigerli MAKİNA (alet bi nalet) (kizlar ona o kizlara hasta) (acil satiyorum satma beni diye agliyor) (motorum kiz gibidir baslik parasida budur) gibi ilanlari koyan insanlari bulur soru sorabilirsen anlayacaksinki pekte akli selim degiller ama gezmek tozmak icin bir tercih tir tabi asfalt larimiz bildigin fayans gibi kayiyor anlicagin amac tiki ciks ve apachi olmak helvaci sponsorlugunda yasamakta olsa apachilik bir yasam stilidir ...
    En sondaki üç noktayı teker teker aralara dağıtsak güzel olmaz mı, büyük şehir içi trafiğindeki 1000cc SS gibi madara olmasalar?

Motosiklet tercihinde mantık aramak ilk başta hata. Tatile gitmek gibi bişey. Tamamen zevk. Arada zevk farkı da var.
    mustafa_325 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    600 lüklere o konuda ben de kırgınım.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    600-1000cc ss kullananlar, gösteriş meraklisi, apaçi, kızlar baksın amacında olan tipler diye vsvs. Sıralamışsınız yine. Cidden neyi çekemiyorsunuz merak içerisindeyim?

Düzenli olarak forumda bu tip konular açılıyor. 600cc ve üzeri ss kullanıcılarını aşağılama ayini başlıyor. Sen gereksiz görüyorsan almazsın gerekli gördüğüne binersin. Kimse kimseye zorla motor satmıyor sonuçta.

Motosiklet herseyden once zevk işi, mantık değil. Bu yüzden neden tercih edildiğini sorgulamak gereksiz. Herkes sizin gibi ayagımı yerden kesse yeter. Okula veya işe gitcem diye almıyor neticede. Ayrıyetten o 600cc ve üzeri ss motoru olanların "genelinin" ekstra birde düşük cc motosikleti oluyor zaten.
    Pilot90 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    valla uzun yolda ss iyidir. SS sevmiyorum. Ama yamuk oturmaya alışmış bir adamım daha ss kullanmadan, bu yüzden seleyi de yumuşatırsam uzun yolda ss in çok iyi olacağını düşünüyorum, özellikle de rüzgar yönünden.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)