Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aranızda Bu Motorun Geçmişini Bilen Varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Slm arkadaşlar aranızda bu motoru bilen varmı Edirnede ikamet edenler belki biliyordur.

Epeydir aklımda gençliğimizin motorlarından birini alıp onu bir köşede tutmak vardı,aynı şeyi AEA CBR 900 rr ile yaptı bende uzun süredir böyle bir motor arıyordum tekrar hayata geçirmek için.
    İlanları gezerken bu motoru gördüm fiyat olarak düşündüğüm rakkamın üzerinde ama yinede belki aranızda motoru bilen birileri vardır diye bu başlığı açtım motor hakkında bilgisi olanlar geçmişini bilenler varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim ilan açıklamaları oldukça iddealı çünkü.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-samanlikta-unutulmus-zx9r-352715866/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Samanlıkta daha 12 bin kmde egzoz rengi atmış . Vay canına arkadaş
    Ranay bunu beğendi.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    avrupada 500-600€ bu motor
    bide simdi aea yaptirdi diyoruz ya 1000 tl segil 10 000 tl bayildi aki b.k.nu aklamaz dediklerinden hem kawasakilerde egzantrik zincirinin yatak yapma pislikleri var tapa gaz gezen biriyse blok degismediyse beter isler yani tamirci bul baktirt yoksa sakin vitesleri dene iki kisi otururken yokus yukari kacirma varmi kendi kendine gecis falan. yatak kontrol ettireceksin motor komple actiracaksin ama paranida hazirla cunki yaptirsanda pahaliya satayacaksin .
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    nedense hep samanlıkta unutuluyor olmazsa ben de burgmanı bir samanlığa koyayım vardır harhalde bir hikmeti

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Şu link eklemeyi bir türlü öğrenemediniz...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ateş hocam,bulaşma istersen?
    Tamam temiz ama..ilerde?

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    http://opensproject.blogspot.com.tr

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Ben de bir tane samanlıktan çıkarana kadar inanmıyordum bu samanlık işlerine, ama harbiden de oluyormuş tecrübe ile sabittir :D 6yıllık motoru 5bin km de almıştım

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateş hocam,bulaşma istersen?
    Tamam temiz ama..ilerde?
    Samet kardeşim aslında alıcağım motor belli biraz daha fiyatının inmesini bekliyorum motorumu buldum 2009 Hayabusa sahibi sürekli fiyat indiriyor bende pusuya yattım bekliyorum

Buda aklıma düştü belki biliniyordur diye bi bakıyım dedim ama fiyatı 2016 R 25 fiyatı gerçi buda baya indiriyor ama yinede bitane istiyorum dedelerden bi köşede dursun aynı bunun gibi bitanede Kawasaki vn 1500 var baktığım ama bilmiyorum dertsiz başıma dert açmak için kazıklanıyorum aslında )
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bilmem farkettinizmi son resimde tozlu halde zundapp iki zamanlı makine var o daha çok dikkatimi çekti eskilerden iki zamanlı sağlam makinedir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Bunun plakası varmı muayenesi varmı onu sorun önce yutdışından gelme birkaç ilan görmüştüm 900 rr vs.Birde buna benzer başka bir ilanda gördüm sanki.

Motosikleti
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmem farkettinizmi son resimde tozlu halde zundapp iki zamanlı makine var o daha çok dikkatimi çekti eskilerden iki zamanlı sağlam makinedir...
    Aslında benim dedemden kalma 1957 yeşil bir PUCH var ama motoru ben isteyince kıymete bindi amcam vermem babamın malı deyip duruyor yaşıda 60 ama bişey diyemiyorum sonuçta babasının malı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Bunun plakası varmı muayenesi varmı onu sorun önce yutdışından gelme birkaç ilan görmüştüm 900 rr vs.Birde buna benzer başka bir ilanda gördüm sanki.

Bu motor daha öncede vardı 16700 lerdeydi şimdi başka resimlerle tekrar vermişler ilan,depodaki tozlu resimde depo üzeri yapıştırma vs elcikler değişmiş ama fren hidroliği kapağı aynı yine mavi acaba orjinelinde o renkmi vardı bilmiyorum egzozda aynı gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Bu motor daha öncede vardı 16700 lerdeydi şimdi başka resimlerle tekrar vermişler ilan,depodaki tozlu resimde depo üzeri yapıştırma vs elcikler değişmiş ama fren hidroliği kapağı aynı yine mavi acaba orjinelinde o renkmi vardı bilmiyorum egzozda aynı gibi
    bassturbin bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Evet haklısın ayrıca Karbüratörlü model...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Plakası da samanlığa düşmüş muhtemelen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler