Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SPY 5000M KULLANAN VAR MI?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R 2016 (S) - NC 750X 2017
    Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da apartman dairesinde oturduğum ve otopark olmadığı için uzun süredir evimin etrafında motosiklet koyabileceğim yer arıyorum. Maalesef güvenli bir yer bulamadım. Mecburen sokağa park edeceğim. Malum hırsızlık olaylarının hat safhada olduğu bir şehir. Branda, zincir kilit ve bunlardan önemlisi bağlanacak sağlam yer. Düşünmekten başıma ağrılar giriyordu ve sonunda SPY 5000M alarmı gördüm. Aranızda kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PULSAR
    Gözünü kapat ve al
    pitho bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı msthack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünü kapat ve al
    Kapattım alacağım da internetten tam özelliklerini bulamadım biraz kullanıcı yorumuna ihtiyacım var.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    biri çalacağına motosikletini sat.

nasıl bu şekilde iş yapıyorsunuz hayret doğrusu. ben motor alacağm zaman ilk düşündüğüm şey nereye koyacağım oldu. sonra her taşındığımda da birinci kat ve motoru sokabileceğim bahçesi olan yere taşındım sır motor için.
    şimdiki evim de o yüzden zemin kat. motor penceremin parmaklığına zincirli.
    üzerinde disk kilidi , zincir kilit , branda ve alarm var.

apartmanda oturup yola bırakmak bence olamaz birşey. üzerin helaldir yazın da bari çalacak insan rahat etsin.
    Shamy bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri çalacağına motosikletini sat.

nasıl bu şekilde iş yapıyorsunuz hayret doğrusu. ben motor alacağm zaman ilk düşündüğüm şey nereye koyacağım oldu. sonra her taşındığımda da birinci kat ve motoru sokabileceğim bahçesi olan yere taşındım sır motor için.
    şimdiki evim de o yüzden zemin kat. motor penceremin parmaklığına zincirli.
    üzerinde disk kilidi , zincir kilit , branda ve alarm var.

apartmanda oturup yola bırakmak bence olamaz birşey. üzerin helaldir yazın da bari çalacak insan rahat etsin.
    Henüz motosiklet almadım. Bende yer arayışındayım zaten. Alarmında caydırıcılığını kullanmak isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adam gibi, guvenli, rahat, kolay ulasilir, park yeri bulmadan, motosiklet almak, kusura bakmayinda buyuk enayilik. Hirsizlara kizmayin sonra, hadi hirsizi gectim, kisin yagmur camur, hayvan cikar, millet kurcalar, brandayi calarlar, lastikler soguktan sicaktan kisa surede bozulur. Bir bakim yapacaksiniz, sokakta rezillik, motoru yikayacaksiniz, yol ortasinda sogukta, sicakta yine.

Motosikletten once kapali kisisel garaj dusunulmeli, ben 1999 yilindan beri dukkan tuttum bu is icin, yillardir kafam rahat, her isimi kisin yagmurda camurda, sogukta rahatca goruyorum,imkanim olsa bahceli bir eve tasinir, kapali prefabrik bir baraka yada cardak tarzi birsey yapardim.

Kisacasi turkiyede motosiklet almadan once, yerini ayarlamak lazim.

Motosikleti
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gibi, guvenli, rahat, kolay ulasilir, park yeri bulmadan, motosiklet almak, kusura bakmayinda buyuk enayilik. Hirsizlara kizmayin sonra, hadi hirsizi gectim, kisin yagmur camur, hayvan cikar, millet kurcalar, brandayi calarlar, lastikler soguktan sicaktan kisa surede bozulur. Bir bakim yapacaksiniz, sokakta rezillik, motoru yikayacaksiniz, yol ortasinda sogukta, sicakta yine.

Motosikletten once kapali kisisel garaj dusunulmeli, ben 1999 yilindan beri dukkan tuttum bu is icin, yillardir kafam rahat, her isimi kisin yagmurda camurda, sogukta rahatca goruyorum,imkanim olsa bahceli bir eve tasinir, kapali prefabrik bir baraka yada cardak tarzi birsey yapardim.

Kisacasi turkiyede motosiklet almadan once, yerini ayarlamak lazim.
    SPY 5000m Kullanan var mı ? sorusuna vermiş olduğunuz cevaptan dolayı teşekkür ederim. Bir tek siz düşünebiliyorsunuz zaten yazdıklarınızı. Birim aklımız ermiyor maalesef. İmkanı olmayan motor kullanmasın tarzındaki bencilce düşüncelerinizi ve hırsızlara hak vermenizi lütfen başka konularda yazın ya da kendinize saklayın. Sorduğum soruya cevabınız yoksa neden bu konu içerisinde egolarınızı tatmin etmeye çalıştınız anlamadım.
    Riptalon, Kokusmusadam ve acemi07 bunu beğendiler.

l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bu konu ilgini çekebilir. Güzel bilgiler verilmiş. Alarm özelliklerinden kurulumuna kadar genel bilgiler mevcut.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...et-alarmi.html
    pitho bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı l3v3nt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu ilgini çekebilir. Güzel bilgiler verilmiş. Alarm özelliklerinden kurulumuna kadar genel bilgiler mevcut.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...et-alarmi.html
    Teşekkür ederim. Arattırdım aslında ama bulamadım ve konu açayım dedim. Tabi üstte yazan şahıslar yüzünden açtığıma da pişman oldum.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    bir kac yildir kullaniyorum ve kesinlikle tavisye edeirm, fakat tek basina degil, diger aldigin güvenlik önmlerine ek olarak kullan. mutlaka motosikletini sabit bir nesneye marka zincir ve kilit ile sabitle, ayrica yanina alarmli disk kilidide öneririm.
    pitho bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Kardeş istanbuldaysan cemo garaj var 300liraya takıyo.
    pitho bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kac yildir kullaniyorum ve kesinlikle tavisye edeirm, fakat tek basina degil, diger aldigin güvenlik önmlerine ek olarak kullan. mutlaka motosikletini sabit bir nesneye marka zincir ve kilit ile sabitle, ayrica yanina alarmli disk kilidide öneririm.
    Sabit kilitleyebileceğim yer buldum ve Onguard 8016L aldım. Alarmlı disk kilidini düşünmedim çünkü gecenin bir yarısı alarmı ötse balkondan susturamam, aşağı inene kadar da bütün mahalleli ayaklanmış olur. Bunun sert rüzgarda, yağmurda ve kediden kaynaklı olduğunu hesaba katarsak insanların gece gece uykularından olması açıkçası işime gelmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş istanbuldaysan cemo garaj var 300liraya takıyo.
    İstanbuldayım, ürünü 250 TL ye buldum, motorumu yarın teslim alıcam bayiden, oradaki servise mi taktırsam acaba diye düşündüm. Cemo garaj nerededir acaba?

Kullanicak olan var akuye baglanabilir ekstra pilli bir sey alicam en kisa zamanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Bence alarm + takip cihazi yeterli o halde bile caliyosa birak calsin bilmem ney oglu

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Üsküdarda kız kulesinin yukarısında kalıyor
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    motor sarsilmadigi sürece ötmez alarmli fren disk kilidi, kediden yagmurdan birsey olmaz kaliteli birsey aldigin sürece..

Motosikleti
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sarsilmadigi sürece ötmez alarmli fren disk kilidi, kediden yagmurdan birsey olmaz kaliteli birsey aldigin sürece..
    Kaliteli derken Abus gibi marka olmali sanirim. Butcemi bayagi astim ama iyi bir disk kilidide alicam insallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)