Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoVlogumsuBirŞey - tavsiyelerinize ihtiyacım var? (videolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Her türlü tavsiyenize ihtiyacım var izlerken sıkıldığınız beğenmediğiniz bir kısım olursa söylerseniz sevinirim, adrenalin yazacağıma adneralin yazmışım orayı görmeyin bir de para kazanmak amaçlı yapmıyorum eğlencesine editlediğim videolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LAvuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah Benelli tnt25
    Ses vasat
    Görüntü kalitesi meh
    Efektler ve aradaki geçişler güzel
    Ses kalitesini arttırıp müzik seslerini kısarsan üreteceğin kaliteli içeriklerle gayet başarılı olabilirsin

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Aha bi motovlog daha üstüne toprak atın çabuk

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Sanirim ruzgar sesini bastirmak icin yuksek ses muzik koydunuz. Konusma sesleri ve video kalitesi dusuk geldi.

Bence güzel olmuş. Abartıp kötülemeye, suçlamaya gerek yok.
    toprakg bunu beğendi.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Herkes gibi görüntü ve ses kalitesini ben de beğenmedim
    Adrenalin hissettiğin kısmı paylaşmışsın ama o bana geçmedi pek ve uzun sürdüğünü düşündüm
    Baştaki boğaz manzarası güzeldi ama işleme kısmı eksik kaldı
    Yazı fontun ve arka plan renklerin uyuşmadı ya da hoş durmuyor
    Durduk yere sibop meselesi attın ortaya anlamadım video da bağdaştıramadım, eve nasıl yazılır nasıl okunur bir muamma doğrudur.

Özetle genel olarak beğenmedim

Bir sonrakini merak ediyorum
    Neyi beğendim peki
    Özgüvenini, özverini, yukarıdaki dallamaca, hunharca ve vahşice yorum yapana cevabını (yanındayken izetip fikrin sorsan başından tutup yerde sürükleyecek gibi)
    üslubunu...
    toprakg bunu beğendi.

toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes gibi görüntü ve ses kalitesini ben de beğenmedim
    Adrenalin hissettiğin kısmı paylaşmışsın ama o bana geçmedi pek ve uzun sürdüğünü düşündüm
    Baştaki boğaz manzarası güzeldi ama işleme kısmı eksik kaldı
    Yazı fontun ve arka plan renklerin uyuşmadı ya da hoş durmuyor
    Durduk yere sibop meselesi attın ortaya anlamadım video da bağdaştıramadım, eve nasıl yazılır nasıl okunur bir muamma doğrudur.

Özetle genel olarak beğenmedim

Bir sonrakini merak ediyorum
    Neyi beğendim peki
    Özgüvenini, özverini, yukarıdaki dallamaca, hunharca ve vahşice yorum yapana cevabını (yanındayken izetip fikrin sorsan başından tutup yerde sürükleyecek gibi)
    üslubunu...
    Teşekkürler ses konusunu bende hiç beğenmedim ucuz kameranın dezavantajları... bir de daha malzeme çıkmadan video kolajlamaya çalışınca böyle oldu heyecandan herhalde bi kaç hafta bekleyip olayları ona göre toparlasak daha güzel şeyler ortaya çıkabilir, görüntü kalitesi konusunda aslında 1080 çekiyor videoyu 1080 izlediniz mi? izlediyseniz color balance ve contrast ayarları bozuyor sanırım onları gözden geçireceğim bir daha ki sefere
    adrenalin kısmı içinde şöyle bir durum oluştuğunu farkettim gerçek hayatta yaşamış gibi hissiyat vermiyor kamerada bende fazla tehlikeye atmak istemiyorum okula geç kalmıştım o gün ama o kısmın editi falan güzel oldu ondan koydum.. tavsiyelerinizi dikkate alacağım ve ayrıca teşekkürler yapıcı bir eleştiri yaptığınız için maalesef ülkemizde artık düzgün eleştirilere bile teşekkür eder olduk malum ağzım var hadi konuşayım modunda çok insan var ortalıkta...
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow...

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Milletin karısını, kızını, kardeşini videolarında fantezi müzikleriyle koyacaksan o aracın ve kişinin yüzünü kapatmalısın. Sana verebileceğim en iyi tavsiye bu, başına bela almamak adına..
    Salurbey ve Sokollu bunu beğendiler.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Kıskananlar elbette olacaktır. Sen içindekileri dökmek için yola çıktıysan, içindekileri dökemeyenler seni işinden vazgeçirmek için her türlü olumsuz yaklaşımı sergilerler. Senin amacın sana pozitif yaklaşanlara dönmek olmalıdır. Bak bir sürü negatif yorum var. Böylelikle insanımızı tanımış olacaksın. Vlog iyidir. Senin kendini ve başkalarını tanımanı sağlar. Çeşitli küfürleri neden ettiklerini öğrenirsin. İnsanların internette anonim haldeyken ne kadar ahlaksız olabileceğini öğrenirsin. Böylelikle ahlakın Allah için değil de insanlar için yaşadığını öğrenirsin. Çok öğretir, çok. Yap bu işi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Mesajlarda hakaret etmek,tartışma yaratacak yazılar yazmak,ikili diyaloglara girmek forum kuralları dışındadır. Kural dışı mesajlar silinmiş olup, tekrarı durumunda bu davranışları sergileyen kişilere gerekli cezalar verilecektir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    düzgün bir edit programına ihtiyaç var videolarımı paylaşmak istiyorum bu işin acemisiyim tavsiye edebileceğiniz bir program varmı arkadaşlar???

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu şimdi izledim. Herkes söylemiş zaten ama ses cidden çok ama çok kötü.
    Haricinde Full HD açtığım halde görüntü yeterli gelmedi bana.
    Ara geçiş müziklerine bence daha iyi müzikler koyabilirsin. Gaza getirecek birçok müzik var ama bu bildiğin kulağımı tırlamadı full yabancı müzik dinleyen biri olarak. Bu tür müzikleri dinlemiyorum zaten ama araştırırsan daha iyilerinin olduğunu biliyorum.
    Son olarak videonda bayanı reklam etmen hoş bir davranış olmamış. Tavsiye etmem böyle bir şeyi sana. Yarın öbürgün trafikte eşi dostu sana denk gelirse valla kötü şeyler denk gelebilir. Etik ve hoş bir şey olmamasına değinmiyorum bile.
    ayna639 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)