Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

biz motorcular tafikten ne bekleriz

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar daha önce bir başka başlık altında bu konuyu açmıştım gelen öneri üzerine yeni bir başlık açtım
    Şimdi arkadaşlar ben 3-4 aylık bir motor kullanıcısıyım. Bu kısa süre içerisinde gördüm ki trafikte motorla seyahat etmek gerçekten zor bir sanat adeta.
    Bundan esinlenerek okumakta bulunduğum ODTÜde temuz sonlarına doğru yapmam gereken sunumu Ankarada motorsiklet kullanıcıların sıkıntıları üzerine yapmaya karar verdim.
    karşılaştımız sorunlar hangisi ben bunlardan iki tanesini seçmeli ve bunun üzerine çözümler önermeliyim
    Benim aklıma ilk etapta yolların bozukluğu ve diğer araç sürücülerinin bizlere karşı tutumu (şu kısa dönemde 6 taksiciyle kavga ettim) aklıma gelenlerdi
    Sizlerden ricam sizce diğer ne tür sorunlar var daha da önemlisi bu sorunlara ne gibi çözümler getirilmesini önerirsiniz
    Hele ki birde bana yararlanabileceğim makaleler tavsie edebilirseniz (ingilizce olması tercihim olur) mutluluktan havalara uçarım
    Ankara da olanlarla yüzyüze röportaj yapmayı da çok isterim fazla vaktinizi almam
    Evet şu motorcu kadeşinize yardım edecek misiniz?
    lcanduygu@hotmail.com adresinden de bana ulaşabilirsiniz
    Yardımlarnız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zagortenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-6
    Reşat ın motosiklet teorisini okumakla işe başlayabilirisin.

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    trafikte karşılaştığımız en önemli sorun insanların kafasındaki "motor kullanıcıları serseridir" önyargısı işin bir de psikolojil yönü var: trafikte kullandığı araç ne kadar büyükse o kadar tehlikesiz hissediyor ve korkusuz kullanıyor insanlar, o yüzden kamyon, otobüs arabanın üstüne sonra hepsi bizim üstümüze sürüyorlar.araçla kendi arasında özdeşlik kuruyor insan...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Şahsen ben trafikte diğer araç sürücüleriyle özellikle de taksicilerle hiç bir sorun yaşamadım. Ankara da motorsikletlilerin az olmasından olsa gerek genellikle trafikte yol verip ışıklarda da hayranlıklarını belirtiyorlar. Ama yolların bozuk olmasından dolayı bi kaç kez kaza tehlikesi atlattım. Bu konuya yoğunlaşabilirsin. Malum bizim aletler daha hassas.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler