Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İnsanları Kötülemekte Üstümüze Yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Kamerayı Alan Motovlog yapıyor diyor bazı arkadaşlar.

Böyle düşünmememiz gerektiğini ne zaman anlayacağız acaba.Farzedelim ki heves etti yapıyor neden heveslerini kırıyoruz ki.Yapsın kötü de olsa desteklemek gerekmez mi ? Varolan insan değil mi neden küçük hesapların peşinde koşuyoruz.Birbirimize destek olmalıyız bırakın herkes yapsın herkesi izleyelim.Farkındayım bi bilgi kirliliği var motosiklet nasıl yıkanır,motosiklete nasıl başladım.Artık bu konulardan sıkıldık evet hepimiz ama bilemeyiz belki bir kaç video sonra iyi içerikler üretecek arkadaşlarımız olur..Sizden ricam kimsenin hevesini kırmayın.

Sadece bir kişinin beğenmesi bile insanları mutlu eder.Siz onu mesajınızla,yorumunuzla desteklediğinizde birşey kaybetmezsiniz ama o sizin yorumunuzu gördüğünde hevesi kırılırsa denemekten vazgeçecektir...

Saygılarımla.
    Ali Bircan, planet58 ve Crixa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    aga Türkiye'mde her zaman her şekilde bok atılabilir,Hevesi bu kadar çabuk kıralacaksa yapmasın zaten. Düzgün ve güzel yapıyorsa elbet tutulur.

Barkına bile ana avrat sövüyorlar yorumlarda
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    sorun insanların videolarına ilgi çekmek için gereksiz kavgalara girmesi ve yapılan işlerin pek bi kalitesiz olması. yoksa adam gibi şeyler paylaşan insanlara kimse bi şey demiyor.
    GP500-1st, TimFx ve pea bunu beğendiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Eleştiriye kızıp, alınıp video çekmeyi bırakacak adam o işi hemen bıraksın. Hatta hiç başlamasın.
    Bu işi hakkıyla yapan kimse eleştiriden sadece faydalanır. Alınmaz, küsmez.
    Güzel yorum almak için, beğenilmek için paylaşım yapılmaz. Bu işin kendini sevmeniz gerek.

Bir video izlemiştim. 2 tane japon öğrenci. Türkiye'ye gelmişler, öğrenmişler. Türkçe konuşuyorlar. Makara olsun diye birbirlerine küfür ederek video çekmişler.
    Altında yorum: "Türkiyemize gelmişsiniz de bizim sadece küfürümüzü mü öğrendiniz a*k"
    Küfürü eleştirirken dahi küfür edilen bir memleket bizimki. Ona göre davranın.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    kaç para lan bi hero4

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Motovlog işine girecek kadar bilgiliysen, insanlara aktaracak şeylerin varsa bunu milyonlarca kez yayınlanan "motosiklet nasıl yıkanır" videosuyla yapmazsın.

Yaratıcılık sonradan gelen bir şey değil bence. İnsanın içinde olacak. Yoksa böyle her kamerayı eline alan keko konuşacaksa o iş olmaz.
    motorcu48 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Vlog konusu öyle tabi.Yetenek işi usta bir işi hakkıyla yapmak var ve sadece yapmak var içerik üretme konusu da kişiye göre değişir.Burada amacı sadece kötülemek olarak algılanması da hoş değil.Ortaya iyi bir iş çıkarsa 1 kişi kötüler 100 kişi beğenir bu kaliteli içerik üretilmiş demektir.Ama 100 kişide bir hata kusur bulup eleştiri yapıyorsa orada gerçekten işin iyi olmadığı anlaşılır.Kötü bir iş yapılmışsa sırf kötü eleştiri olmasın diye kimse poh pohlanmaz.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Hayır yanılıyorsunuz.
    Kötü de olsa desteklemek gerekmez mi demişsiniz. Bence kötü bir şeyi desteklemek gerekmez. Hatta desteklememek gerekir. Bir de eleştiri kaldıramıyorsan kamuya hitap eden iş yapmayacaksın.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Vlog çekicem diye trafiğe çıkıp ön görülebilir tehlikelerden kaçınmadan berbat bi sürüş yapıp sonra araba sürücülerinin yanına dikilip tartışmaya giriyolar. Vlog izlemek trafikte kavga izlemekle eşdeğer neredeyse. Action Cam alalı 4 sene oldu. Kamerayı trafikte tartışayım da videosunu youtube'a atarım diye kullanmadım hiç. Vlog çekicez diye arabalara kamikaze gibi dalıyolar. Fren yapacak en az 30 metre mesafe oluyor. Ben 90km hızla giden commuter tipi motoru tamamen durduruyorum o kadar mesafede.
    rebirth ve TimFx bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boş konuşuyolar
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    boş beleş konuşmaları bir şey değil de, pısırık adam beline silah taktığı zaman sahte bir özgüven gelir ya kamerayı da takan eleman da elbiseye sığmayan bir kalıpla hareket ediyor o adamın canını sıkıyor...arkadaş " olum her şeyi çektim sen var ya bittin" pozları var ya yapma arkadaşım edebinle takıl
    yoksa adam gündelik hayatındada küfür edip, sallamaz tavırlarla hareket edip vlog yaparkende olduğundan farklı değilse bile izlenebilir kılıyor kendisini
    Carbondioxid ve TimFx bunu beğendiler.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Bir süredir ben de hobi ve arkadaş edinme amaçlı vlog işini yapıyorum. Genel de muhabbet, bakım,pratik bilgiler ve inceleme yayınlıyorum. Beklediğimden iyi gidiyor şu anda kanalın adında da adamla biten bir isim yok aksine senelerdir kullandığım takma isim olan sucuk ekmek i kullanıyorum

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanların beğenisine sunulan herşey eleştirilebilir. İzlemiştir beğenmemiştir, olumsuz yönde eleştirir.

İki kelimeyi bir araya getiremeyip herşeyi bilen edasında konuşmaya çalışan ve trafikte denyoluk yapıp 'motorcuyuz biz yea' argümanına sarılan dallamalar eleştiriliyor esasında.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Taklitçi olmasın yeterli.Kendi gibi olmayan, samimiyetsiz çok videolar var.Bence onların hevesini kırmalı, çektirmemeli.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Bence motoviliog yapmak isteyen yapsın yakında ben de yapıcam güzel motovlog yapan arkadaşlar var abone olup izliyoruz yada motorsiklet arıyoruz google da youtube da o motorsikletin motowlog olarak görüyoruz. yani iyi yapan la yapmayan çıkıyor

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Neden destek olacak mışız?

Olmak zorunda mıyız?

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ben de mi yapsaaam yaaaa

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok genç arkadaşlarımız pek hatırlamazlar ;

Teypler iyice popülerken eskiden herkes DJ olur, bir derme çatma mikrofonla aralarda ses kaydı olan karışık kasetler yapılırdı. Sevgililere, askerlere vs.. Hatta evde kendini şarkıcı zanneden büyüklerimiz kendi sesleriyle Zeki Müren olurlardı

Videolar ve onla çekim yapacak kameralar Alamancı diye tabir edilen Almanya'da yaşayan akrabalarımız tarafında yurda getirildiğinde ne maymunluklar yapardık sonradan seyrederdik VHS kasetlerle. Hele ki düğün videolarının ayrı yeri vardı

Bu da zamane icadı Boku çıkıp bıkana kadar olacak böyle şeyler rahat olmak lazım

Belki yakın gelecekte gidona bağladığımız bir aparatla bizi 5 metre arkadan 3 metre yukarıdan takip edebilecek dronelarla işe gidip gelecek o zaman bu sistemler çok basit hale gelecek ve artık kimse internet bantlarını bu kadar boş beleş yayınlarla meşgul etmeyecek...

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Ülke olarak bok atmaya çok meyilli insanlarız malesefki. O sebebten video veya motovlog işine girenlerin kötü yorumları , eleştrileri kafaya takmaması lazım. yoksa bütün hevesi kaçar. İnsanlar beğensin diye değil, kendin yapmaktan keyif aldığın için yapmalısın bunu. en azından ben öyle yapıyorum. Kimin ne dediği önemli değil, keyif alıyorum video çekip editlerken....
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bazen ızlerken cıkardıkları sacma salak sesler yuzunden cızgı fılm mı ızlıon lan tepkısı aldığım, bir de yola katılan aracları görüp az yavaslayacagına kornaya asılıp kufur eden ve bunu trafık canavarı dıye youtubea atan adamları desteklemıyorum.
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)