Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorum çok mutsuz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. Bu konuda çok mesaj var biliyorum bıktınız ama sormam gerekiyor kusura bakmayın.

Yeni lastikler aldım. yağını değiştirdim. radyatör yoktu su koyamadım yağına koydum. İyi bakmak için elimden geleni yaptım ama kendini asmak istiyor. Artık sıkılmış. Ne yapmam lazım ?

EmreKocyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba kararlı kardeşim. Bir gece baş başa çıkarıp ufak süprizler yapmayı dene, ona özel olduğunu ve onu sevdiğini söyle, bunları hissettir. Umarım düzelir çok tatlı.
    kararli, Ogretmen ve Potenza bunu beğendiler.

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kararlı kardeşim. Bir gece baş başa çıkarap ufak süprizler yapmayı dene, ona özel olduğunu ve onu sevdiğini söyle, bunları hissettir. Umarım düzelir çok tatlı.
    Ona herşeyi yaptım. Paslanmasın diye eksoz çıkışna bile vazelin sürdüm ah o eksoz çıkışı safnh öhm.

ama hala yaranamıyorum. Çok teker yaptım çok yüklendim o yüzden mi acaba. Bilemiyorum ... Bilemiyorum... Çok kararsızım.

Yaşadığınız travma için size en içten geçmiş olsun dileklerimi iletmekteyim. Ufuk kardeşimizin dediği gibi ona özel olduğunu hissettirin, küçük sürprizler yapın bir gece ansızın portakallı pekin ördeği eşliğinde iki de mumla güzel bir akşam yemeği tattırın ona yanına da motulun güzel yağlarından birini açın ama yıllanmış olmasına özen gösterin.

Motosikleti
    Suzuki an 125 hk suzuki gsr600
    Size bir şey soracağım.
    Amacınız ne?

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığınız travma için size en içten geçmiş olsun dileklerimi iletmekteyim. Ufuk kardeşimizin dediği gibi ona özel olduğunu hissettirin, küçük sürprizler yapın bir gece ansızın portakallı pekin ördeği eşliğinde iki de mumla güzel bir akşam yemeği tattırın ona yanına da motulun güzel yağlarından birini açın ama yıllanmış olmasına özen gösterin.
    Tafsiyeleriniz için teşekkür ederim. En son araziye çıkarttığımda karterde yağ kalmamıştı acaba ondan dolayı mı böyle. Yağsız olması motora zarar verir mi ?

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Onun mutlu olabiliceği şeyler yap bırak o sana binsin gaz kolunu çeksin vitesini attırsın patinaj çeksin yanlıyarak makaslar atsın benzinciye çekip sana fullesin belki mutlu olur
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı kararli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tafsiyeleriniz için teşekkür ederim. En son araziye çıkarttığımda karterde yağ kalmamıştı acaba ondan dolayı mı böyle. Yağsız olması motora zarar verir mi ?
    Yağsız çalışması parçaların ısınıp, eriyip birbirine daha iyi uyum sağlamasına sebebiyet verir bu nedenle motosiklet tanrıları en az 20bin km de bir yağsız bin km yapmayı tavsiye eder

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun mutlu olabiliceği şeyler yap bırak o sana binsin gaz kolunu çeksin vitesini attırsın patinaj çeksin yanlıyarak makaslar atsın benzinciye çekip sana fullesin belki mutlu olur

Tecrübeleriniz için teşekkür ederim bunu da deneyeceğim umarım çare olur.

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağsız çalışması parçaların ısınıp, eriyip birbirine daha iyi uyum sağlamasına sebebiyet verir bu nedenle motosiklet tanrıları en az 20bin km de bir yağsız bin km yapmayı tavsiye eder
    Ben bi konuşmayı deneyeyim bakalım ne çıkacak.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizler gibi sorun çözmekte "kararlı" insanlar olduğunu bilmek çok güzel. Umarım en kısa zamanda çözersiniz. Takipteyim
    kararli bunu beğendi.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Beyler tepkinizi anlıyorum katılıyorum hatta ama uzamadı mı sizcede?
    kararli bunu beğendi.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Bence kendisi artık yükselmek istiyor temiz bi 1000RR sandık motor bulun
    kararli bunu beğendi.

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Alıntı trapmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tepkinizi anlıyorum katılıyorum hatta ama uzamadı mı sizcede?
    Muhtemelen kararsız arkadaşın hiçbir yaptırıma uğramaması ama kendilerinin tepkisine tepki gösterilmesini protesto etmek amaçlı forumu forumun adminleri farkedene kadar trollüyorlar.Biraz karışık oldu ama idare et hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hdsjcjwkcjdjnxnejwjfjsncjsjdejdj en güzel öneri buydu +1
    kararli bunu beğendi.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Arka camurlugu sok, egzozu del +5 beygir garanti.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kararsızın arkasına bin herkes çok mutlu olur.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kac gundur foruma ugramiyorum. Facebook`da grup filan muhabbeti donuyordu en son.

Nasil bir geyik donuyor bilmiyorum ama bu konu dahil gereksiz mesajlar gormek baydi artik.

Elli kez denildi konu acilmadan once bir yonetici onayina gitsin diye, bu kadar zor mu bu isler ?

Simdi baktim malum facebook sayfasinda da ayni geyikler donuyor.

Ben sizin bos mesajlarinizi okumak zorunda miyim la, dagilin

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kac gundur foruma ugramiyorum. Facebook`da grup filan muhabbeti donuyordu en son.

Nasil bir geyik donuyor bilmiyorum ama bu konu dahil gereksiz mesajlar gormek baydi artik.

Elli kez denildi konu acilmadan once bir yonetici onayina gitsin diye, bu kadar zor mu bu isler ?

Simdi baktim malum facebook sayfasinda da ayni geyikler donuyor.

Ben sizin bos mesajlarinizi okumak zorunda miyim la, dagilin
    Grup bi arada tutunabilmek adina. Bisey sorup da cevabini almamis olan da yok sanirim. Sen bizi sev, sevgiyle yaklas hersey yoluna girecek
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Paran varsa yancıkta, oynar elin elcikte

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Yanina bir kardes lazim onun.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "karnıyarık" sever misin kararlı gardaşım?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)