Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bu AEA kimdir arkadaş ? Ana sayfada 4 tane konusu var adamın ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AEA nın motosiklet kullanma ve teknik konulardaki anlatımı halk dilinde olduğu için sevilmiş ve fazla efsaneleştirilmiş olamakla birlikte bizdeki marka fanatikliği gibi bu arkadaşımıza karşı bir grup tarafından fanatiklik oluşmuştur. Kanatindeyim kişisel görüşüm bu. Ama belli markaları meth edip diğerlerine çamur atması alt katagorideki ürünleri 1 sınıf ürünlerle kıyaslaması bende antipati oluşturmuştur
    Mengu16, antilop_skul ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Duzgun adam. Begenmiyorsaniz takip etmeyin. Benim icin gercekten degerli bir insandir. Su yogun işte birsuru adamla ugrasırken aksama motosikletime binebilecegim için mutlu olmamı saglayan kişidir. Birçok videosu da fazlasıyla egiticidir. Umarım bir gun şahsen de tanışabiliriz. Siz saffetin garajı izleyin.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Onu görüpte motora binenlere sözüm...
    Yarın atarabasına binse kategorı mi değiştireceksiniz ?...

Eskisini bilmem..
    Ama şu sıralar egoları tavanda..
    Kaza yapnışsın , artislik yapıp kamera karşısına geçiyorsun..
    Tamamen reklam kokuyor..
    Hastaneden çık iyileş sonra anlat yaptığın hatayı...

Kaza yaptım hastanedeyim cümle alem duysun mantığı..
    Ama videonun aktındaki yazı süoerdi...
    Ziyarete sakın ola gelmeyin...
    Mengu16, antilop_skul ve RAMİREZ bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eskisini bilmem..
    Tamamen reklam kokuyor..

Kazası sözlük ortamlarında topik olunca 10 gün içinde abone sayısı 15 bin arttı. Motora binmeyenler, bu adam kimmiş, ne olmuş diyenler girip bakınca enteresanmış diyip eklemişler. 5-6 yılddır bu işi yapan adam son 10 günde yüzde 10 abone elde etti. 158 binden 173 bine

demekki gayet zekice ve doğru adımlar atmış kazadan sonra... Yani krizi fırsata cevirmiş
    alp_tunay ve mithrelios bunu beğendiler.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anasayfada 4 tane konusu var iken, anasayfada neden ayni adamin 4 tane konusunun oldugunu sorgulamak icin 5. konunun acilmasina vesile olup, anasayfada 5 tane konusu olan kisidir.
    Ironi nedir diyen arkadaslariniza da bu basligi gostermenizde sakinca yoktur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Eskisini bilmem..
    Tamamen reklam kokuyor..

Bosver sen AEA'ı. Senin aklin ermez öyle reklam meklam seylerine. Geliim de baliga gidek ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Kıyamam yaa nası kısmanmış barkının başarısını.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince

Eskisini bilmem..
    Tamamen reklam kokuyor..

Aea nın fanları var dostum sen anlamazsın bende buna dahil olmak üzere çekimden sonra kaza soylentisi yayıldı ve ortalık karisti herkes açıklama bekledi adamlar 1 2 gün sonra zaten açıklama yaptı oda mecburen sırf eleştirmek için boş konuşmayın

Motosikleti
    tvs apache
    Tanıyan zaten bilir uzun uzun anlatmaya gerek yok barkın BAYOĞLU diye yazılır ADAM diye okunur

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Adam Türkiye de motosiklet adına bişey ler yapıyor gerek motosiklet tanıtıyor gerek ekipman hakkında bilgi veriyor ben yüz yüze de konuştum adam olduğu gibi adam aynı ekranlarda olduğu gibi genelde tüm motosiklet modelleri hakında hemen hemen bir bilgisi var oradan motosiklet desen adam her motosikleti çok iyi sürüyor zaten adam her zaman ekipmanlı dolaşıyor videolar dışında sokaktada ekipmanlı dolaşıyor Türkiye de motosiklet adına en güzelinide bu adam yapıyor adam elinde malzeme olmadan profesyoneller Gibi video çekiyor
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aea nın fanları var dostum sen anlamazsın bende buna dahil olmak üzere çekimden sonra kaza soylentisi yayıldı ve ortalık karisti herkes açıklama bekledi adamlar 1 2 gün sonra zaten açıklama yaptı oda mecburen sırf eleştirmek için boş konuşmayın
    Ortada eleştirilecek durum yok ki dostum...
    Sen fanısın..Ben değilim..
    Sana hoş , bana boş gözükür..
    Herkes istediğini düşünebilir değil mi ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam elinde malzeme olmadan profesyoneller Gibi video çekiyor
    Neyle çekiyor hocam ? elektrik süpürgesi ile mi ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anasayfada 4 tane konusu var iken, anasayfada neden ayni adamin 4 tane konusunun oldugunu sorgulamak icin 5. konunun acilmasina vesile olup, anasayfada 5 tane konusu olan kisidir.
    Ironi nedir diyen arkadaslariniza da bu basligi gostermenizde sakinca yoktur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Bosver sen AEA'ı. Senin aklin ermez öyle reklam meklam seylerine. Geliim de baliga gidek ?
    Gel gidek..Ayıpsın sütü seven kamyoncu
    antilop_skul bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Ortada eleştirilecek durum yok ki dostum...
    Sen fanısın..Ben değilim..
    Sana hoş , bana boş gözükür..
    Herkes istediğini düşünebilir değil mi ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Neyle çekiyor hocam ? elektrik süpürgesi ile mi ?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Gel gidek..Ayıpsın sütü seven kamyoncu
    Adamın şimdiki değil eski videoları
    2008 2010 arası
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu ülkede ülkeyi kuranı eleştiriyorlar bir şeyler yapmaya öğretmeye yararları olmaya çalışan adamı mı eleştirmeyecekler? Gereksiz tartışmaya yol açmak için açılmış bir konu. Sen bir takımı sevmiyorsun diye taraftarlarına soruyor musun ne var bu takımda diye?
    polemos ve Salvation bunu beğendiler.

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Cumhurbaşkanı da en üst mevkide aldığı adaletsiz vergileri de alkışlayalım,otoban ücretlerinide alkışlayalım,ÖTV yide alkışlayalım kimsede eleştirmesin eeee eleştirirsen çekememiş oluyorsun dimiiiii böyle saçma bişey olur mu???
    Kimse ama kimsenin bazı işleri başarması bir yerlere gelmiş olması o nu hatalarından muaf tutmazzzz aksine Bir yerlere gelmiş kişilerin sorumlulukları daha fazladır
    AEA çok bilgilidir çok alkışlarız yanlış yaparsada eleştiririz kimse diyemez sen AEA çekemiyorsun onun kadar bilgili değilsin gibisinden boş sözler
    Ben de bir eleştirmen olarak zaten söylüyorum AEA benden bilgilidir benden çok daha üst makamlardadır ama ben eleştirimi yapma hakkıma sahibim

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı RecepAlışkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanı da en üst mevkide aldığı adaletsiz vergileri de alkışlayalım,otoban ücretlerinide alkışlayalım,ÖTV yide alkışlayalım kimsede eleştirmesin eeee eleştirirsen çekememiş oluyorsun dimiiiii böyle saçma bişey olur mu???
    Kimse ama kimsenin bazı işleri başarması bir yerlere gelmiş olması o nu hatalarından muaf tutmazzzz aksine Bir yerlere gelmiş kişilerin sorumlulukları daha fazladır
    AEA çok bilgilidir çok alkışlarız yanlış yaparsada eleştiririz kimse diyemez sen AEA çekemiyorsun onun kadar bilgili değilsin gibisinden boş sözler
    Ben de bir eleştirmen olarak zaten söylüyorum AEA benden bilgilidir benden çok daha üst makamlardadır ama ben eleştirimi yapma hakkıma sahibim
    hocam burada kimse alkışlamıyor, eleştiri tabiki önemli olmazsa olmazı bu işin fakat bi eleştiri de yapacakken kim bu adam yaaa diye eleştiriyorsan bu olmuyor. Sanayide ekipmansız motora biniyor diye eleştirirsin kanıtlarsın amenna ama o motora sen de ekipmansız binip bunu buraya yazıyorsan bu eleştiri olmuyor.

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Tıpki dokunulmazlığı olan milletvekilleri gibi
    Kim???Hangi mevkide olduğu???Ne iş yaptığı???Ne kadar parası olduğu hiçbir şeyin önemi yok Konuyu açan arkadaşın böyle sivri dil kullanmasındaki kasıt
    Bazılarının AEA yanlışlar yaptığı halde eleştirilemez olduğunu sanmasıdır

Motosikleti
    Yamaha R25
    Kim???Hangi mevkide olduğu???Ne iş yaptığı???Ne kadar parası olduğu hiçbir şeyin önemi yok Konuyu açan arkadaşın böyle sivri dil kullanmasındaki kasıt
    hocam aynı görüşteyim seninle de sen çok kızmışsın ya konu siyasete sapacak

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Eleştiri diye adama küfür youtubede görüyoz biz gibilere video yapıyor üstüne eleştiri bilmem ne diye küfür yiyo adamda peygamber sabrı var

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yakın zamanda yüklediği Ural sepetli motosiklet testinde, yanında bayan varken ana avrat küfürler ediyordu. Bunu görünce ciddi anlamda soğudum.

Şahsen bir bayanın yanında bukadar küfür edilmesine karşıyım ve çok itici geliyor. O videoyu hiç yakıştıramadım. Yazık kızcağızda patronu olduğu için Barkın beye azıcık ağzını topla diyemiyor tabiki.

Gelipte şimdi, kızlar bizden daha çok küfür ediyor demeyin.
    Küfürler cinsiyetçi oluyor genelde. Ve bir erkeğin bayan varken söylemesi bence çok itici.

Onun haricinde kaza sonrası annesine tutumu hoşuma gitmedi.

Bunların dışında kendisinin motosiklet camiasında emeğinin büyük olduğunu reddedemem doğrusu.

Lakin enduro yada artık yol endurosumu dersiniz bilemem(r1200 ,dl650 vb) motosikletlerle ve bu tür motosikletlere binen kişilerle alaycı konuşmalarından ötürü kendisinden pek hoşlaşmam.

Zaten azınlık kitleyiz bari içimizde birbirimize laf sokmaya yer aramayalım. İsteyen scootere binsin isteyen ss sine binsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Recep bey öncelikle aramıza hoş geldiniz. Bu forumda ki motosiklet tutkunları' nın bir kısmı sizi tanımakla beraber, bir kısmı da siz foruma üye olmadan çok daha önce hakkınız da konu açarak eleştiri yapmıştır. Eleştiri yapmak kişinin özgür bir hakkı olduğu gibi bu özgürlüğü nerede durmasını bilmeden yapan arkadaşlarımızda var, hepimizin kendi hayatına dahil tecrübeleri ve bu tecrübelerden yola çıkarak edindiği inançları var ama öncelikli anlamamız gereken konu " Kurduğumuz her cümle sadece kendi görüşümüzdür " yani ben veya siz bu böyledir dediğimiz zaman bu mutlak doğru olduğu anlamına gelmiyor. Elbette Barkın beyinde bir sürü hatası var, elbette Barkın bey mükemmel değil ve bir ilahta değil ama Barkın bey öncelikle motosiklet tutkunu yani bahsi geçen şahıs bizden biri ve hakkında gerçek dışı kurulan her cümle kişisel olarak ona değil aynı şekilde motosiklet kullanan bu özgürlüğe inanan herkese gelmekte. Geziler yapan bir insan olarak sizde çok iyi bilirsiniz ki dünya nın hiç bir yerinde dört, dörtlük bir toplum bir insan yok, buna dayanarak daha ılımlı olmak hepimiz adına makul olandır inancındayım tabi yukarıda bahsettiğim gibi bu sadece benim inancımdır. İnsanları eleştirirken totelden yola çıkmak gerçek bir insana yakışan temel unsurdur, şayet kimileri kabul etsede etmese de Barkın bey bir ilah olmasa da bu camiada önemli bir insan bu öneminin yanı sıra sonra ki nesillerede kapalı yolları açıp (Kişisel hayatı ile değil) yapmış olduğu işler olarak örnek olmuştur. Ben insanların içinde olmadıkları bir şeye karşı, eleştiri hakkı da olduğuna inanmıyorum, misal siyaseti eleştireceksen siyasetin için de olmalısın, spor'u eleştireceksen sporun, sinemayı eleştireceksen sinemanın, aksi taktirde yapılan eleştiri bence kişinin kendi yetersizliğinden kaynaklıdır. Çünkü hiç bir şey lafla veya eleştiri ile düzelmez sonuç bulunmaz, neyden memnun değilsek onu gerçek hayatta elimizi taşın altına koyarak değiştirmek için çalışmalıyız, bu işlemi bu şekilde değil de laf ile yaparsak hayat boyu yapacağımız şey gerçekten kaçmak ve kendimizi tatmin etmektir, Türkiye de bir şeyleri yapmak çoğu ülkeye oranla zordur bu doğrudur ama tarih de ne imkansız zaferler vardır ne zor kazanılmış inançlar. Tekrardan aramıza hoş geldiniz, burada olduğunuz için mutluyuz. İyi forumlar dilerim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)