Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct ile 6 günde 1700 km | Mct'nin uzun yol performansı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    https://youtu.be/U0mNOtcAjQk

Videoda biraz muhabbetle birlikte anlattım. 110 km den yukarı çıkamamak ve 90 km den sonra çok titremesi dışında bir sorun olmadı. Ha bide videoda da bahsettiğim gibi akü başlıklarından biri titremeden dolayı çıkmıştı onu düzeltip yoluma baktım.

Gönül istiyor tabii şöyle bi 140 yapsa da bomboş düz yollarda hızlansak falan. Ama olduğu kadar yani ne verdik ki ne istiyoruz
    ilker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bence gayet başarılı.Düzgün kullanıldığında ve bakımları düzgün yapıldığında Mondial'in gerçekten dayanıklı bir motor olduğunu söyleyebilirim.

Performans olarak da yeterli bence.Bir arkadaşımın dragstar 650 si ile zorlamama rağmen 140 km sürati aşamamıştım.Demek ki 250 cc bir motor ile yeterli performans almışsınız.

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gayet başarılı.Düzgün kullanıldığında ve bakımları düzgün yapıldığında Mondial'in gerçekten dayanıklı bir motor olduğunu söyleyebilirim.

Performans olarak da yeterli bence.Bir arkadaşımın dragstar 650 si ile zorlamama rağmen 140 km sürati aşamamıştım.Demek ki 250 cc bir motor ile yeterli performans almışsınız.
    Rampa inişlerinde 120 km gördüm ve 106 kg ben nereden baksan bi 30 kg de esyalar vardi. Bana misin demedi yani açıkçası cok fazla memnunum suan motosikletimden. Nazar değmesin ☺
    ilker41 bunu beğendi.
    Biri Beni Sustursun, susmadan konuşan motovlogger.
    https://www.youtube.com/tanerpasin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)