Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmurluk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    Merhabalar, yola çıkmadan önce aldığım alt ve üst yağmurluklar. Motosiklet mağazalarında yağmurluklar çok pahalı geldiği için doğa ve kamp malzemeleri satan bir mağazadan aldım. Reklam olmasın diye isim vermiyorum. Toplam 65 tl gibi bir fiyata geldiler. İnce ve katlanınca çok az yer kaplıyorlar. Benim gibi ihtiyacı olan varsa öneririm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Nereden aldınız. Motosiklet üzerinde test edebildiniz mi?

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    işmont tan aldığım yağmurluk + lbc motosiklet pantolonu + penye eşofman kombinasyonu ile sağanak yağmurda bir saatlik yolculuktan sonra donuma kadar ıslandım, bir süre sonra hepsi su geçirmeye başlıyor. O yüzden yağmurluk alırken motosiklet kullanımına ve ne kadar süreyle suyu uzak tutabileceğine dikkat etmek lazım.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ya az önce baktım netten decathlon'dan alınmış.

B

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ooo yagmurluk konusu acilmis.. bende cektim yagmurlugumu bugun misss.... decathlondan yatcilik bölümüne bakin gayet saglam kac mebran oldugunu sorun ve ona gore alin..

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Hepsi su geçiriyor da ne kadar süre sonra geçiriyor konu o. Benim malım kesinlikle su geçirmez diyorsa bir üretici bilin ki havada geçirmez dolayısı ile sağlıklı değildir o ürün. Su molekülleri havadan daha kalın olduğu için dokuma ne kadar sıksa o kadar az geçirecektir suyu ,problem ilerlediğimizde karşıdan gelen havanın gözenek önündeki suya baskı yaparak sıkıştırması ve içeri itmesidir.

Ben montun üstüne plastik dandik yağmurluğu geçiriyorum yürüyorum, şık mı? hayır, amele mi? öff ,kuru mu? ooh.

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    henüz deneyemedim ama su geçirmeyecek sağlam birşeye benziyor ikisi de. üst için olan fermuarlı olmadığından kazak giyer gibi giyiyorsunuz bu yüzden normal bedeninizden en az bir büyük almanızda fayda var montun üstüne rahatça giyebilmeniz için. nereden aldığımı üstteki bi entryde arkadaş yazmış

Revit in uygun fiyatli toplaninca el kadar kalan alt yagmurlugu gayet iyidir, 1 kere alin 100 tl civarina alt yagmurluk isini bitirin, ust icinse ben de decathlonun tekne bolumunden reflektorlu bisey aldim 20 tl ye onu kullaniyorum. 120tl te konuyu kapattim .

Motosikleti
    xmax250
    ixs in alt ust yagmurlugu var bende de... gayet memnunum.. =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)