Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyata araç sigortası - Ziraat Bankası

Motovento
    REKLAM ALANI
    umit_yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Hepimizin sorunu araç sigortasının her geçen yıl zamlanması. Bugün (Adanada) 2011 model 125 cc motosikletime sigorta yapmak için sigortacıları gezdim ve 390 ile 800 tl arası fiyatlar aldım 300 tl param olduğu için yaptıramadım ve eve döndüm daha sonra internette gezinirken ziraat bankasınında sigorta yaptığını ve fiyatlarının uygun olduğunu öğrendim hemen ziraat bankasına gittim ve 270 tl ye sigorta yaptırdım. Sigortayı yapan bankacı ile muhabbet ederken sigorta şirketlerinin en düşük 1600 dediği bi araca 850 tl fiyat çıktığını söyledi. Bizim için iyi oldu bu durum çünkü biyerden sonra sigorta firmalarıda fiyatlarını düşürmek zorunda kalacaklar. ayrıca kredi kartına taksitde yapıyorlar. - bilginiz olsun cebimiz yanmasın
    ...garip..., dyavol-77 ve A.Volkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Evet malesef bende sigorta yaptırdıktan sonra öğrendim. Ayrıca PTT şubelerinden de sigorta ve kasko yaptırıla biliyor. Ben de motosiklete HGS çıkarmak için PTT şubesine gittigimde tesadüfen gördüm.

Motosikleti
    ktm 200 duke ABS
    Alıntı umit_yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimizin sorunu araç sigortasının her geçen yıl zamlanması. Bugün (Adanada) 2011 model 125 cc motosikletime sigorta yapmak için sigortacıları gezdim ve 390 ile 800 tl arası fiyatlar aldım 300 tl param olduğu için yaptıramadım ve eve döndüm daha sonra internette gezinirken ziraat bankasınında sigorta yaptığını ve fiyatlarının uygun olduğunu öğrendim hemen ziraat bankasına gittim ve 270 tl ye sigorta yaptırdım. Sigortayı yapan bankacı ile muhabbet ederken sigorta şirketlerinin en düşük 1600 dediği bi araca 850 tl fiyat çıktığını söyledi. Bizim için iyi oldu bu durum çünkü biyerden sonra sigorta firmalarıda fiyatlarını düşürmek zorunda kalacaklar. ayrıca kredi kartına taksitde yapıyorlar. - bilginiz olsun cebimiz yanmasın
    O durum kişiden kişiye motora yaşanan yere göre değişiyor 2 gün önce sordum bana en uygun fiyatı anadolu sigorta verdi ziraat anadoludan 200 tl fazla bir ücret teklif etti. kesinliği yok ama sormakta fayda var tabi haklısın.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Bende ergo sigortadan alabildim en ucuz teklifi ziraat 160 tl daha fazla fiyat çıkardı. Kesinlikle bütün firmaları yoklamak lazım.

umit_yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Evet mutlaka daha uygun fiyat veren firmalar vardır ben adana şartlarından bahsettim. bildiğim kadarıyla ziraat bankasının uygun fiyat vermesi tamamen devlet projesi çünkü artan sigorta fiyatlarını düşürmeye çalışıyorlar

dün https://www.sigortam.net/zorunlu-tra...tasi-fiyatlari sitesinden un ucuz teklifi aldım ama kart bilgilerini vermek biraz kafama takılıyor. daha önce yaptıran var mı buradan?

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Evet beyler ziraat bankası ve PTT'lerde sigortalar uygun yapılıyormuş bende bursada kuzenden duydum aslı var yani! İyice araştırmadan yaptırmayın. Devlet sanırım müdahale etmeye karar verdi!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaş için baktırdık, indirim göremedik. inş devlet müdahalesi gerçektir. yoksa bu insafsız sigorta şirketleri bizi vampir gibi emmeye devam eder.

Motosikleti
    MT07
    Alıntı haldun85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün https://www.sigortam.net/zorunlu-tra...tasi-fiyatlari sitesinden un ucuz teklifi aldım ama kart bilgilerini vermek biraz kafama takılıyor. daha önce yaptıran var mı buradan?
    geçen sene arabanın ve bu sene motorun sigortasını buradan yaptırdım.Araştırdıklarım arasında en uygun fiyatı bunlar verdi.490 liraya yaptırdım.Güvenlikten yana bir problemim olmadı.Eğer en uygun fiyatı verdilerse bence yaptır.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ziraatten veya Ptt den sigorta yaptıran yok mu?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Arkadaşlar merhaba 0 motosiklet aldım ve sigorta yaptıracam. Motosikletin daha plakası vesaire çıkmadı acaba daha ucu çıkar mı plaka çıkmadan sigorta ücreti?

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ziraate bak diyor herkes, gerçi arkadaş için baktırdık pek fark yok sizde baktırın isterseniz.
    @fatih06

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    PTT sigortaymış..
    Alın size PTT nin teklifleri..

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Bende kışın cbr 250 için ziraatten teklif almıştım 16 plaka 500 tl cıkmıştı diger firmalar en düşün 880 çıkarmıştı.

halisakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Grom

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Dün ben de bir teklif alayım diye ziraate uğradım, hiç de uygun bir fiyat çıkmadı, hatta kendi sigortacımın bulduğu en ucuz fiyattan 250 tl daha pahalı çıktı. Bankada çalışana "e sizin için ucuz sigorta yapıyor diye bir dedikodu var ne diyorsunuz?" diye sorduğumda "bir deli kuyuya bir taş atmış...." diye başlayan bir cümle kurdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)