Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motovlog yapıp para kazanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Evet motovlogger arkadaşlar, kanallarınızı burada paylaşıyorsunuz bizde üye olup, izleyip, yorum yapıp elimizden geldiğince destek atıyoruz. Peki para kazanabiliyor musunuz? Konuyla ilgili istihbaratı olanlar bilgilerini paylabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Şahsen öyle bir kazanc yok kardeşim kazanc elde etmek istiyorsan bir videonun bir 200-300 bin izlenmesi lazımki burdaki asıl olay o video sırasında cıkan reklamlarla tıklanırsa para kazanıyorsun asıl olay şahsen eglence amaclı yüklüyorum ne kadar kazanıyorsan diyorsanda 200-300 bin izlenirse videon 30 tl filan kazanırsın günlük diye tahmin ediyorum
    CrazyBullet bunu beğendi.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Çok Az Veriyor Aylık 100.000 TL kazancam dıye heves etme
    CrazyBullet ve Stratovarius bunu beğendiler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Ortalama 1 milyon izlenmeye 4-5 bin tl arası ücret ödeniyor. 4 bin kabul etsek 100 bin izlenmeye 400tl alırsın.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama 1 milyon izlenmeye 4-5 bin tl arası ücret ödeniyor. 4 bin kabul etsek 100 bin izlenmeye 400tl alırsın.
    İzlenmeye vermiyorki videonda cıkan reklama veriyor diye biliyorum oda izleyicinin tıklamasona baglı

Şu hayatımda en iyi bildiğim şeylerden biri youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız, para kazanmak için o işe girmeyeceksiniz.

Sanki hayatınızın bir parçası gibi özen emek göstereceksiniz aynı annenize babanıza hatta okulunuza bile gösterdiğiniz özeni göstereceksiniz.

Zamanla büyüyeceksin bu zaman 1 2 ay değil 1 2 3 4 5 yıl alabilir senin tecrubene yaptığın işin kalitesine samimiyetine bağlı.

Sadece youtube ile kendini sınırlandırmayacaksın her yerde kendini belli etmeye göstermeye tanınmaya çalışıcaksın sosyal medyalar cart curt.

Zamanla videoların izlenecek sonra markalardan teklifler gelicek videolarda ki reklamlara tıklananlardan ücret gelicek vs.

Özellikle şunu öneriyim sana bazı vloggerlar var o kadar kendini sevdirmişler ki adamlar kazansın diye örn: AEA bende dahil reklamlara tıklayıp destek oluyoruz.

AEA olmasa ben çok cahil bir motorcu olurdum şahsen ve şu bildiğim bilgilerin %80'i ni bilmez olurdum.

Adam hiç bir karşılık beklemeden kendi çapında bir şeyler öğretmeye çalışıyor ve çok güldürüyor (beni) böyle adama candan gönülden destek oluyorum elimden geldiğince.

Bak bu adamı nasıl görüyorsak öyle bir vlogger olman lazım ki işi para için değil milleti eğlendirmek öğretmek için yapıcaksın zaten seni zamanla sevicekler böyle bizim gibi her reklamlarına destek olmak için tıklayacaklar.

Bu işin aboneden çok kendini sevdirip saydırmaklada alakalıdır.

Böyle sabaha gider konuşsam burada anlatsam vs. Kısaca baya baya zaman gerekiyor varsa bir yerlere gelirsin ve istediğin parada zamanla gelmeye başlar. Ama şunu unutma para kazanmak için bu işin içine girersen patlarsın, başarılı olma şansın 0 her dalda sadece motovlogdan bahsetmiyorum oyun olsun o bu şu olsun...

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    saçma sapan çocuk videoları çok hit alıyor.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçma sapan çocuk videoları çok hit alıyor.
    Ozellikle Minecraft adli oyunun fazla hit aldigi gorulmus 7 8 yasindaki cocuklar telefonu alip motovlog izlemiyor gidiyor Minecraft izliyor
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerede benım 400 liram :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    beyler benim kanalada bi destek verin

https://www.youtube.com/channel/UC3Q...2W_0-eFXEIUj7g

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Benim söylediğim rakam reklam alabilen kanallar içindi. VidIq diye bir program var onu yüklediğiniz zaman kim hangi videodan ne kadar kazanmış, videoya ne etiketler yapmış vs herşeyi videonun yan tarafında yazıyor.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    13-14 yaşında velet bir kuzeniniz varsa bilgisayardan oyun oynatıp videoya alın. Arada pokemon falan yakalasın günde 30-40 bin izlenme yaparsınız.

Hatta ben forumda bir velet gördüm 15 yaşlarında. Sürekli cbr125 konusu açıyordu. Onu ayarlayacağım..

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen bir arkadaş sakız ikram ettiydi. Bence başlangıç için fena sayılmaz

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13-14 yaşında velet bir kuzeniniz varsa bilgisayardan oyun oynatıp videoya alın. Arada pokemon falan yakalasın günde 30-40 bin izlenme yaparsınız.

Hatta ben forumda bir velet gördüm 15 yaşlarında. Sürekli cbr125 konusu açıyordu. Onu ayarlayacağım..
    Taktik güzel de bizim kuzen küçcük , sen o veledi bana ayarla , canlıyı kırışırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler