Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey 125 starl 2015 model acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

motorum bu zamana kadar hiç bir arızası olmadı taki yolda adamın biri görünce resmen nazarı deydi çünkü ben temiz bakarım birde bu benim ilk sıfır motorum arızayı kısaca anlatıyım lütfen yardım edin motoruma bindim işden eve geliyorum bir anda devir saati 4000 ile 7000 arası sürekli gaz verdikce tabi artıyor birdesüratli giderken motor sanki geri kasıyor ama düzelip yola devam ediyor gazı arttrınca birde bu gün benzin kokusu geldi bir ara sonra durdum baktım bişi yok yola devam ettim azıcık gaz versem devir saati 5000 ile 8000 devire cıkıyor gazı kesince düzeliyorbirde 120 km görmüştüm şimdi korkumdan cıkmıyorumo sürate devir saati hemen 9000 oluyor yardım edermisiniz neden acaba teşekkür ederim şimdiden hepinize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geri kasma ve benzin kokusu subap ayarı kaynaklı olabilir,anladığım kadarıyla karbüratörden giden benzini yakamıyor ve motor giderken çek bırak yapıyor,yakamadan attığı benzinin kokusu geliyor..
    Ayarsız devirlenme sıkıntısı içinse varyatörüne baktırmalısın diye düşünüyorum..

teşekkür edrrim benim yapabilecigim bir arızamı acaba yoksa motorcuya gitmem gereklimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)