Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sabah sabah kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Hastanenin bahçesinden size tazecik bir kazami anlatayım; yataktan çıkalı daha 15 dk olmuş ve göbeğe yaklaşıyorum, hızım 50km civari göbek boştu ama bi anda araç gözüktü panik Firen yaptım. Yine düşmezdim ama motor dün ağır bakımdan çıktı ve disklere gelen temizle sütünden dolayı firenler harika tutuyordu. Sonuç düştüm işte. motor üzerime düştü ve kurtulamadım 10 metre motor üstte ben altta sürüklendik. Sonuç olarak bacak morardi, ayak bileğimdeki yuvarlak kemik artık yuvarlak değil biraz düzleşti. Tüm ekipmanlarim tamdı. Keşke botum da olsaydı. Daha 2 gün önce 1700 km lık yoldan gelmiştim. Ama şimdi 50 ile giderken düştüm. Kendinize dikkat edin yavaş gidin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    geçmiş olsun çizme şart motosiklette apaçilikten başka birşey değil çizmesiz binmek. Dün eldivensiz , çizmesiz eve gittim bildiğin apaçi style. Yandan gelen darbelerde çizme olmaması durumunda inanın hiç istemiyceğiniz görüntüler çıkar ortaya.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Hiç sorma bot var ama giyen yok durum bende de aynı..
    Antalya yanıyor yazlık botun içinde bile parmaklar pişiyor.
    Cumartesi 6 saat bir gezi yaptım dağlık alanda full ekipman, 1 saat sonra montun önünü yarıya kadar açtım, ardından botu alt cırtını, sonra vizör, sonra durup bir yerde tüm ekipmanı çıkardım..
    Biraz serinledim tekrar kuşandık motorda koyacak yerim olaydı atlet don yalın ayak devam edecektim.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)